Online Satın Al

İSTANBUL ÇIKIŞLI DUBAİ TURU 4 GECE 5 GÜN

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


Çölün üzerinde lüks ve ihtişam: DUBAİ

Turumuzun ilk günü Emirates Havayolları ile sadece bağlı olduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin değil dünyanın en önemli ticaret merkezlerinden biri olan ve çöl üzerinde inşa edilen devasa gökdelenleri, hareketli caddeleri, alışveriş merkezleri ve lüks otelleri ile ünlü Dubai’deyiz.

 Burada geçireceğimiz 5 günde Dubai’nin bütün doğal ve mimari güzelliklerini göreceğimiz geziler yapacağız. Bu gezilerde; Emiratestower, dünyanın en ünlü otellerinden Burj Al Arab, fotoğraf çekmek  için şehrin en güzel manzarasına sahip bölgesi olan Jumeirah plajı, Jumeirah Camii, Sheikhpalace, Dubai’yi  2 bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşılarını görüp, safari yapacağız. Ayrıca serbest saatlerde Dubai’nin en ünlü alışveriş merkezlerini, çarşılarını görme ve alışveriş yapabilme fırsatını yakalayacağız.

 Turumuz esnasında özel teknemiz ile yerel şov eşliğinde akşam yemeği organizasyonu gerçekleştireceğiz. Ayrıca turumuzun 4. gününde tam gün sürecek Abu Dhabi şehir turumuzun keyfini yaşayabilirsiniz.

 Toplam 4 gece 5 gün sürecek olan bu turumuzda Dubai’de 4 gece konaklayacağız

1. Gün: İstanbul-Dubai

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde buluşup Emirates Havayolları ile dünyanın en önemli ticaret   merkezlerlinden biri olan Dubai’ye hareket edeceğiz. Vardıktan sonra acente yetkililerimiz tarafından  karşılanıp otelimize yerleşeceğiz.


2. Gün: Dubai

Sabah kahvaltısından sonra yarım günlük şehir turu ve ardından çöl ve yöre kültürünü keşfedeceğimiz safari turu gerçekleştireceğiz.


3. Gün: Dubai

Çevre gezisi ve alışverişten yararlanmak için tam gün serbest saatler. Akşam özel teknemiz ile akşam yemekli kanal turu organizasyonu gerçekleştireceğiz.


4. Gün: Dubai-Abu Dhabi-Dubai

Kahvaltıdan sonra serbest zaman


5. Gün: Dubai-İstanbul

Kahvaltıdan sonra İstanbul’a hareket edeceğiz.


Ücrete Dahil Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.