Online Satın Al

FoodAgro Africa Kenya 2016 19.Uluslararası Kenya Tarım, Gıda ve Otel Ekipmanları Fuarı

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler

Fuar Detayları

 

Nairobi’de düzenlenen 19.Uluslararası Kenya Gıda, Otel & Tarım Fuarı konusunda en önemli ve en kapsamlı fuarıdır. Bu fuara dünyanın her yerinden birçok katılımcı iştirak etmektedir. Sizler de yabancı pazarlardaki payınızı artırmak istiyorsanız, sektörünüzdeki son gelişmeleri yerinde görme imkânı yaratan bu fuarı mutlaka ziyaret ediniz.                     

 

Yiyecek ve İçecek:
Ortam Gıda, Fırın, İçecekler ve İçecekler, Soğutulmuş ve Dondurulmuş Gıdalar, Şekerleme / Tatlılar, Konserve, Günlük Ürünler, Etnik Yemek, Gıda Maddeleri, Taze Ürün, Sağlıklı yiyecek, Sıcak ve Soğuk İçecekler, Malzemeler / Özleri, Soslar, Snacks / Dondurma, Alkolsüz içecekler, Özel / Fine Foods, Çay ve Kahve, Şarap, İçkiler & Beer, Gurme Gıda.

Catering ve Hotel Malzemeleri:
Bakery & Şekerleme Ekipmanları, Bar / Kahve Ekipmanları & Tedarikçiler, Çay / Dondurma Makinesi, Pişirme Ekipmanları, Bulaşık Yıkama / Cam Yıkayıcılar, Gıda Hazırlama Ekipmanları, Soğutma / Donma Ekipmanları, Pizza Ekipman ve Malzemeleri, Halılar / Döşeme Kaplamaları. Porselen eşya, Sözleşme Mobilya ve dekorasyon, Tasarımlar, Perdeler / Perde, Çatal bıçak takımı, Tek kullanımlık Çatal ve Çatal, Donanım, Servis Ekipmanları, Uydurma ve Görüntü Ekipmanları Mağazalar, Depolama ve Soğutma. Sıcaklık kontrolü, Ulaşım ve Dağıtım, Mutfak eşyaları, Yardımcı Tedarikçiler (Gaz, Elektrik, Su), Otomat Makineleri, Kumaşlar, Mobilya, Zücaciye, Açık Mobilya, Masa Keten / Süpürgelik, Masa Süslemeleri, Aydınlatma ve Aksesuarları, Üniformalar.

İşleme ve Paketleme:
Gıda İşleme Makineleri, Gıda hammaddeleri, Malzemeler, Koruyucular, Şekerleme Ekipmanları, Paketleme Ekipmanları ve Tedarikçiler, Şişeleme ve Dolum, Soğutma ve Soğuk Üniteler, Klima, Sarma, Etiketleme, Alüminyum Folyo, Fast Food Ambalaj. 

Kümes hayvanları ve hayvancılık:
Et ve Tavuk, Besleme Sistemleri, Temizlik Ekipmanları, Biyoteknoloji, Kafesler / Güvenlik / Kimlik, Balık ve Deniz Ürünleri, Evcil Hayvan gıda, Yetiştirme Ekipmanları, İlaçlar, Havalandırma ve Klima.

Tarım / Bahçe Bitkileri:
Traktörler, Birincil / İkincil Sürme, Ekim Dikim, Kimyasal Püskürtme, Tahıl Hasadı, Sebze ve Kök ürün Hasat, Diğer Bitki Hasat, Balya ve Straw Taşıma, Otlak / Yem Hasat, Mahsul Ulaşım ve Taşıma, Bitki Kurutma, Crop Depolama ve İşleme, Bitki Temizleme, Değerlendirme ve Tartı, Arazi Drenaj, Hayvan Atık Taşıma, Tarım Arazileri Bakım, Bozulabilir üretir için soğuk zincir Ekipmanları, Soğuk oda ve Soğutma Aletleri, Bozulabilir Kargo İşleme, Soğutmalı Van & Kamyon / Vücut Üreticileri, Gıda İşleme Makineleri ve Ekipmanları, Evler / Depolama / Haritacılar Paketi, Dijital Sıcaklık Kontrol ve Veri Kaydedici, Bitkisel ve Şifalı Bitkiler İhracatçıları / İthalatçı / Tüccarlar, Bitkisel gıdalar ürünler, Pazarlama ve İhracat Hizmetleri, Plasticulture & Su Ürünleri, Deniz Ürünleri, Ar-Ge Organizasyonu, Fidanlık, Veteriner, Bitki Koruma, Araştırmacılar / Öğrenciler, Profesyonel danışmanlar, Bilim adamları ve Çiftçiler, Dergiler / belgeler / Kitaplar / Rehberler / CD vs., İhracatçı / Mfrs / Trader İşlenmiş Gıda ürünlerinin, Turşu, Reçel, şekerleme, gıda içki, Dondurmalar, Bisküvi, İçecekler, Coco Ürünler, Unlu Mamüller vb, Madicinal & Bitkisel Bitkiler, Ağrı Distribütörler & Stockists, Sınıflandırma ve Sınıflandırma Makinaları, Sarma, Sızdırmazlık ve Laminasyon Makineleri, Asansör / Konveyörler / Döner Ayırıcı, Organik Baharatlar & Bitkiler, Belgelendirme Ajansları, Bahçe Bitkileri üretin İşleme Teknolojisi ve Hizmetleri, Ambalaj Teknolojisi ve Hizmetleri, Bahçe / Sera Ekipmanları, Orman Makineleri, Bağ Makineleri, Yedek Parçalar, Atölye Araçları ve Ekipmanları, Meteoroloji Ekipmanları, Sağlık ve güvenlik, Tekerlekler, parçalar ve Lastikler, Veteriner Ekipmanları, Çeşitli Ekipmanları, Uydu Konumlama Sistemleri (GPS), Makina Depolama ve Barınak, Sulama, Çiftlik Binaları, Farm Power, Çiftlik Su Temini, All Terrain Araçlar (ATV), Tarım Makineleri, Tarım Makineleri ve Ekipmanları, Tarım / Bahçe Bitkileri Ürünler Mfrs. / İhracatçı / Tüccarlar, Gübreler / Bio-gübre Mfrs. / İhracatçı / Tüccarlar, Agro Kimya / Pestisitler / Böcek Mfrs, Biyoteknoloji / Doku kültürü Laboratuarları, Sulama ve Su Yönetimi, Seralar ve Ekipman Tedarikçileri, Tarım Tohum Üreticileri / İhracatçıları, Hassas Tarım Ürünleri, İklim Kontrol ve Otomasyon Ekipmanları, Malzeme / Tohumları Dikim, Depolama Ekipmanları / Ambalaj Çözümleri, Agro bi ürünleri İhracatçıları, Düğüm Devlet Kurumları / Anabilim Dalı, Çiftlik Yönetimi Ekipmanları, Bankalar ve Sigorta Hizmetleri, Toprak Test Ekipmanları, BT hizmetleri, Hasat Sonrası Taşıma Ekipmanları, Tohum / Hububat ve fide, Ağrı İş Danışmanları, Bahçe Bitkileri Malzemeleri, Çiçekçilik & Nursery Endüstrisi, Gıda Ürünler- Rice, Baharat, Bakliyat, Çay, Kahve, Buğday, Tahıl, Kuru Meyve vb, Organik üretir, Organik Sağlıklı Gıdalar, Organik Sebze ve Meyve, Barkod / Mürekkep Kodlama Teknolojisi, Hayvancılık / Süt Ürünleri / Tavukçuluk / Live Stock şirketler 

Soğutma / Soğuk Hava Deposu:
İklim kontrolü, Kazanlar, Buzdolapları, Soğuk Mağaza Eqpt., Soğutma Eqpt., Su arıtma 

Otel Özellikleri:
Teknoloji , Yazılım, Güvenlik Sistemleri, Telekomünikasyon ve Bilişim Sistemleri, Hijyen & Catering, Çamaşırhane, Isıtma ve Havalandırma, Odada Teknolojileri, Konuklar Hizmet Sistemleri, Fitness & Leisure Ekipmanları, Oyun ve Eğlence, Misafir Gereçleri, Sağlık ve güzellik ürünleri, Temizlik Sarf Malzemeleri ve Hizmetleri, Tabela, Çevre ve Atık Yönetimi, Sistemleri ve Kontrolleri, Döşeme, Toplam Tesis Yönetimi, Kanalizasyon Sistemleri, Temizleme Sistemleri, Perakende Bilgi Sistemleri, Bahçecilik Düzenleme ve Ekipmanları, Boş Mobilya ve Yönetim, Mobil Üniteler, Müzik / Video / Ses Sistemleri, Açık Mobilya, Spor ekipmanı, Şezlong ve saunalar 


Otel Mobilyaları:
Gardrop, Yatak Odası Takımı, Sandalye ve Oturma, Perdeler, Yemek ve sıra Masaları, İç & Aydınlatma, Yatak başlıkları ve Komidinler, Minder ve Yatak, Aynalar, Sanat & Dekor, Döşeme & Halı.

Mutfak Ürünleri ve Gereçler:
Bake ware & Pişirme araçları, Pişirici Cihazlar, Seramik & Fayans, Çatal & Araçlar, Havalandırma Sistemi, Mutfak Gereçleri, Çamaşır Makineleri ve Kurutucular, Örtüsü & Havlular, Mutfak Dolapları, Zücaciye & sofra takımı, Akıllı Ev Ürünleri, Isıtıcı Cihazlar.

Ekran ve Depolama:
Timsah Kovaları, Ekran Gondolas, Ekran Raflar, Arabaları, Mobil Kompaktörler, Alüminyum göster Kutuları, Depolama Raf, Hasır Ürünler.

 

Organizatör/ web sitesi: Expogr / www.expogr.com/kenyafood

 

 

 

Program Detayları

 

1. GÜN:  Varışımız, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası; bizi bekleyen aracımızla; panaromik şehir turu sonrası fuar alanına transfer… Fuar ziyareti sonrası otelimize transfer... Konaklama otelimizde…

 

2. GÜN:  Otelimizdeki sabah kahvaltısı sonrasında fuar alanına transfer. Ziyaret sonrası otelimize dönüş

 

3. GÜN:  Otelimizdeki sabah kahvaltısı sonrasında fuar alanına transfer. Ziyaret sonrası otelimize dönüş

 

4.GÜN: Otelimizdeki sabah kahvaltısı sonrasında havaalanına transfer. Bilet bagaj pasaport işlemleri sonrasında dönüş yolculuğu…

 

 

 

Otel Ve Fiyat Bilgisi

 

5* Hilton Hotel Nairobi Dbl oda kişi başı:1795€   Sngl:2240€

Nairobi şehir merkezinde, Fuara 5 dakika yürüme mesafesindedir.

 

 

 

Thy Uçuş Detayları

 

Nereden 
(Şehir/Havalimanı)

Nereye 
(Şehir/Havalimanı)

Kalkış

Varış

 

ANKARA / Esenboğa

İSTANBUL / Atatürk

17.05
15.06.2016 Çarşamba

18.25
15.06.2016 Çarşamba

 

İSTANBUL / Atatürk

NAİROBİ / Jomo Kenyatta

19.40
15.06.2016 Çarşamba

02.25
16.06.2016 Perşembe

 

NAİROBİ / Jomo Kenyatta

İSTANBUL / Atatürk

05.00
18.06.2016 Cumartesi

11.30
18.06.2016 Cumartesi

 

İSTANBUL / Atatürk

ANKARA / Esenboğa

13.00
18.06.2016 Cumartesi

14.10
18.06.2016 Cumartesi

 

 

 

Uyarılar

 

>Uçuş saatleri yerel saattir

>Organizatörce yapılabilecek değişiklik ihtimaline karşı fuar tarih ve detaylarını organizatör web sitesinden kontrol ediniz

>Teşvikli iş ve fuar turları için uygulanan usul ve esasları >>incele

Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolu ile gidiş – dönüş uçak bileti

Uçakta 20 Kg bagaj taşımacılığı

Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri

Havaalanı / Hotel / Havaalanı transferleri

Hotel/Fuar Alanı Transferleri

Otelde oda kahvaltı konaklama

Sabah Kahvaltıları

Panoramik şehir turu

Rehberlik hizmetleri

Seyahat Güvence Poliçesi ücrete dâhil

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize Ücreti 145€

Yurt dışı çıkış harcı 15TL

Şahsi tercümanlık hizmeti: 150€

Öğle ve akşam yemekleri

Fuar girişleri

Kişisel harcamalar

 

Fuar Süresince Alana Giriş Ücreti

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.