Online Satın Al

MS ROYAL 4* GEMİSİ İLE TUNA NEHRİ VE 6 ÜLKE TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: 26.07.2017 İSTANBUL - MÜNİH - PASSAU

Atatürk havalimanı dış hatlarda buluşma. Saat 06.45’de TK1629 sayılı sefer ile Münih’e hareket. Saat 08.30’da tam katılım olması şartı ile ekstra Münih şehir turu. Tur sonrası gemiye transfer. Hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme. Saat 18:00de geminin hareketi Gemide akşam yemeği ve geceleme.


2. Gün: 27.07.2017 EMMERSDORF/MELK - VİYANA/NUSSDORF

Sabah saat 09.00’da Melk’e varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden yolcularımız için ekstra Melk Benediktin manastırı turu. Saat 12.00’de geminin hareketi. Gemide öğle yemeğinden sonra Tuna nehrinin güzel manzaraları eşliğinde yol alacaksınız. Gemide akşam yemeği. Saat 19.00’da Viyana’ya varışta arzu eden yolculara ekstra klasik müzik konserine katılma imkânı(Konser fiyatı güncel olup program ve fiyat gemide bildirilecektir) .Gemide geceleme.


3. Gün: 28.07.2017 VİYANA/NUSSDORF - BRATİSLAVA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular ekstra Viyana şehir ve Schönbrunn sarayı turu. Schönbrunn sarayı Avusturya'nın başkenti Viyana'da, Habsburg Hanedanı'nın yazlık sarayıdır. Ülkede en önemli kültürel anıtların bulunduğu saray 1960 lar'dan beri Viyana'ya gelen turist cazibelerininden biridir. Schonbrunn Sarayı da bir kompleks şeklindedir. Saray, bahçeleri sarayın karşısında yer alan Zafer Takı (Gloriette) İmparatorluk Saray Araçları Müzesi, Çocuk Müzesi ve Hayvanat Bahçesi ile Palm House sarayın içinde gezilecek yerler arasında. Saat 14:00de hareket. Gemide öğle yemeği. Saat 17:45de Bratislava’ya varışta yürüyerek Bratislava şehir turu. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Saat 20:30da geminin hareketi.


4. Gün: 29.07.2017 DURNSTEIN

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 10.30’da Durnstein’a varışta arzu eden yolcular için ücretsiz yürüyerek şehir turu. Saat 14.00’de geminin Passau’ya hareketi. Gemide serbest zaman. Gemide akşam kaptanın Gala yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.


5. Gün: 30.07.2017 PASSAU (HALLSTAT-SALZBURG) INNSBRUCK

Sabah saat 09.00 da Passau’ya varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra valizlerimizle birlikte gemiden ayrılıyoruz.  Genel katılım sağlanması durumunda özel otobüsümüzle ekstra Hallstat-Salzburg turu yapılacaktır. Hallstatt Avusturya’nın en eski dünyanın en güzel 10 köyünden biridir. Doğa harikası bu köyü mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Yılda 5 milyon kişinin ziyaret ettiği Unesco korumasındaki Salzburg da ünlü besteci Mozart’ın doğduğu ve bestelerini yazdığı şehirdir. Turu takiben Innsbruck’da otelimize transfer.


6. Gün: 31.07.2017 INNSBRUCK (BREGENZ-LIECHTENSTEIN-KONSTANZ) ZURIH

Sabah kahvaltısından sonra özel otobüsümüzle genel katılım şartı ile ekstra Bregenz-Liechtenstein ve Constanz turu.
Bregenz
, Konstanz Gölü’nün doğu kıyısında Avusturya’nın en batısında Ren vadisi ile Alman Alpleri’nin eteklerine uzanan yolların kesişme noktasında bulunan bir Avusturya şehridir. 1662 yılında yapılmış Avrupa’daki en büyük barok kubbeye sahip St.Martin kulesi Bregenz’in sembolü kabul ediliyor.
Liechtenstein 160km2 yüzölçümü ile Avrupa’nın en küçük ülkelerinden biridir. Hanedanlığın olduğu ancak demokrasi ile yönetilen bu küçük ülke sevimli bir dağ ülkesidir.
Konstanz, Konstanz Gölü kıyısında bulunan 80bin nüfuslu bir şehir. Şehrin tarihi Romalılara kadar uzanıyor. Limanın girişinde gelenleri güzel Imperia heykeli karşılıyor. Sahil ise dükkânlar, kafeler ve barlarla dolu. Tur sonrası Zürih’e otelimize transfer ve geceleme.


7. Gün: 01.08.2017 ZURIH (LUZERN-BASEL) - İSTANBUL

Otelde sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Zürih ve Luzern turu. Bu turumuzda Zürih Gölü, Grossmunster Katedrali, Saat Kulesi, eski lonca evleri, eski gar ile ünlü alışveriş merkezi Bahnhofstrasse caddesi görülecek yerler arasındadır daha sonra Orta İsviçre’de yer alan ve İsviçre’nin gizli başkenti diye adlandırılan Luzern’i gezceksiniz. Ulusal kahraman Wilhelm Tellin vatanı olan bu şehir göl kenarında yer alan eski bir balıkçı şehridir. Su kulesi, üstü kapalı köprü, en güzel barok yapılardan biri olan Cizvit kilisesi ve Gotik tarzdaki Fransisken kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Zürih havalimanına transfer ve saat 19:55 de TK 1910 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 23.45’ de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

Not: Gemide tam pansiyon; varış günü akşam yemeği ile başlar ve gemiden ayrılış günü sabah kahvaltısı ile sona erer.


Ücrete Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul-Münih/Zürih-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Liman vergileri (350 Euro)
 • Gemide 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama
 • Durnstein yürüyüşle şehir turu
 • Bratislava yürüyüşle şehir turu.
 • Innsbruckda 4*otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Zürihde 4*otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Tüm transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Türsab mecburi mesuliyet sigortası.

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Ekstra turlar
 • Bahşişler (Kişibaşı 50 Euro olup gemide toplanacaktır)
 • Şahsi harcamalar
 • Vize (Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
 • Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Seyahat Sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.