Online Satın Al

KHARKOV TUR

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler

KHARKOV 

Türk Havayolları Tarifeli Seferleri ile 

3 Gece 4 Gün

KHARKOV(4)

Türk Havayolları ile

1. Gün: İSTANBUL – KHARKOV

Kharkov Turumuz için Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali VES TURİZM kontuarı önünde saat 04:30buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport, işlemlerimizin ardından Türk  Havayolları’nın TK1473 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.00’da Kharkov’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 09.10'da şehre varıyoruz ve havalimanında bizi karşılayacak Ves Turizm rehberi ile panoromik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Forest Park ve içerisindeki Glory Memorial Anıtı’nı, Shevchenko Anıtı, Uspensky Katedrali, Pokrovsky Katedrali, Avrupa’nın en büyük meydanı olma özelliği taşıyan Svobody (Özgürlük) Meydanı, Gorky Parkı bulunmaktadır. Tur sonrası otele geçiyor ve giriş işlemlerimizi yaptırıyoruz. Geceleme Kharkov otelimizde. 


2. Gün: KHARKOV

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Etnografya Müzesi turuna katılabilirler. Turumuzda Ukrayna’nın kültürel ve tarihi geçmişini yakından tanıyabileceğimiz Etnografya Müzesi’ni gezeceğiz. Ukrayna ve Kharkov'untarihini ve değerli koleksiyonları sergilemesiyle ülkede en çok ilgi çeken müzedir. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimizle öğle yemekli Savaş Müzesi ve Askeri Karargah turuna katılıyoruz. Bu turumuz sırasında askeri karargahları ve cepheleri ardından ise İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma topları, tankları ve silahları göreceğiz. Dönemin en derin hikayelerini rehberimizden dinlerken savaşın izlerini hala görmemiz mümkün. Daha sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile ekstra yemeği turuna gidiyoruz. Geceleme Kharkov otelimizde. 
 
Etnografya Müzesi Turu: 30 Euro 
Öğle Yemekli Savaş Müzesi ve Askeri Karargah Turu: 50 Euro 


3. Gün: KHARKOV

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra Kharkov Sanat Galerisi ve Uspenski Katedrali turuna katılabilirler. Bu turumuzda Kharkov’un ve Doğu Avrupa’nın en önemli sanat eserlerini göreceğiz. Ayrıca İsa’nın yükselişi anlamına gelen 1771 yılında inşaası başlanan Uspenski Katedrali’nde ise Rusya Barok mimarisinin detaylarını göreceğiz. Napolyan Bonapart’a karşı kazanılan zaferin anısına yapılan Çan Kulesini ve ayrıca bu muhteşem yapıdan Kharkov’u yukarıdan görme fırsatı yakalayacağız. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Stargorod Restoran’da gala yemeğine katılabilirler. Ukrayna’nın geleneksel yemeklerini yerken, restoranın ürettiği leziz biraları içebilir ve birbirinden eğlenceli tematik şovlarla güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Geceleme Kharkovotelimizde. 

Kharkov Sanat Galerisi ve Uspenski Katedrali Turu: 35 Euro 
Stargorod Restoran’da Gala Yemeği: 35 Euro 

 


4. Gün: KHARKOV – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Otobüsümüz ile havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın KK7850 sefer sayılı tarifeli uçağı ile 09.55’da İstanbul’a hareket ediyoruz. 12.20’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu. Eve hoş geldiniz! Bir başka Ves Turizm  turunda görüşmek dileği ile… 


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları ile IST - HRK / HRK - IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar, 
Havalimanı vergileri, 
Belirtilen otelde 3 gece oda + kahvaltı konaklama, 
Kharkov’da yapılacak olan şehir tanıtım turu,  Havalimanı - otel - havalimanı transferleri,  Türkçe rehberlik hizmetleri. 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL 
Özel Sağlık Sigortası 
Öğle ve Akşam Yemekleri 
Bagaj Ücreti 
Ekstra Turlar 
Müze Girişleri 
Kişisel Harcamalar 

Tur programlarımız yerel saate göre olacağı için saatlerinizi bir saat geri almayı unutmayın 

Otel kanun gereği pasaportlarımızı teslim alıyor. Gerekli işlemler tamamlanınca da bize en gec akşam iade ediyor 

Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan

seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz. 

Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 

Konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması,

yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Ves Turizm'den tazminat hakkı yoktur. 

Ves Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. 

Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak

biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır. 

Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir. 

Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Ves Turizm sorumlu tutulamaz. 

Ucus biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz. 

Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 

Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

Extra turlar gruptan yeterli sayıda kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. 

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.

Alternatif turlar minimum 15 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından VES TURİZM sorumlu tutulamaz. 

Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 

Ves Turizm, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 

Programlarda belirtilen tüm otel isimler ayni kalacak olup, sadece hotelde aynı kategoride  müsaitlik olmaması durumunda degiştirilebilinir. 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz. 

Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. 

Paket fiyatları sor-sat şeklindedir  

İptal ve değişiklik durumunda “VES TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU

ANKARA'DAN DİREKT UÇUŞ

BÜYÜK İTALYA
BÜYÜK İTALYA

FARKLI ROTA

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

BENELUX & PARİS TURU
BENELUX & PARİS TURU

Lüksemburg gidiş - Lüksemburg dönüş

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.