Online Satın Al

İZMİR MANİSA BERGAMA FOÇA KULA TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler

BU TURU FARKLI KILAN HİZMETLERİMİZ;

ÖZGÜN PROGRAM,

İZMİR IŞIKLARI KORDON GEZİSİ,

BÖLGEYE HÂKİM DENEYİMLİ REHBERLER,

ŞEHİR MERKEZİ OTEL KONAKLAMASI,

İLK GÜN BERGAMADAKİ RESTORANIMIZDA KAHVALTI DAHİL…

1. Gün: Ankara’dan Hareket

23:00 Kızılay Atatürk Bulvarı No :85

23:05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı

23:10 Söğütözü Armada Önü

23:15 Odtü Köprüsü Altı

23:20 Bilkent Köprüsü Altı

23:25 Ümitköy Köprüsü Altı

23:30 Koru Sitesi Migros Karşısı

23:35 Yaşamkent Bp Benzinlik önünden hareket

 


2. Gün: İzmir, Bergama, Eski Foça, Alsancak, Konak, Gece Turu

Gerekli molaların ardından antik çağın sağlık ve ilim merkezi Bergama’ya varış. Restoranımızdaki ikramımız sabah kahvaltısı sonrasında teleferik ile Pergamon Antik kentine çıkış. Akropol, Trajan, Dionysos ve Athena Tapınakları, kütüphane, Zeus sunağı ve antik çağın en dik tiyatrosunun gezilmesi. Dünyanın ilk hastanelerinden Asklepion’da sütunlu yol, tiyatro, kutsal çeşme, tünel, tapınak, tiyatro gezileri. Eski Foça’ya varış. Akdeniz fokları ve siren kayalıkları ile ünlü beldemizde; Beş Kapılar Kalesi ve liman gezilmesi sonrası alış veriş için serbest zaman. Egenin incisi İzmir’e hareket. Panoramik olarak Menemen, Çiğli, Karşıyaka Ve Bayraklı’nın görülmesi ile Konak Meydanı’na varış.  Konak Saat Kulesi, Hasan Tahsin İlk Kurşun Anıtı, Konak Cami ve Tarihi Kemeraltı Çarşısı gezileri. Kızlar Ağası Han’ında hediyelik eşya alış verişi ve kumda kahve içmek için serbest zaman. Otelimize hareket. Akşam yemeği sonrası ücrete dahil İzmir Işıkları turu.  Konaklama otelimizde.

Konaklama : Kordon Hotel Çankaya, Volley Hotel İzmir, Pasaport Pier Hotel vb…

İzmir Gece Işıkları ve Kordon Turu: Bu turumuzda; Alsancak, Cumhuriyet Meydanı, Pasaport İskelesi, Gündoğdu Meydanı, deniz kıyısında birbirinden güzel kafelerin yer aldığı fayton ile seyahatin mümkün olduğu İzmir'in ruhunu yansıtan Kordon boyu görülecek yerler arasındadır.


3. Gün: Manisa, Sardes Antik Kenti, Kula, Peribacaları ,Dönüş Yolculuğu

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Şehzadeler Şehri Manisa’ya hareket.  Manisa Şehir Turumuzda; Spil Dağı eteklerinde İlyada Destanında anlatılan Ağlayan Kaya Niobe, Mevlevilik tarihinde önemli bir yere sahip külliye biçiminde planlamış olan Manisa Mevlevihanesi, muhteşem ahşap minberi ile beylikler dönemi eseri Ulu Camii, Sultan Çayı ile meşhur Aynı Ali Dergâhı ve  Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi Hafsa Sultan için yaptırılan Sultan Camii ve Külliyesi gezilecek yerler arasındadır.  Rehberimizden tarihi bilgileri dinledikten sonra Manisa’nın özgün mekânlarından Sultan Çayı ile meşhur Aynı Ali Dergâhı'nı gezdikten sonra Salihli’ye hareket. Tarihte parayı ilk kullanan Lidyalıların başkenti Sardes Antik Kenti’nde; Amerikalı arkeologlar tarafından restorasyonu gerçekleştirilen Gymnasium ve hamam alanlarının gezilmesi sonrası evleri ve sodasıyla meşhur Kula’ya hareket. Tarihi Osmanlı konakları, Kenan Evren Gezi Evi, Türk Evi Müzesi, kilise ve çeşmelerin gezilmesi sonrası Kapadokya’yı andıran Kula Volkanik Jeopark alanında fotoğraf çekmek için serbest zaman. Ankara’ya hareket. Gerekli molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde akşam saatlerinde Ankara’ya varış.


Ücrete Dahil Hizmetler

Özel tur araçları ile ulaşım

Programda belirtilen geziler

1 gece YP konaklama

2 Sabah kahvaltısı(Birincisi Bergamadaki restaurantımızda)

1 Akşam yemeği

Profesyonel rehberlik ve refakat hizmetleri

Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar

Seyahat Güvence Poliçesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri

Yemeklerde alınacak içecekler

Teleferik, Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası, cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk sözü ve garantisi verilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak; tüketiciye hizmet öncesi haber vermek kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.