Online Satın Al

Guadalqivir Nehri& Endülüs Turu

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: İSTANBUL – MALAGA-SEVİLLA

Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma.Pasaport ve uçak biniş işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK1305 sayılı seferi ile saat 09:40da Malaga’ya hareket.Yerel saatle 13:10da varışta özel otobüsle Sevilla’ya hareket(takribi 2,5 – 3 saat ).Saat 17:00de gemiye transfer ve kabinlere yerleştikden sonra hoşgeldiniz kokteyli ile gemi personeli ile tanıştırılacaksınız. Gemide akşam yemeği ve geceleme.


2. Gün: SEVİLLA – CADİZ

Gemide sabah kahvaltıdan sonra yürüyerek Sevilla şehir turu. Bu turda,Muvahhitler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral, Arap gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği kırallık malikanesi Alkazar, Altın Kule denilen 13. yy dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, 51. Paula rahibeler manastırı, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır.Saat 13:00de geminin hareketi. Gemide öğle yemeği.Gemimiz yol alırken ,Unesco tarafından” doğal biosfer rezervi “olarak kabul edilmiş olan Donanaparkı ,Sanlucar de Barramedayı geçerek akşamüzeri Cadiz’e varış.Gemide akşam yemeğinden sonra Cadizin gece turunu yürüyerek yapacaksınız ve geceleme.


3. Gün: CADİZ – EL PUERTO DE SANTA MARIA-JEREZ

Gemide sabah kahvaltıdan sonra yürüyerek Cadiz şehir turu .Bu turda bu güzel şehrin kültürel ve tarihsel zenginliğini göreceksiniz.Daha sonra geminizin hareketi ile El Puerto de Santa Maria’ya varışta Jerez turu için hareket. Şarap,atlar ve Flamenko şarkılarının memleketi olan bu yerde boğaların yetiştirildiği bir “ganaderia”yı ziyaret edeceksiniz ve burada İspanya kültürünün önemli bir sembolü olan Boğaların hakkında bilgi edineceksiniz.Gemide bu gece İspanyol temalı bir akşam yemeği ile ağırlanacaksınız.Yemekten sonra İspanyol şarkıları ve danslı bir eğlence sizi bekliyor.Geceleme gemide.


4. Gün: EL PUERTO DE SANTA MARIA-ISLA MINIMA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra “Manzanilla” üretilen bir şarap mahzeninin ziyaret edeceksiniz.Daha sonra geminiz Mınıma adasına goğru hareket edecektir.Varışta Guadalqivir nehir kıyısında yer alan bir Endülüs hacendiasını ziyaret edecek ve bir binicilik showu seyredeceksiniz.Gemide akşam yemeği ve geceleme.


5. Gün: ISLA MINIMA – SEVILLE

Gemide sabah kahvaltıdan sonra bir doğa rezervini ziyaret edecek ve yerel bir orman rehberi ile gezip bilgilendirileceksiniz.Öğleden sonra Seville’ya hareket. Gemide akşam yemeği ve geceleme


6. Gün: SEVILLA – GRANADA –SEVİLLA

Geminiz sabah erken saatte Sevilla’ya yanaşacaktır.Sabah kahvaltıdan sonra tam gün Granada turu için hareket.Varışta ( 264 km ve takribi 2,5 saat).Sierra Nevada dağları ile çevrili olan bu şehir Albaicin,Sacromonte ve Alhambra tepeleri üzerine kurulmuştur.Bu şehirdeki özellikle Mağribi anıtlar görülmeye değerdir ki bunların en ünlüsü Binbirgece masallarındaki sarayları andıran Elhamra Sarayıdır . Restaurantda alacağınız öğle yemeğinden sonra bu güzel şehri gezmeniz ve alışveriş yapmanız için serbest zaman.Gemiye dönüş ,akşam yemeği ve gemide güzel bir Flamenko showu izleyeceksiniz.Geceleme gemide


7. Gün: SEVILLA – CORDOBA – SEVILLA

Gemide sabah kahvaltısı.Bu gününüz tam olarak Cordoba turu için ayrılmıştır(150 km ve takribi 2 saat ).Halifeler şehri olarak adlandırılan Cordoba’ya otobüsle hareket.Varışta yapacağınız şehir turunda,856 adet sütunu ile adeta bir ormanı andıran ,yeşil mermer ve granitden yapılan Cami-Katedrali,göreceğiniz en önemli yapıt olacaktır.Juderia,eski Yahudi mahallesi,çiçeklerle bezenmiş ve beyaza boyanmış evleri ile sizi hayran bırakacaktır.Öğle yemeğinizi yerel bir”tapas” restaurantında alacaksınız.Öğleden sonra gserbest zaman ve gemiye dönüş.Gemideki bu son gecenizde Kaptanın gala yemeği ile ağırlanacaksınız.Gemide geceleme.


8. Gün: SEVİLLA -MALAGA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 09:00da gemide ayrılış ve özel otobüsle Malaga’ya hareket ( 137 km ve takribi 2,5 saat ).Varışta panoramik şehir turundan sonra otele transfer ve yerleşme.Geceleme otelinizde.


9. Gün: MALAGA – İSTANBUL

Otelde sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Saat 10:00da havaalanına transfer ve saat 14:10da TK1306 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket.Saat 19:20de varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler
 • Türk Havayolları ile Istanbul – Malaga -İstanbul uçak bileti
 • Havaalanı, liman vergileri ve gemi hizmetleri (280 Euro)
 • Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama
 • Programda belirtilen tüm turlar
 • Gemide yemeklerde alınan maden suyu,açık şarap ve bira,meyve suyu,çay ve kahve
 • Geminin barında alınan içkiler (Şampanya ve şarap listesi hariç)
 • Malaga’da 4*otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Tüm transferler
 • Gemi personeli bahşişi 50 Euro
 • Türkçe rehberlik hizmeti
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Programda yazılı olan turların dışındaki ekstra turlar
 • Şahsi harcamalar
 • Vize
 • Seyahat sigortası
 • Yurt Dışı çıkış harcı
Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

MEKONG NEHRİ TURU

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.