Online Satın Al

LVİV TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler

LVİV 

  

Pegasus Havayolları Tarifeli Seferleri ile 

2 Gece 3 Gün  

LVİV(3)

1. Gün: İstanbul-Lviv

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Helen Holidays kontuarı önünde saat 11.30'da buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin ardından Pegasu Hava Yolları Tarifeli uçuşu ile 14.20’de Lviv’e hareket ediyoruz. 16.20'de varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Şehir turumuz esnasında II. Dünya Savaşı'nda zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu EskiŞehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele transfer ve yerleşme. Geceleme Lviv otelimizde.


2. Gün: Lviv

Sabah kahvaltısı ve serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz Ves Turizm Rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Bira Fabrikası ve Lychakiv mezarlığı turuna katılabilirler. Avrupa'nın farklı yerlerinde alınmış pek çok teknik ile üretime devam eden bu fabrika çok özel biralar üretmektedir. Bu biralardan tatma fırsatı bulacağımız turumuzun ardından Lviv’inünlü Lychakiv Mezarlığı'na geçiyoruz. Bu mistik ve etkileyici turumuzda 2. Dünya Savaşı'nda hayatını kaybetmiş Polonyalı ve Sovyetaskerlerin anıtlarını göreceğiz. Dönemin ünlü sanatçılarının anıtlarının da bulunduğu bu mezarlık adeta bir açık hava müzesidir. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ukrayna kültürünü keşfetmeye devam edebilir dileyen misafirlerimiz ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirler. Geceleme Lviv otelimizde. Degustasyonlu Bira Fabrikası ve Lychakiv Mezarlığı Turu: 35 Euro  


3. Gün: Lviv - İstanbul

Lviv  Turumuzun son günü sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden ardından 17.20’de Pegasus Havayolları  tarifeli uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. 19.25’da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu. Eve hoşgeldiniz. Bir başka bir Helen Holidays turunda görüşmek dileği ile..


Ücrete Dahil Hizmetler

Pegasus  Havayolları ile İstanbul - Lviv - İstanbul arası uçak bileti (10 Kg Bagaj Hakkı),  
Havalimanı Vergileri,  
Havaalanı – otel – Havaalanı transferleri,  
Seçilecek kategori otelde 2 Gece konaklama, acik bufe kahvalti dahil, 
Panaromik Şehir Turu ve Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda ekstra olduğu belirtilen turlar  
Her türlü kişisel harcamalar  
Müze ve ören yeri giriş ücretleri  
Yurtdışı Çıkış Fonu (15 TL)  

Tur programlarımız yerel saate göre olacağı için saatlerinizi bir saat ileri almayı unutmayın  
Otel kanun gereği pasaportlarımızı teslim alıyor. Gerekli işlemler tamamlanınca da bize en gec akşam iade ediyor  
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.  
Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.  
Ves Turizm konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Ves Turizm'den tazminat hakkı yoktur.  
Ves Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.  
Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.  
Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.  
Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Ves Turizm sorumlu tutulamaz.  
Ucus biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.  
Yaniniza alacaginiz valiz ağırlığı 10Kg’dır. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Ves Turizm‘in sorumluluğunda değildir.  
Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.  
Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.  
Extra turlar gruptan yeterli sayıda kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir.  
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 15 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Helen Holidays sorumlu tutulamaz.  
Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.  
Yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  
Programlarda belirtilen tüm otel isimler ayni kalacak olup, sadece hotelde aynı kategoride  müsaitlik olmaması durumunda degiştirilebilinir.  
3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.  
Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.  
Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.  
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.  
İptal ve değişiklik durumunda “VES TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.  

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU

ANKARA'DAN DİREKT UÇUŞ

BÜYÜK İTALYA
BÜYÜK İTALYA

FARKLI ROTA

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

BENELUX & PARİS TURU
BENELUX & PARİS TURU

Lüksemburg gidiş - Lüksemburg dönüş

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.