Online Satın Al

DUBAI TURU 3 GECE

En yakın tarih 11.05.2019, Kişibaşı 319.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


İlkbahar & Yaz & Sonbahar Dönemi

D U B A İ

Flydubai HavaYollarıTarifeliSeferleri ile 

3 Gece …
*** Flydubai HavaYollarıile ‘’Business Class‘’ seçeneğiiçinfiyatfarkınısorunuz***

 

1. Gün: ISTANBUL – DUBAI

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 19.00’da (Çarşamba akşamı)hazır bulunulması. Bagaj, biletve check in işlemlerininardındanFly DubaiHavayolları’nın FZ 752sefer sayılı uçuşu ile21.35’deDubai’yehareket. Yerelsaatile03.00’deDubai’yevarış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve kahvaltı için hareket.Kahvaltı sonrasıDubai şehir turu için hareket. Bu turumuz esnasında, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, , Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek;Marina bolgesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer odaların alınmasının ardından serbet zaman.

Akşamarzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan “Dubai

Gece keşfi ve Akşam yemekli Tekne turu ’’ (90 USD). (Limitsizyerliiçecek).Bu turumuzda Dubai’nin Venedik’i olarak adlandırılan Souq Medinat Jumeirah’a gidiyoruz. Hem turistik çarşı, aynı zamanda sayısız restaurant & cafe

ve eğlence mekanları ile meşhur otantik bu bölgede rehberinizin vereceği serbest zamanı değerlendirdikten sonra

Marina bölgesine geçerek tekne turumuza başlıyoruz. Denizden Dubai’nin ışılışıl gece manzarası eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.


2. Gün: DUBAI

Kahvaltınınardındandeniz&güneş&kumuntadınıçıkartabilirvealışverişyapabilirsiniz.Arzu     eden misafirlerimiz ileekstra olarak düzenlenecek ‘’Miracle Garden &Monorail ile Palmiye adası turu’’ (55 USD). Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının bulundugu ve 45 milyon cicek kullanilarak dizayn edilen Masal sehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun 2008 yilinda acilan Suni el yapimi bir ada olan Palmiye adasina yolculuga cikiyoruz. Adanin giris kisminda bulunan Monorail trenine binerek adayi bastan sona goruntuleme firsatı bulacaksiniz. Atlantis oteli nde sonlanan turumuzun ardindan aracımızla otelinize  transfer.Öğleden sonra

arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, Dubai’nin vazgeçilmez turu“Akşam yemekli Çöl Safari turu” (Limitsizyerliiçecek). (90 USD).Bu turumuzda 4X4 jiplerle çölde unutulmazanlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaretedebilir ve günbatımını izleyebilirsiniz.Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açıkbüfe yemek hint kinasi,deve gezintisi,otantik arap kıyafetleri ile fotoğraf çekimleri ,nargile,sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz  show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jeeplerimiz sizleri otelinize bırakıyor ve geceleme otelinizde.


3. Gün: DUBAI

Kahvaltının ardından deniz&güneş&kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.Arzu misafirlerimiz ile eksta olarak düzenlenecek “Öğleyemekli Abu Dhabi & Dubai Fountain Showturu” (90 USD).Turumuzda; Yediemirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecekolup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern birşehirolduğunatanıkolacağız.Abu Dhabi günümüzdegenişbulvarları, gökdelenleriile ultra-modern bir Arapşehridir.Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi ve eski yaşam kalıntılarının bulunduğu heritage village görülecek yerler arasındadır.Dunyanin en buyuk Camileri arasinda yeralan “Sheikh Zayed Grand Mosque”

muhtesem mimarisi ve zengin islemeleri ile unutamayacaginiz fotograflar alabileceginiz bir bolge olarak ziyarete Abu Dhabinin muhtesem plajlarini gordukten sonra Eglence adasi olarak bilinen “Yas Island” ziyaretimizde

Yas Mall ve Ferrari World eglence merkezinde fotograf molasi veriyoruz.Rehberinizin verdigi saatte bulusma ve Dubai ye hareket.Dubai downtown bolgesinde sularin balesi olarak bilinen Fountain Show izlenecek olup otelimize geciyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan “Global Villageturu’’ (45 USD). ‘’KüreselKöy’’ anlamınagelen Global Village’da 40 kadar ülkeden devasapavillionlar Dubai Global Village’ın kalbinde yer alarak; yerel yemekler, eşyalar, el sanatları satan değişik dünya kültürlerini biraraya getirir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.


4. Gün: DUBAI - ISTANBUL

Kahvaltının ardından deniz&güneş&kumuntadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’ Dubai İkonları ve Kontrast turu‘’ (60 USD). Sabah saatlerinde otelden alınmamızın ardından Dubai’nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakıyya bölgesini ziyaret edeceğiz. Dubai’nin ilk okulu Al Ahmadiyyaschool, el sanatları müzeleri ve Bedevi yaşamını anlatan bu eski mahallelerde keyifli anlar yaşayacağız. Ardından Dubai Müzesi ziyaret edilecektir. Turun devamında liman pazari anlamına gelen Al MeenaBazaar kumaş çarşısı /SpiceSouq (Baharat çarsısı)/Gold Souq (kuyumcular çarsısı) görülecek yerler arasındadır. Sonrasında eski Dubai ile Yeni Dubai’yi birbirinden ayıran Dubai Creekhaliçini Abra adı verilen teknelerle ile otantik bir yolculuk yapıyoruz. Ardından Dubai’nin ikonları olarak , Palmiye Adası, Atlantis oteli, Kayak pistinin bulundugu Emirates Mall ve Dünyanın en gözde Alışveriş merkezi olan Dubai Mall, BurjKhalifa görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz “BURJ KHALIFA & UNDERWATER ZOO” Biletlerini daha önce belirtmek sureti ile rehberinizden temin edebilirler.(50 USD). Tur sonrasıhavalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları’nın FZ753 sayılı tarifeli seferi ile 20.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00.45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Avantajlı Paket Ekstra Geziler Avantaj Paket:270USD yerine..230 USD Dubai Gece Keşfi ve Akşam yemekli tekne… (90 USD)

Akşam yemekli Çöl Safari... (90 USD)

Öğle Yemekli Abu Dhabi& Dubai Fountain Show… (90 USD)


Ücrete Dahil Hizmetler
  • Flydubai Havayolları ile Istanbul(SAW) - Dubai - Istanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,
  • Alanda karşılama ve havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
  • Seçilecek kategori bazında otelinizde  3 gece oda kahvaltı konaklama
  • Varış günülokalrestaurantSabah Kahvaltısı
  • Panoramik Dubai şehir turu
  • Türkçe yerel rehberlik hizmetleri
  • Havalimanı vergileri
  • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti ve servis bedeli ( 70 Euro – 7 İş Günü) ( Express : 90 Euro – 3 İş Günü) Cuma ve Cumartesi günleri B.A.E resmitatil günleridir.Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktu

Yurt dışı çıkış harcı bedeli, ( 15 TL ) 

TourismDirham-Otel Vergisi  Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir)

 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro )

İsteğe bağlı Rehber ve şoför bahşişleri 

Uçak içi ikramlar

 

****Ekstra turlarda Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek için ücretin tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenmesi gerekmektedir.

**Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerceklestirilebilir.

** Abu Dhabi turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; Erkeklerin short giymemesi, Bayanları askılı, mini etek, tayt ve short giymemesi, Cami ziyareti için uzun kollu hırka ve başörtüsü bulundurulması gerekmektedir. Turumuzda öğle yemeği için serbest zaman verilecek olup, tura dahil değildir.

** Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar;  Spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

**Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

**Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce VES TURİZM tarafından bilgi verilecektir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

**T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusuiçinseyahatbitiştarihindenitibaren en az 6 ay geçerlipasaportileacentemizdenbelirtilenbelgelerilebaşvurmakgerekmektedir. Gereklievraklarınvizebaşvurususırasındakonsolosluğateslimedilmesinerağmen, konsolosluğunnedenbelirterekveyanedenbelirtmeksizinvizereddivermesi, turharekettarihindensonrakibirtarihevizebaşlangıcıvermesimümkündür. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibidurumlardan VES TURİZM sorumludeğildir,sorumlulukyolcuyaaittir.

**T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

**Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan VES TURİZM sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

**Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

**18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

**Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından VES TURİZM sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

 

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
24.04.2019379.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
27.04.2019379.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
04.05.2019339.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
06.05.2019359.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
08.05.2019339.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
11.05.2019319.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
15.05.2019339.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
18.05.2019339.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
22.05.2019339.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
25.05.2019339.00- -0 - 2 Yaş 100.00
Taksitler »
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

529.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

399.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

649.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.