Online Satın Al

PULLMAN MONARCH NORVEÇ FİYORDLARI

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


PULLMAN MONARCH İLE NORVEÇ FİYORDLARI
ROSTOCK HAREKET 7 GECE 8 GÜN
HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

1. Gün: İstanbul - Berlin

Atatürk havalimanı dış hatlar terminalinde belirlenen saatte VES Turizm Deskinde buluşuyoruz. Türk Hava Yollarının TK 1721 tarifeli seferi ile saat 07:40 Berlin (Tegel) havalimanına hareket ediyoruz. Berlin e varışımızın ardından Rostock limanına transferimizi gerçekleştiriyor ve gemiye biniş işlemlerimizin ardından kabinlerimize yerleşiyoruz.


2. Gün: Denizde Seyir

Bugün geminin düzenlemiş olduğu aktivitelere katılabilir veya gemiyi keşif edebilirsiniz.


3. Gün: Stavanger

Stavanger'a 09.00'da varıyoruz. Stavanger ı ziyaret etmek, fırsatlar ülkesini ziyaret etmektir. Tezatlıkların ve ilham kaynaklarının çok çeşitli olduğu bir kara parçasını ziyaret edeceksiniz. Bir tarafınızda geniş manzaralara sahip olurken, diğer yanda dar fiyortları ve dik yamaçları göreceksiniz. Bir yandan gelişmiş şehir hayatı, diğer yanda kırsal görüntü. Norveç in petrol başkenti sayılan Stavanger; ortaçağın mimarisi ile günümüzün modern şehirleşmesini çok güzel harmanlamış bir kenttir. Hareket saatimiz 19.00'dur.


4. Gün: Haugesund

Haugeland'a 07.00'da varıyoruz.Haugeland bölgesinin ana yerleşim yeridir. Kuzey denizine sınır olan bu kentte insanlar yaşamlarını daha çok şehir merkezinin dışındaki köylerde sürdürmektedirler. Vikingliler için çok önemli bir liman olan Haugesund’da bugün alışveriş yapabilir şehri keşfedebilir veya sahildeki Caferlerde oturup kuzey bir şeyler içebilirsiniz. Hareket saatimiz 17.00'dır.


5. Gün: Flam

Flam'a 07.30'da varıyoruz. Bir Iskandinavya kasabası olan Flam çocukluk rüyalarınızın gerçekleştiği yerdir. Yüksek şelaleler, görkemli dağlar, dar ve yeşil vadiler, berrak suları ile bilinen göller, sakin fiyortlar, taşlı yaylalar ve ormanlar… Bu coğrafi elementlerin hepsi Norveç in doğallığını süsler ve tatilcilere bu seyahatin haz veren yüzünü gösterir. Flam, dik yamaçlarla denizin arasına yerleşmiş, gerçek misafirperverliği göreceğiniz sakinleriyle tipik bir Norveç kasabası. Naeroy vadisi ve muhteşem güzellikteki iki şelaleye sahip bu doğa harikası kasabada zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hareket saatimiz 18.00'dır.


6. Gün: Alesund

Alesund'a 09.00'da varıyoruz. Alesund un mimarisi geniş ve detaylı olması ile ünlüdür. Kentin ufak kuleleri, sivri kule tepeleri ve diğer değişik sanatsal yapıları kente peri masallarındaki şehirler gibi bir karakter kazandırır. Geiranger Fiyordu nun bu doğal hali, bu ilginç kasabanın her yerinden sanki taşlar çıkıyormuş izlemini verir. Alesund Norveç en önemli balıkçı limanı vardır. Kasabanın balıkçılık filosu Avrupa nın en modern biridir. Büyük mobilya sanayi vardır; bazı tanınmış ev eşyaları burada üretilmektedir. Hareket saatimiz 19.00'dır.


7. Gün: Molde

Molde'ye 07.00'da varıyoruz.Norveç`in ana gül yetiştirme merkezi olduğundan Molde "güller şehri" olarak anılmaktadır. Gulf Stream tarafından ısıtılan ve çevreleyen tepeler tarafından korunan Molde bu sayede sık bir orman örtüsüne sahiptir. Ayrıca Molde Norveç`in en etkileyici sanat koleksiyonlarının bulunduğu Ramsdal Müzesi`ne ev sahipliği yapar. Hareket saatimiz 16.00'dır.


8. Gün: Bergen - Oslo - İstanbul

Sabah 08:00 Bergen varışımızın ardından gemi çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Bergen Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Ara uçuşumuzun ardından Türk Hava Yolları ile saat 18:00 da Istanbul a uçuyoruz. Varışımızın ardından bir sonraki turda buluşmak dilekleri ile birbirimize veda ediyoruz.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul/Berlin-Oslo/İstanbul uçuşları
Bergen / Oslo ara uçuşları
Liman ve havalimanı vergileri (390 €)
Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri
Pullmantur Monarch gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece HER ŞEY DAHİL konaklama
Gemide alınacak sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler
TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)
Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness
Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları
Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme, mağazalarda ürünler vb)
Gemi servis ücreti (72 €)
Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları
Vize bedeli (120 €)
Seyahat ve iptal sigortası, (65 yaş ve üzeri misafirlerimize 100% sürprim uygulanır)
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
Sağlık hizmetleri
Güzellik merkezi ve spa
Olası yakıt harcı

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.