Sigorta Detayları

Ves Turizm olarak bizler konaklamalı kültür turlarımıza katılan misafirlerimizin kendilerini güvende hissetmelerine önem vermekteyiz. Bu nedenle tatil esnasında oluşabilecek aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunmaktayız. Bu sigorta hizmetimiz paket fiyata dahil olması nedeniyle sizden ekstra bir ücret talep edilmemektedir.


AIG Sigortanın Ves Turizm için özel olarak hazırlanmış olan seyahat sigortası, siz değerli yolcularımızı, Ves Turizmin tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarında güvence altına alır. Türkiye içinde ve Türkiye dışına gerek iş gerekse tatil amaçlı tüm seyahatlerinizde sizi 24 saat boyunca teminat altına alır ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.


Yurtiçi zorunlu seyahat sigortası sizi seyahatin iptalinden bagaj kaybına, uçuş rötarından tedavi masraflarına kadar teminat altına alır ve 24 saat boyunca asistans hizmeti sunar.


TEMİNATLAR

 

Tur sırasında her türlü kaza, hastalık veya yaralanma nedeniyle olan tedavi masraflarınız 1000 TL ye kadar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. 


Eğer başka bir yere tıbbi nakil gerçekleşmesi gerekiyorsa yine sigorta şirketi tarafından 1000TL ye kadar tıbbi nakil karşılanır seyahat sigortası şartları gereği bu ödemeler fatura karşılığı yapılmaktadır.


Ayrıca sigortalılarımıza kaza sonucu yaşam kaybı ya da sürekli sakatlık durumunda 5000TL teminat varislerine/kendisine ödenir.


Sigortalının ya da 1. Dereceden akrabalarından birine herhangi bir tıbbı rahatsızlık sebebi ile bunu doktor raporu ispatlaması şartı ile (sigortası kesildikten sonra ortaya çıkması gerekiyor) tura katılamama durumunda tur bedeli maksimum 500TL ye kadar sigortalıya iade edilir bu süreç evrakların eksiksiz sigorta şirketine ulaştırıldıktan sonra maksimum 15 gün sürmektedir.


Tur esnasında Sigortalının ya da 1. Dereceden akrabalarından birine herhangi bir tıbbı rahatsızlık sebebi ile seyahatini yarıda kesmesi sonucunda geri dönüş masrafları ekonomik uçak bileti, otobüs bileti ve diğer geri dönüş masrafları 500TL ye kadar karşılanmaktadır.Bu süreç sigortalının faturalarla sigorta şirketine başvurusundan sonra ortalama 15 gün sürmektedir.


Hava alanında bavul kaybında sigorta şirketine gerekli evraklar temin edildikten sonra 500TL tazminat ödenir.


Siz değerli müşterilerimizin korumak için tur firmasının iflas etmesi durumunda tur ücreti 5000TL ye kadar sigortalıya ödenir.


TEMİNATLAR TEMİNAT LİMİTLERİ


Yasam Kaybı&Sürekli Sakatlık ( 24 Saat ) 5000TL

 

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları 50 TL Muafiyetli 1000TL


Acil Tıbbı Nakil 500TL


Cenazenin İadesi 1000TL


Seyahatin İptali 500TL


Seyahatin Yarıda Kesilmesi 500TL


Bagaj Kaybı ( Sadece Havayolu ) 500TL


Seyahat Acentesi İflası Tur bedeli kadar Maksimum 5000TL ile sınırlıdır.


Yıl içerisinde acente basına 100000TL ile sınırlıdır


Mesleki Sorumluluk Tur bedeli kadar Paket tur basına 15000 TL ile sınırlıdır.

 

 

E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.