Online Satın Al

İSTANBUL ÇIKIŞLI HONKONG BİTİŞLİ FİLİPİNLER TURU 10 GÜN

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


 

Uçakta geçireceğimiz gecenin ardından tam 7107 adadan oluşan tropikal bir cennet olan Filipinlere varacağız. İlk olarak ülkenin başkenti ve ticaret merkezi Manila’da yapacağımız gezilerde ülkenin ulusal kahramanı JoseRizal anısına yapılan Rizal parkı, 17 yüzyılda İspanyol yönetiminin merkezi Santiago kalesi, Manila katedrali, casamanila, San Agustin kilisesi ve müzesi ile şehrin ticaret merkezleri Makati, Market Market ve Greenhills göreceğimiz yerler arasındadır.

 

Ülkenin 2. büyük şehri ve Macellan’ın karaya ilk ayak bastığı yer olan Cebu’ya 1 saatlik uçak yolculuğu yapacağız.Yolculuğumuzun ardından varacağımız  Cebu’daMacellan’ın ayak bastığı yeri, 1565 yılında inşa edilen İspanyol garnizonluğu,Çin bölgesi ve Taoist tapınağı ve LapuLapu anıtı ile tanışacağız.

 

Filipinlerin ardından modern gökdelenleri, tarihi geçmişi, hareket ve eğlenceli caddeleri ile  ünlü Hong Kong’a gideceğiz. Burada Viktorya tepesi, Repulse Bay, Tin Hou tapınakları, Abeerden balıkçı barınağını göreceğiz. Ayrıca Hong Kong’un muhteşem gece manzarası eşliğinde özel teknemiz ile yapacağımız akşam yemekli Hong Kong körfezi organizasyonumuza katılabilirsiniz.

 

 

 

1. Gün: İstanbul-Manila

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde buluştuktansonra Filipinlerin başkenti Manila’ya hareket edeceğiz. Gecemiz uçakta geçmektedir.


2. Gün: Manila

Acente yetkililerimiz tarafından karşılandıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Ardından çevre gezisi için serbest saatler.


3. Gün: Manila

Kahvaltıdan sonra tam gün sürecek başkent Manila’nın bütün tarihi ve doğal yerlerini göreceğimiz şehir gezisi yapacağız.


4. Gün: Manila

Kahvaltıdan sonra serbest saatler..


5. Gün: Manila - Cebu

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer.1 saatlik uçuş sonrası Cebu’yavarış,otele transfer ve serbest saatler..


6. Gün: Cebu

Alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra tam gün öğle yemeği  dahil  şehir gezisi.


7. Gün: Cebu-Hong Kong

Kahvaltıdan sonra Hong Kong’a hareket ediyoruz. Hong Kong’a varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz ve serbest saatler.


8. Gün: Hong Kong

Sabah kahvaltısından sonra tam gün sürecek şehir gezisi   yapacağız. Ardından akşam özel teknemiz ile akşam yemekli   organizasyon gerçekleştireceğiz.


9. Gün: Hong Kong

Çevre gezisi ve alışveriş için tam gün serbest saatler.


10. Gün: Hong Kong-Manila-İstanbul

Kahvaltıdan sonra Manila üzerinden bir dahaki  gezilerimizde tekrar beraber olmak ümidi ile İstanbul’a hareket.


Ücrete Dahil Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

499.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

399.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

649.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.