Personel Servis Taşımacılığı

Firmamız, personel ve öğrenci taşımacılığı alanında başta güvenlik olmak üzere, kaliteli hizmet üretmektedir.

 

Öğrenci Taşımacılığı için gerekli D2 belgeli Araç Filomuz;  5 Yaş ve altında olup tüm araçlarımızda konfor için koltuk aralıkları geniş tutulmuştur…

 

4,9,16,27, 45, 50 ve 54 kişilik araçlardan oluşan flomüzdaki araçlarımızın teknik bakımları ve bütün donanımları eksiksiz periodik bakıma alınmaktadır.

 

İç ve Dış temizlikleri, anti bakteriyel olarak yapılmakta olup, ilaçla dezenfektasyonu yapıldıktan sonra hizmet vermeye devam edilmektedir.

 

Araçlarımızın tamamı klimalı olup, koltuk sigortaları full olarak yaptırılmakta, herhangi bir kaza durumunda acil ambulans hizmeti, araçların arızalanması durumunda da bulunduğu her noktaya ikame araç yönlendirilmesi yapılmaktadır. Araçlarımızda GPS sistemi mevcut olup, evinizden, işyerinizden veya telefonunuzdan takip sağlayabilmektesiniz.

 


 

 

 


 

 

 


E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.