Online Satın Al

MS GENERAL VATUTİN GEMİSİ İLE DİNYEPER NEHİR TURU UZUN

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: (02.09.2017) İSTANBUL – ODESSA

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden, pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 08:05’te Türk Hava Yollarının TK465 sayılı seferi ile Odessa’ya hareket. Yerel saat ile 09:30’da Odessa’ya varışta panoramik şehir turunda; Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiş olan Potemkin merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görülecek yerler arasındadır. Turun ardından şehir merkezi’nde öğle yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra Arzu eden misafirler, düzenlenecek olan extra tura katılabilirler. Akşam yemeğimizi lokal bir Restoranda alacağız. Daha sonra gemiye transfer ve yerleşme. Geceleme gemide.


2. Gün: (03.09.2017) ODESSA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız için ekstra olarak düzenlenecek tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Şarap ve Konyak Fabrikası turu(60 €).13. ve 15. Yüzyıllar arasında inşa edilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikaların dan birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şarap ve şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, ve bu fabrikanın ürünlerinden tadabileceksiniz. Turdan sonra gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği ve geceleme. Saat 23:00’da geminin hareketi


3. Gün: (04.09.2017) HERSON

Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 08:00’da Herson’a varış. Arzu eden yolcular ekstra Dinyeper deltası tekne turuna (20 €) katılabilirler. Gemide öğle yemeği ve saat 16:00’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


4. Gün: (05.09.2017) ZAPOROJE

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00de Zaporoja’ya varışta şehir turu ve Cossack müzesi ziyareti. Öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcular ekstra Cossack At gösterisine(35 €) katılabilirler. Saat 16:00’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


5. Gün: (06.09.2017) NEHİRDE

Gemide sabah kahvaltıdan sonra bugün size Ukrayna kültürü ve lisanı hakkında hakkında bilgiler verilecek  ve size Ukrayna mutfağından menüler sunulacaktır.Bugün Dinyeper nehri boyunca tabiat güzelliklerini seyrederek yol alacaksınız. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide.


6. Gün: ( 07.09.2017) KİEV

Gemide sabah kahvaltısı ve saat 11:00’da Kiev’e varış ve Panoramik şehir turu için hareketDinyeper ve Dinyester nehirleri kıyısdında kurulmuş olan Ukraynanın başkenti olan Kiev’de ;Altın kubbeli Ayasofya kilisesi,Aziz Andrew kilisesi,Podol eski binaları, 1941  yılında Nazi soykırımında ölen 10.000 kişinin anısına yaptırılmış olan Yar bebek anıtı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden yolcular ekstra  Pecherskaya Manastırı turuna(35 €) katılabilirler. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide. Akşam ekstra folklor showlu tekne turu(45 €)


7. Gün: (08.09.2017)KİEV – LVİV

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular ekstra  Açık Hava Müzesi Turu’na katılabilirler. (35 €) katılabilirler.Tur sonrası tren garına transfer ve tren ile Lviv’e hareket.Varışta 4* otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.


8. Gün: (09.09.2017)LVİV

Otelde sabah kahvaltıdan sonra panoramik şehir turu. Lviv trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı, Antik kentin kalbi Rynok Meydanında dört köşe olan çeşmeler, 150 yıldır bulunan saat kulesi, Latin Gotik Katedral, Barok Katedraller Bernardines, Cizvitler ve Dominicans, ünlü Golden Rose Sinagogu, şehir surları görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra arzu eden yolcular için Extra Bira Fabrikası Turu. Bira fabrikası turunda 300 yıllık Ukrayna bira geleneğini, tarihsel yapım aşamalarını görmekle kalmayıp, degustasyon eşliğinde bira çeşitlerini deneyebileceksiniz (35 EURO)  Geceleme otelimizde.


9. Gün: (10.09.2017) LVİV – İSTANBUL

Otelde sabah kahvaltıdan sonra saat 11:00de odaların boşaltılması. Arzu eden yolcular için ekstra
Altın Nal – Şatolar Turu
(50 €). Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayıp Viyana kuşatmasında haçlı ordularının komutanlığını yapan Jan Sobiesky’nin doğduğu evi görüp tarihe tanıklık edeceksiniz.

Tur sonrası havaalanına transfer ve Saat 18:45de TK442 sayılı sefer ile hareket.Saat 20:50de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

·         THY ile İstanbul-Odessa/Kiev-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti

·         Havaalanı, liman vergileri (350Euro)

·         Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)

·         Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi

·         Gemide bagaj taşıma hizmeti

·         Gemide 6 gece 7 gün tam pansiyon konaklama

·         Lviv’de 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama.

·         Programda belirtilen panoramik şehir turları

·         Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar

·         Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği

·         Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi

·         Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler 

·         Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası

·         Türkçe rehberlik ve refakat hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·         Ekstra turlar, şahsi harcamalar

·         Gemi bahşişi günlük 7€ olup gemide toplanacaktır.

·         Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su

·         Dâhil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler

·         Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

·         Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.