Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz

İstanbul Turları

Sayfa: 1 / 1
EDİRNE İSTANBUL BURSA HAFTALIK
Yarım Pansiyon - Yüksek Model araçlar ile
30.06.2019
1299.00 TL
BOĞAZDA TEKNE TURU
İncele
KÖŞE BUCAK İSTANBUL TURU
Yarım Pansiyon - Yüksek model araçlar ile
23.06.2019
949.00 TL
Haftalık
İncele
ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY SAPANCA TURU 4 GÜN
Yarım pansiyon - Uzman Rehberler Eşliğinde
25.10.2019
729.00 TL
HAYVANAT BAHÇESİ DAHİL
İncele
SEVE SEVE İSTANBUL
Yarım Pansiyon - Uzman Rehberler Eşliğinde
12.07.2019
619.00 TL
ÖZGÜN PROGRAM
İncele
İSTANBUL ADALAR TURU HAFTASONU
Yarım Pansiyon - Yüksek model araçlar ile
21.06.2019
429.00 TL
Haftasonu
İncele
İSTANBUL SARAYLAR TURU 3 GÜN
Yarım Pansiyon - Yüksek model araçlar ile
12.07.2019
619.00 TL
BAYRAM 3 GÜN
İncele
İSTANBUL ADALAR KÜLTÜR TURU 4 GÜN
Yarım pansiyon - Uzman Rehberler Eşliğinde
25.10.2019
779.00 TL
BOĞAZ TURU DAHİL
İncele
Sayfa: 1 / 1

 

İstanbul Turları

İstanbul... Şiirlere, Şarkılara,  romanlara konu olmuş bir tarih ve kültür mozaiği... Dünyada eşi benzeri bulunmayan ve Asya ile Avrupa kıtaları üzerinde tarihi ve kültürel dokusuyla göz kamaştıran saraylar,  camiler, parklar ve köşkler şehri İstanbul'u keşfetmek çok heyecanlı ve eğlenceli olacaktır.

İstanbul aktiviteleri 

İstanbul, muhteşem doğal güzellikleri, gökyüzüne uzanan minareleri, altın yaldızlı kubbeleri, sarayları, köşkleri, müzeleri, park ve bahçeleri, anıtları, kuleleri, kültürü ve çok daha fazlasıyla gelelenleri büyülemektedir. Ve özellikle Boğaziçi-İstanbul Boğazı sizleri derinlemesine etkileyecektir. Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihi eserlerine İstanbul'un eşsiz doğal güzellikleri de eklenince ortaya muhteşem bir tablo çıkmaktadır.

Türkiye'nin en büyük ve popüler şehri olmasının yanında İstanbul, sanat, kültür ve ekonomi alanında da aynı zamanda 15 milyonluk nüfusu ile Türkiye ve dünyanın en büyük kentlerinden birisidir.

İstanbul'da gezilecek yerler 

İstanbul'un ilk bakışta göze çarpan en etkileyici yerleri Tarihi Yarımada ve Boğaziçi'dir. Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı, İstanbul Adalar Turu, Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi yerleri barındıran Tarihi Yarımadada gezi ve Eminönü Galata Köprüsünden başlayarak Anadolu Kavağına kadar süren etkileyici İstanbul Boğaz turu, İstanbul'un ziyaretçilerinin mutlaka yapması gereken gezi aktivitelerinin başında gelmektedir. Avrupa ve Asya’yı ayıran İstanbul Boğazı'nda vapur veya teknelerle geleneksel ve unutulmaz bir deniz gezisi yapmadan İstanbul geziniz tamamlanmış sayılmaz.

 

 

E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.