Online Satın Al

MSC Splendida İle Kuzey Avrupa gemi turu 7 Gece

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: İstanbul, Hamburg, Almanya

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde, Türk Hava Yolları A-B kontuarları önünde rehberinizle buluştuktan sonra, check-in işlermleri ve TK1661 sefer kodlu Hamburg uçağına biniş. Hamburg'a varış ve cruise limanına transfer. Gemi check-in işlemleri ve MSC Türkiye Rehberinin düzenleyeceği gemide yaşam toplantısı. Rehberinizin düzenlediği toplantı sonrasında gemiyi keşfetmeye başlayabilir, dilerseniz gemimizin Hamburg Limanı'ndan ayrılışını izleyebilirsiniz. Akşam yemeği sonrasında profesyonel dansçılar tarafından geminin tiyatrosunda düzenlenen şovlara katılabilir ve akşamınıza renk katabilirsiniz. Şov sonrasında dileyen misafirlerimiz geminin farklı salon ve barlarında eğlence ekibi tarafından düzenlenen aktivitelere katılabilirler. Gemimiz Hamburg Limanı'ndan saat 18.30'de ayrılacaktır.


2. Gün: Denizde Seyir

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


3. Gün: La Havre, Fransa

 Gemimiz Le Havre Limanı'na saat 08:00'da yanaşacaktır.Kahvaltıdan sonra misafirlerimiz şehri keşfetmek için gemiden çıkış yapabilirler. Le Havre, Fransa'nın kuzeybatısında, Sen Nehri halicinde sağ yakada kurulu bir kenttir. Bölgenin en kalabalık merkezi. İdari olarak Seine-Maritime ilinde, Haute-Normandie bölgesinde yer alan bir komündür. Transatlantik geçişi yapan Fransız denizcilerin uğradığı bir limandı. Le Havre aynı zamanda "La Porte Océane" (okyanus kapısı) olarak da bilinir.
Normandiya'nın Rouen'den önceki en büyük şehriydi. Aynı zamanda Fransa'daki ilk büyük ihracat kapısıydı. Şehirde görülmeye değer yerler; Le Havre Katedrali, Frederick Lemaitre Sokağı, Le Havre Adalet Sarayı, 18 yüzyılda yapılmış bir konaktan oluşturulan Tabiat Tarihi Müzesi, Le Havre Kütüphanesi'dir. Gemimiz Le Havre'den saat 22:00'da ayrılacaktır.
Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Le Havre' de ne alınır?
Fransız şarap ve peynirleri, Fransız parfümleri bulabileceğiniz güzel mağazalar vardır.


4. Gün: Southampton, İngiltere

Gemimiz Southampton Limanı'na Saat 08:00'de yanaşacaktır. Kahvaltıdan sonra şehri keşfetmek için gemiden ayrılabilirsiniz. İngiltere'nin güneşli güney sahilinde ve Londra'ya yalnızca bir saatlik mesafede bulunur. Uzun bir denizcilik geçmişine sahip bir şehirdir. Şehri sarmakta olan Orta Çağ'dan kalma iç surlar bulunmaktadır. Merkezin etrafında geniş parklar bulunmaktadır.
Şehirde Avrupa sanat tarihini gözler önüne seren Southampton Sanat Galerisi, denizciliğe ilgisi olanlar için Maritime Müzesi, yeşil alan sevenler için Queens Parkı ve Central Park, doğal besinleri sevenler için Hampshire Çiftçi Pazarı, yeni yerler keşfetmek iste- yenler için Hythe Ferry ile denize açılıp görülebilecek tarihi New Forest bulunur. Ayrıca Londra' ya da gitmeniz mümkündür. Londra, İngiltere'nin ve Birleşik Krallık'ların başkentidir. 0 derece meridyeninin geçtiği Greenwich kasabası Londra yakınlarındadır. Londra dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biridir. Yaklaşık 8 milyonluk nüfusuyla AB'nin 2. kalabalık kentidir. Bağlı yerleşim birimleri ile birlikte (Greater London) nüfusu 12-15 milyondur. AB Ülkesi olmasına rağmen Schengen Ülkesi değildir.
Gemimiz Southampton'dan 18:00'da ayrılacaktır. Sonrasında akşam yemeği, tiyatro şovu ve eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.
Southampton' dan ne alınır?
Dünyaca ünlü bir çok markanın mağazalaından, yerel ürünler satan dükkanlara kadar bir çok şeyi bulabileceğiniz bir limandır.


5. Gün: Zeebrugge, Belçika

Zeebrugge Limanı'na Gemimiz saat 09:00'da yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında şehri ve etrafını gezmek için gemiden çıkabilirsiniz.
Zeebrugge, Belçika'nın Brugge kentinin limanıdır. Bu limanda Orta Çağ kenti Ghent'e ya da başkent Brüksel' e gidebilirsiniz. Ya da güzeller güzeli Brugge kentini adım adım gezebilirsiniz. Brugge, 2. Dünya Savaşı sırasında bombalanmadığı için Ortaçağ dokusunu hala hissedebilrsiniz. XII. yüzyıl malikanelerinin arasından dolaşan pırıl pırıl kanalları ve çiçek pazarlarıyla gerçek bir âşıklar kentidir. Kentte Dijver Kanalı manzara açısından oldukça güzeldir. Bizim Leydimiz Kilisesi, Provinciaal Hof, Dweersstraat Caddesi kent ziyaretçilerini tüm sene boyunca ağırlayan yerlerdir. Gemimiz Zeebrugge'den saat 19:00'da ayrılacaktır. Sonrasında akşam yemeği, tiyatro şovu ve eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.
Brugge' den ne alınır? 
Belçika çikolatası alınacakların başında gelir. Ayrıca farklı renk ve desenlerde şallar ve hediyelik eşyalar alabilirsiniz.


6. Gün: Amsterdam, Hollanda

Gemimiz Amsterdam'a saat 09:00'da yanaşacaktır. Şehri gezmek isteyen misafirler, mutlu insanlar şehri Amsterdam' da gezerken insandan fazla bisiklet olduğunu unutmamalıdırlar. Amsterdam Hollanda'nın başkentidir. Ancak ülke, hükümetin ve meclisin bulunduğu Lahey'den yönetilir. 12. yüzyılda Amstel Irmağı'nın kıyısında bir balıkçı köyü olarak kurulan Amsterdam, bugün kişi sayısı bakımından Hollanda'nın en büyük, kültürel ve parasal yönden de en önemli kentidir. Kentte yaklaşık 743 bin kişi yaşasa da, bu sayı çevresiyle birlikte 1,5 milyonu bulur. Şehirde Merkez Tren İstasyonu Binası, Dam Meydanı, Madame Tussauds Balmumu Müzesi, Rembrandt Evi ve Müzesi, Rijksmuseum, Van Gogh Müzesi, Anne Frank Evi, Stedelijk Muzesi, Heiniken Müzesi'ni gezebilirsiniz. Daha sonrasında Amsterdam' da günlük yaşamın bir parçası haline gelmiş olan Red Light bölgesine gidip cafe ve barlarda keyif yapabilirsiniz.
Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Amsterdam' dan ne alınır? 
Gouda peyniri ve daha birçok Hollanda peynirlerini bulabileceğiniz fabrika satış mağazası, peynir dilimlemek için kullanılan özel bıçaklar bu bölgeden alınabilecekler arasındadır.


7. Gün: Amsterdam, Hollanda

Gemimiz Amsterdam'dan saat 09:00'da hareket edecektir.
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


8. Gün: Hamburg, İstanbul, Türkiye

Gemimiz Hamburg Limanı'na 07:00'de varacaktır. Kahvaltı sonrasından MSC Türkiye Rehberi tarafından duyurulan buluşma olacaktır 
Hamburg Almanya'nın ikinci büyük şehri olup kendi başına ayrı bir eyâleti oluşturur. Aynı zamanda Avrupa Birliği'ndeki en büyük 6. metropoldür. Almanya'nın dünyaya açılan kapısı da denilen kent, Almanya'nın en büyük limanına da sahiptir. Rotterdam'dan sonra Avrupa'nın en büyük ikinci limanı olup, dünyada da 9. sıradadır. II. Dünya Savaşı sırasında 23 Temmuz 1944 tarihinde İngiliz ve Kanada uçakları geceleri, ABD uçakları da gündüzleri Hamburg'u bombaladı. Kasım'da operasyon bittiğinde 9.000 ton patlayıcı atılmış, 30.000 den fazla insan ölmüş ve 280.000 bina yıkılmıştı. Gezilecek yerler başında Hamburg Belediye Sarayı ve Makrtplatz gelir, sonrasında bir minyatür park olan Miniatur Wunderland' e gidebiliriniz. Hamburg müzesi zengin bir koleksiyona sahiptir. Schmidts Tivoli Tiyatrosu, St Micheal Kilisesi ve Hamburg Hayvanat Bahçesi boş zamanınızı değerlendirmeniz için güzel alternatiflerdir
MSC Türkiye Rehberinin veridiği buluşma saati ve yerinde buluşup Hamburg Hava Limanına transfer ve ardından TK1664 sefer sayı-
yılı uçuş ile İstanbul'a dönüş.


Ücrete Dahil Hizmetler

THY ile ekonomi sınıfı İstanbul - Hamburg - İstanbul uçuşu

Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama

Özel araç ile havaalanı - liman - havaalanı transferleri.

Gemide, yolcu sayısı gözetmeksizin Türkçe Rehberlik hizmeti.

Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar

Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri

Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği

Fitness

Liman vergileri

Havaalanı vergileri

Günlük kişi başı 9€ gemi servis ücreti

Vize için gerekli teminatları da içeren MSC Cruises seyahat sigorta paketi (Sadece Türk pasaportlu misafirler için) (70 yaş ve üzeri

misafirler için %100 sürprim uygulanır)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Sağlık hizmetleri.

Kara turları

Güzellik merkezi ve SPA alanı

Gemideki tüm içecekler

Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)

Vize bedeli

Yurt dışı çıkış harcı

İç hat bağlantı uçuşları

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.
Yapım yılı: Aralık 2008 Uzunluk: 333 m Genişlik: 38 m Max Hız: 23.3 Deniz mili Voltaj: 110/220 Volt Stabilizatör: Mevcut (2 adet kanatlı) Güverte: 18 Asansör: 25 Kabinler: Balkonlu Kabin Sayısı: 1151 Dış Kabin Sayısı: 85 İç Kabin Sayısı: 294 Özürlü Kabin Sayısı: 43 * Bütün kabinler de TV, minibar, kasa, radyo,saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.