Online Satın Al

MSC Musica İle Norveç Fiyordları Hellesytl Geiranger gemi turu 7 Gece

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: İstanbul, Hamburg, Almanya

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde, Türk Hava Yolları A-B kontuarları önünde rehberinizle buluştuktan sonra, check-in işlermleri ve TK1661 sefer kodlu Hamburg uçağına biniş. Hamburg'a varış ve Kiel Limanı'na transfer. Gemi check-in işlemleri ve MSC Türkiye Rehberinin düzenleyeceği gemide yaşam toplantısı. Rehberinizin düzenlediği toplantı sonrasında gemiyi keşfetmeye başlayabilir, dilerseniz gemimizin Kiel Limanı'ndan ayrılışını izleyebilirsiniz. Akşam yemeği sonrasında profesyonel dansçılar tarafından geminin tiyatrosunda düzenlenen şovlara katılabilir ve akşamınıza renk katabilirsiniz. Şov sonrasında dileyen misafirlerimiz geminin farklı salon ve barlarında eğlence ekibi tarafından düzenlenen aktivitelere katılabilirler.
Gemimiz Kiel Limanı'ndan saat 18.00'de ayrılacaktır.


2. Gün: Kopenhag, Danimarka

Gemimiz Kopenhag Limanı'na saat 08:00'de varacaktır. Kahvaltı sonrasında Danimarka'nın başkenti olan ve yaklaşık 1 milyon
210 bin nüfusa sahip Kopenhag'ı keşfedebilirsiniz.København, Danca'da "ticaret limanı" veya "tüccar limanı" anlamındadır. "Koben"
tüccar ve "Havn" Danca'da "liman" demektir. Kopenhag Şehir Salonu, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Kraliyet Tiyatrosu, Gefion Çeşmesi, Kraliyet Ailesi'nin yaşadığı Amalienborg Kraliyet Sarayı, Rosenborg Kalesi, eski şehir olarak bilinen Citadel bölgesi, Christiansborg Sarayı, Frederik Kilisesi, Tivoli Bahçesi ve bu bahçe içerisindeki en eski yapı olan 1874 tarihli Pantomim Tiyatro-su, Holmen Adası üzerinde bulunan ve inşası 2004 yılında bitirilen 500 milyon dolarlık maliyetiyle dünyanın en pahalı opera salonlarında biri olan Kopanhag Opera Salonu, 1999 yılında tamamlanan ve toplamda yaklaşık 21 dönüm arazi üzerine kurulan, içinde
konser salonları, kafeler, kitapçıların da bulunduğu Black Diamond olarak adlandırılan kütüphane Kopenhag'da ilk etapta görmeniz gereken yerlerdir.
Gemimizin hareket saati 17:00'dır.
Geminin hareketinden sonra akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Kopenhag' dan ne alınır? 
Stroget Caddesi kurutulmuş etlerden, elektroniğe kadar herşeyi bulabileceğiniz bir caddedir.Kurutulmuş etler, balıklar, farklı hayvanlardan elde edilmiş sucuk/salam bu bölgeden alınabilecek ürünler arasındadır.


3. Gün: Denizde Seyir

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir,geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


4. Gün: Stavanger, Norveç

Gemimiz Stavanger'e saat 08:00'de yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında yaklaşık 117 bin kişinin yaşamış olduğu Stavanger' i dolaşmak isteyen misafirlerimiz, gemiden çıkış yapabilirler. Stavanger, Norveç'in 4. büyük şehridir. Norveç'in petrol merkezi olarak bilinir. Sahip olduğu liman bölgedeki en önemli limanlardandır. Limanın yakınında tarihi bir konserveleme müzesi bulunmaktadır. Bu müze,eskiden dünyanın her köşesine sardalya konservesi üreten bir fabrika olmasından dolayı önem taşır. Ayrıca Stavanger'de NATO'ya ait bir Müşterek Harp Merkezi bulunmaktadır.
Stavanger, Liverpool'la beraber 2008 Avrupa Kültür Başkenti'dir.
Dileyen misafirler Lysefjord içerisinde tekne turlarına katılarak Pulpit Kayası'nı görebilirler, Gloppedal Suren Vadisi'ne gidip bazıları
bir evden daha büyük boyutlara sahip binlerce kayayı görebilirler, Gloppedal Vadisi aynı zamanda Almanların 2. Dünya Savaşı'nda
Norveç' e girdikleri yer olarak bilinir. Daha sonrasında Gamle Stavanger olarak bilinen Avrupa'nın korunagelmiş en iyi ahşap evlerinin bulunduğu bölgeyi gezebilirsiniz. Gemimiz Stavanger Limanı'ndan saat 16:00'da hareket edecektir.
Geminin hareketinden sonra akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Stavanger' den ne alınır?
Bu bölgede mağaralarda saklanarak, doğal ortamda soğuk tutularak yapılmış peynirler ve de farklı tarz-
larda mumlar alabilirsiniz.


5. Gün: Flam, Norveç

Gemimiz Flaam Limanı'na saat 09:00'da yanaşacaktır. Ancak geminin yanaşmasından öncesinde Norveç' in fiyortlarının güzelliğini görebilmek ve doğayı yaşayabilmek için gemi yanaşmadan bir iki saat önce açık güverteden manzarayı izlemenizi öneririz.
Flaam, yaklaşık 350 kişinin yaşamış olduğu bir balıkçı kasabasıdır. Ve burada Avrupanın en güzel manzarasına sahip, romantik Flaam Treni bulunmaktadır. Flaam' dan bu eski ahşap trene binip Mirydal' a gidilebillir. 2 rakımlı Flaam' dan 866 rakımlı Mirydal' a giderken şelaleler, vadiler, küçük kasaba ve köylerden geçilir. Daha sonrasında Tivinde Şelalesi'ni ve içeni güzelleştiren suyunu görmeye gidilebilir. Burada fotoğraflar çekildikten sonra bir zamanların Viking Yerleşimi olarak bilinen Gudvangen' e gidilebilir. Ve mükemmel fotoğraflar çekmiş olarak gemiye dönebilirsiniz. Gemimizin hareket saati 17:00'dır.
Geminin hareketinden sonra akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.

Flaam' dan ne alınır?: Norveç masallarının bir karakteri olan trol heykelcikleri, iyi kalitede yağmurluklar, kürk ürünleri alınabilir.


6. Gün: Hellesytl/Geiranger, Norveç

Gemimiz bugun önce Hellesylt Fiyordu'na uğrayacak ve tura katılan misafirleri indirdikten sonrasında Geiranger Fiyordu'na devam
edecektir. Gemimiz Geiranger'de saat 09:00 civarı demirleyecektir. Dileyen misafirlerimiz kahvaltıdan sonra botlarla karaya çıkabilirler. Dileyen misafirlerimiz, 1476 m yükseklikteki Dalsnibba Dağı'na çıkıp esşiz manzaranın keyfini çıkarabilirler. Ya da UNESCO Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Geiranger Fiyordu'nda tekne gezisi yapabilir, rıhtımın bulunduğu yerdeki yerel mağazalarda alışveriş yapabilirsiniz. Gemimiz saat 17:00'de Geiranger'den ayrılacaktır. Geminin hareketiyle birlikte tüm misafirlerimizi Seven Sisters Şelalesi'ni izlemek için geminin açık güvertelerine davet ediyoruz.
Geminin hareketinden sonra akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Geiranger' dan ne alınır?
Norveç masallarının bir karakteri olan trol heykelcikleri, iyi kalitede yağmurluklar, kürk ve deri ürünleri alınabilir.


7. Gün: Denizde Seyir

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir,geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


8. Gün: Kiel, Hamburg, İstanbul, Türkiye

Gemimiz Kiel Limanı'na 10:00'da varacaktır. Kahvaltı sonrasından MSC Türkiye Rehberi tarafından duyurulan yerde buluşma ve Kiel şehir merkezinde yaklaşık 3/3,5 saatlik bir boş zamanınız olacaktır.
Kiel, Almanya'nın kuzeyinde, Schleswig-Holstein eyaletinin merkezi olan bir kenttir. Kiel Kanalı'nın doğu ucunda, Baltık Denizi'nde
Kiel Fiyordu'nun (Kieler Förde) her iki yakasında toprakları olan bir liman kentidir.
Boş zamanınızda Keil eski kentini gezebilir, Kiel Akvaryumu'nu ziyaret edebilir ya da şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezlerinden alışveriş yapabilirsiniz.
MSC Türkiye Rehberinin veridiği buluşma saati ve yerinde buluşup Hamburg Hava Limanı'na transfer ve ardından TK1664 sefer
sayılı uçuş ile İstanbula dönüş.


Ücrete Dahil Hizmetler

THY ile ekonomi sınıfı İstanbul - Hamburg - İstanbul uçuşu

Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama

Özel araç ile havaalanı - liman - havaalanı transferleri.

Gemide, yolcu sayısı gözetmeksizin Türkçe Rehberlik hizmeti.

Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar

Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri

Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği

Fitness

Liman vergileri

Havaalanı vergileri

Günlük kişi başı 9€ gemi servis ücreti

Vize için gerekli teminatları da içeren MSC Cruises seyahat sigorta paketi (Sadece Türk pasaportlu misafirler için) (70 yaş ve üzeri

misafirler için %100 sürprim uygulanır)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Sağlık hizmetleri.

Kara turları

Güzellik merkezi ve SPA alanı

Gemideki tüm içecekler

Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)

Vize bedeli

Yurt dışı çıkış harcı

İç hat bağlantı uçuşları

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.
Yapım yılı: Haziran 2006 Uzunluk: 293,8 m Genişlik: 32,2 m Max hız: 23 Deniz Mili Voltaj: 110/220 Volt Stabilizatör: Mevcut Yolcu güvertesi: 13 Asansör: 13 Kabinler: Suit Kabin Sayısı: 18 Balkonlu Kabin Sayısı: 809 Dış Kabin Sayısı: 173 İç Kabin Sayısı: 275 Özürlü Kabin Sayısı: 16 Bütün kabinler de TV, minibar, kasa, radyo, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.