Online Satın Al

KAYSERİ ÇIKIŞLI EGE AKDENİZ TURU 6 GÜN

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler

KAYSERİDEN ÇIKIŞLI EGE AKDENİZ TURU 6 GÜN

30 HAZİRAN; 14 VE 21 TEMMUZ; 04 VE18 AĞUSTOS AKŞAMLARI HAREKET
5 ADET TEKNE TURUNA KATILMA İMKANI
KÖPRÜLÜ KANYONDA RAFTİN İMKANI

 

Yüksek Modelli Tur Araçlarıyla Ulaşım Ücrete Dahil

Bölge Otellerinde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama Ücrete Dahil (1 Gece Bodrum/Milas, 1 Gece Marmaris, 2 Gece Fethiye, 1 Gece Antalya) 

5 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı Ücrete Dahil

5 Adet Açık Büfe ya da Set Mönü Akşam Yemeği Ücrete Dahil 

Bölgenin ve Konusunun Uzmanı, Deneyimli Rehberlik Hizmeti Ücrete Dahil 

Seyahat Esnasında Sıcak ve Soğuk İçecekler ve İkramlar Ücrete Dahil 

Seyahat Güvence Poliçesi Ücrete Dahil

1. Gün: Kayseri\'den Hareket

20:00 Kayseri Park Avm Önünden sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda rehberimiz önderliğinde birbirimizle tanışıyoruz. Ves Turizm araç içi ikramları eşliğinde güzel bir yolculuk bizleri bekliyor olacak.  

 


2. Gün: BODRUM’DA TEKNE TURU – DEVE PLAJI – ASPAT KOYU – MARTI KOYU - AKVARYUM KOYU – YÜZME MOLASI

Sabah erken saatlerde Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum’da Mydos Kapısı ve Antik Tiyatroyu görerek Bodrum Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Camel Beach (Deve Plajı), Aspat Koyu, Martı Koyu, Bağla Koyu ve Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Yol Üstü Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Bodrum Teknede alınacaktır. Ekstradır. 
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: 3* ve 4* Bodrum Otelleri


3. Gün: GÖKOVA KÖRFEZİ – AZMAK ÇAYI - SEDİR ADASI – AKYAKA - MARMARİS

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Sakar Geçidi’ne ulaşıyoruz. Ardından Gökova’ya doğru hareket ediyoruz. Gökova Körfezini yukardan fotoğraflamak için vereceğimiz molanın ardından evleriyle meşhur olan Akyaka’ya ulaşıyoruz, Azmak Çayı kenarında kısa bir molanın ardından Gökova Tekne Turumuza çıkıyoruz. Bu tekne turumuzda; Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda dünyaca ünlü Kleopatra Plajı’nda verilen yüzme molamızın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Gökova Tekne Turu’na katılmayacak misafirlerimiz, yaklaşık 4 saat boyunca Akyaka Plajı’ndan denize girip; deniz, kum, güneş keyfi yapabilirler. Akyaka beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve rotamızı Marmaris’e çeviriyoruz. Marmaris Şehir Turunun ardından otelimize yerleşiyoruz. Gece arzu eden konuklarımızı Marmaris Barlar Sokağına götürüyoruz. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Gökova Teknede alınacaktır. Ekstradır.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: 3* ve 4* Marmaris Otelleri


4. Gün: MARMARİS – ÂŞIKLAR YOLU - DALYAN – KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI – CARETTA & CARETTA - İZTUZU PLAJI - ÖLÜDENİZ – KAYAKÖY - FETHİYE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Marmaris’ten ayrılıyoruz. İlk durağımız Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu olacak. Aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolunda tutup, grup fotoğrafı çektiriyoruz. Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajındaki yüzme molasının ardından Fethiye’ye doğru yol alıyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Sonrasında eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisinin ardından otelimize yerleşiyoruz. Gece dileyen konuklarımızla Fethiye Barlar Turu’na çıkıyoruz. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Dalyan Restaurant: Zengin Açık Büfe Menüsü, 15 Çeşit Soğuk Meze 
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: 3* ve 4* Fethiye Otelleri


5. Gün: ONİKİ ADALAR MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU – KIZIL ADA – GÖCEK ADASI - KATRANCI ADASI – ŞÖVALYE ADASI – FETHİYE ŞEHİR MERKEZİ – YÜZME MOLALARI

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında, Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. (Ekstra Kişi Başı 100 TL – Öğle Yemeği Dâhil). Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalardaki yüzme molalarımızın ardından Fethiye şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Dileyen Misafirlerimiz; otelde kalıp, otelin imkânlarından faydalanabilir ya da kendi imkânlarıyla ulaşacakları bir plajda tüm gün plaj keyfi yapabilirler. Gezilerimizin ardından otelimize yerleşiyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Oniki Adalar Tekne: Balık veya Tavuk, Makarna, Salata 
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: 3* ve 4* Fethiye Otelleri


6. Gün: SAKLIKENT – KAPUTAŞ PLAJI – KAŞ - KEKOVA TEKNE TURU – ÜÇAĞIZ KÖYÜ YÜZME MOLALARI – SİMENA KALESİ – YİVLİ MİNARE - SAAT KULESİ - ANTALYA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında,  antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarıçay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Kaputaş Plajı’nda ve Kaş şehir merkezini yukardan gören bir noktada fotoğraf molası veriyoruz. Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza (5. Tekne Turu) çıkıyoruz. Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları verdikten sonra, içerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı buluyoruz. Tekne turumuzun ardından Finike – Kumluca - Kemer üzerinden Antalya şehir merkezine varıyoruz. Antalya merkezdeki Kaleiçi mevkiindeki Yivli Minare ve Saat Kulesi’ni görüp otelimize yerleşiyoruz. Arzu eden konuklarımız için barları ile ünlü Kaleiçi Bar Turu (Ekstra) 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Kekova Teknede alınacaktır. Ekstradır.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: 3* ve 4* Antalya Otelleri


7. Gün: DÜDEN ŞELALESİ - ASPENDOS TİYATROSU – RAFTİNG

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştirip, Anadolu’da bulunan ve günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu olan Aspendos Antik Tiyatrosu’nu geziyoruz. Sonrasında ise Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan 7’den 77’ye herkesin rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalarınızdan asla silinmeyecek olan Köprülü Kanyonda Rafting yapıyoruz. (Ekstra 65 TL) Rafting sonrasında ise dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. 

ÖNEMLİ: Yoğunluk Durumunda Turumuza Antalya’dan Başlanabilir. Rafting Yapmayacak Olan Misafirlerimiz İçin Farklı Bir Gezi Alternatifi Olmayacağından, Bu Misafirlerimiz Rafting Alanımızda Bulunan Restoranımızda Beklemek Durumundadırlar.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Alabalık veya Izgara Seçeneği, Makarna, Salata, Meyve 
Akşam Yemeği: Yolda Durulacak Tesislerde Ekstra Olarak Alınacaktır.
Konaklama: BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR. TUR BİTİŞ GÜNÜ.


8. Gün: DÖNÜŞ

Sabah 13.00 – 14.00 saatleri arasında, bir başka Ves Turizm organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak, üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın... 


Ücrete Dahil Hizmetler
Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama                
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Ves Turizm Güvencesi         
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
Ves Turizm Otobüs İçi İkramları
Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği 
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Ekstra Olmayan Tüm Tekne Turları
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğlen Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Tüm Özel Harcamalar 
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Müze Giriş Ücretleri 

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.