Online Satın Al

MSC Musica İle Kanarya Adaları gemi turu 11 Gece

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: İstanbul - Cenova, İtalya

Türk Hava yolları TK 1307 İstanbul - Cenova 10:35 Seferi ile Uçuş, 12:25 de Varış'ın ardından Gemiye Transfer.MSC Türkiye Rehberinin düzenleyeceği gemide yaşam toplantısı. Rehberinizin düzenlediği toplantı sonrasında gemiyi keşfetmeye başlayabilir, dilerseniz gemimizin Cenova Limanı'ndan ayrılışını izleyebilirsiniz. Akşam yemeği sonrasında profesyonel dansçılar tarafından geminin tiyatrosunda düzenlenen şovlara katılabilir ve akşamınıza renk katabilirsiniz. Şov sonrasında dileyen misafirlerimiz geminin farklı salon ve barlarında eğlence ekibi tarafından düzenlenen aktivitelere katılabilirler. Gemimiz Cenova Limanı'ndan saat 17.00'de ayrılacaktır.


2. Gün: Barselona, İspanya

Gemimiz Barselona Limanı'na saat 13:00'da varacaktır. Öğle yemeği sonrasında kenti dolaşmak ve keyifli zaman geçirmek isteyen
misafirlerimiz Mont Juic'e çıkıp eşsiz Barselona manzarasını izleyebilirler. Daha sonrasında Ulusal Tarih Müzesi, Barselona Arenası Parc Guell, La Sagrada Familia, Passeig de Gracia, Casa Mila, Casa Batlo, Katalunya Meydanı, Gotik Katedral ve mahalleyi gezebilirsiniz. Barselona Katalunya Bölgesi'nde yaklaşık 1.6 milyon nüfusa sahip, oldukça ünlü bir şehirdir. Las Rambla üzerinde onlarca mağaza ve restoran bulunur. Bunların dışında Barcelonata adı verilen yeni kentin bulunduğu yerde plajlar vardır. Kolombus sütunu, gümrük binası, denizcilik müzesi de görülmesi gereken yerler arasındadır. 1852 yılında doğmuş olan Antoni Gaudi burada yaşamış olan dünyaca ünlü bir mimardır. Bugün kentin birçok yerinde farklı tarzdaki yapıları hala durmaktadır. En büyük eseri olan La Sagrada Familia ise ölümünün 100. yılı olan 2026 yılında bitirilmesi planlanan muhteşem bir yapıdır. Gemimiz Barselona' dan saat 18:00'da ayrılacaktır.Geminin hareketinden sonra akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şova ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Barselona'dan ne alınır? : Gaudi ile özdeşleşmiş bir kent olduğundan her yerde Gaudi nin yapmış olduğu eserlerin minyatürleri satılmaktadır.
Bunların dışında flamenkoda kullanılan bir çok aksesuar hatıra olarak alınabilecekler arasındadır.


3. Gün: Denizde Seyir

Günümüz denizde geçiyor.


4. Gün: Kazablanka, Fas

Gemimiz Kazablanka Limanı'na saat 08:00'de varacaktır. Kahvaltı sonrasında Atlantik Okyanusu'nun kenarında bulunan ve tarihte
bir Berberi köyü olan Kazablanka'yı gezmek isteyen misafirlerimiz 25 bin kişi kapasiteli ve okyanus kıyısında ihtişamlı duruşuyla ziyaretçileri büyüleyen II. Hassan Camii ile başlayabilirler. II. Hassan Camii geleneksel mimarisini korurken, kullanım açısından modern mimariden de yararlanılmış bir camidir. Sıcak yaz aylarında açılabilen muazzam işlemeli tavanı bunun iyi bir örneğidir. Sonrasında gezinize korniş boyunca güzel sahiller ve kafelerle devam edebilirsiniz. Sonrasında birbirinden lüks villaların bulunduğu ve Kazablanka'nın sosyetik kesiminin yaşadığı Anfa Bölgesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Kazablanka'da pazarları ziyaret edebilir ve Sukadı verilen dükkanları ziyaret edebilirsiniz. Daha sonrasında Fas'ın başkenti olan ve Kraliyet Sarayı'nın bulunduğu Rabat'a gidebilirsiniz. Ayrıca Rabat'ta eski balıkçı yerleşimlerini görmeniz de mümkün olacaktır. Gemimizin Kazablanka'dan ayrılış saati 22:00'dır.Akşam yemeği ve sonrasında misafirlerimiz şov ve aktivitelere katılabilirler.Kazablanka' dan ne alınır?: Dünyaca ünlü argan yağı, bazı deri işleri, safran bu bölgeden alabilecekleriniz arasındadır.


5. Gün: Denizde Seyir

Günümüz denizde geçiyor.


6. Gün: Santa Cruz de Tenerife, İspanya

Gemimiz Santa Cruz de Tenerife Limanı'na saat 08:00'de yanaşacaktır. Tenerife, Kanarya Adaları Özerk Bölgesi'nin yedi adasından en büyüğüdür. Yüzölçümü 2.034 km² ,nüfusu ise 908.555 kişidir. Tenerife adasında tüm Kanarya Adaları nüfusunun yaklaşık %43'ü yaşar. Teide Yanardağı eteklerinde onlarca muz bahçesi ve farklı plajlarıyla gelen ziyaretçilerin beğenisini kazanan bir yerleşim yeridir.Teide Doğal Parkı,S. Calatrava'nın Teneife Oditoryumu, Sahra Çölü'nden milyonlarca çuval kumla oluşturulan Las Teresitas Plajı, villa benzeri evleriyle ünlü olan Orotava Kasabası görülmesi gereken yerlerdendir. 17. yy'ın mimari tarzını görebileceğiniz Casa de los Balcones, Orotava kasabasındadır. Gemimiz limandan saat 17:00'da ayrılacaktır. Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şova ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler. 
S. C. Tenerife' den ne alınır?: Elektronik ürünler, muz vb. meyve likörleri,nakış işleri satın alabileceğiniz ürünler arasındadır.


7. Gün: Funchal, Portekiz

Gemimiz Funchal Limanı'na saat 09:00'da yanaşacaktır. Funchal, Portekiz'in Madeira Özerk Bölgesi'nde Madeira Adası'nda yer alan
belediyelerden biridir. Funchal şehir merkezi tarihi dokusu, mağazaları, kafe ve barlarıyla oldukça keyifli zaman geçirilebilecek bir yerdir. 5 Şubat 1985, Funchal doğumlu olan Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, yaptığı yardımlar ve açtığı okullarla yerel halkın gözdesi olan bir sporcudur. Bu yüzden her yerde heykeline rastlamanız mümkündür. Ancak adanın güzelliğini daha iyi görebilmek için Cabo Girao' ya, deniz seviyesinden 1026 m yüksekte olan ve Nun Vadisi'ni görebileceğiniz Eira do Serrado' ya ve botanik bahçesi, kilisesi ve teleferik durağıyla ünlü Monte' ye gitmenizi öneririz. Monte' den şehir merkezine teleferik ile yaklaşık 15 dakikalık bir seyahat ile varabiliyorsunuz, altınızda onlarca muz bahçesi, güzel müstakil evler, sonsuz Atlantik Okyanusu'nu ve Limanı izleyerek şehir merkezine kadar inebiliyorsunuz. Gemimiz limandan saat 17:00'da ayrılacaktır.Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Funchal 'dan ne alınır?: Funchal'da muz üretimi fazla olduğu için, burada muz mutfakta önemli bir yer teskil eder. Muzlu Balık lezzetli bir
Funchal yemeğidir. Muz likörü ve her biri birbirinden güzel goblenleri bulmanız mümkündür.


8. Gün: Denizde Seyir

Günümüz denizde geçiyor.


9. Gün: Malaga, İspanya

Gemimiz Malaga Limanı2na saat 08:00'da yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında Malaga'yı gezmek isteyen misafirlerimiz, gemiden çıkış yapabilirler. Malaga, İber Yarımadası' nın doğusunda, Endülüs Özerk Topluluğu arazileri güneyinde, Akdeniz sahillerinde "Costa del Sol (Güneş Sahili)" üzerinde kurulmuş bir liman ve sahil şehridir. Cebelitarık Boğazı'ndan 100 km doğuda ve en yakın Kuzey Afrika sahilinden 130 km uzaklıktadır. Kentte Endülüs döneminden beri kullanılan Cibralfaro Kalesi, hala boğa güreşlerinin yapıldığı arena ve müzesi, Picasso' nun doğduğu ev olan Picasso Müzesi, Picasso' nun vaftiz edildiği kiliseyi de içinde bulunduran Al-cazaba bölgesi, Malaga Üniversitesi' nin şehir merkezinde olan fakülte binaları, Roma dönemine ait amfitiyatro kalıntıları, Malaga Katedrali, eski bir arap camisi iken kiliseye dönüştürülen Iglesia del Sagrario Kilisesi ve kısaca Larios olarak bilinen Calle Marques de Larios alışveriş caddesi görülmeye değer yerlerdir. Gemimiz 14:00 da hareket edecektir. Öğle Yemeği ve Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Malaga'dan ne alınır?: Flamenkonun doğduğu yer olan Güney İspanya' da olduğumuzdan buradan flamenko dansçılarının kullandığı
şallar, tarak tokalar,yelpazeler, elbiseler, şapkalar ve kastanyetler alınabilir.


10. Gün: Denizde Seyir

Günümüz denizde geçiyor.


11. Gün: Civitavechia (Roma), İtalya

Gemimiz Civitavecchia Limanı'na 09:00'da varacaktır. Kahvaltı sonrasında dileyen misafirler Roma' ya gidebilirler.Dünyanın en uzun yaşayan imparatorluğunun merkezi olan Roma, bugün İtalya' nın metropolitanı olarak anılmaktadır. Her yıl milyonlarca turist Roma'nın sembolleri haline gelmiş olan Coloseo, Circo Massimo, Forum Romano, Palantine Tepesi, Tanrılar Tapınağı olarak bilinen Panteon, Bernini' nin yapmış olduğu Dört Irmak Çeşmesi' nin bulunduğu Navona Meydanı ve dünyanın ünlü marka-
larının ve gene Bernini' nin yapmış olduğu bir çeşmenin bulunduğu İspanyol Merdivenleri sizleri büyüleyecektir. Ayrıca İtalyan Birliği'nin sembolü olan II. Vittoriano Emanule Anıtı ve Venoto Meydanı tüm ihtişamıyla şehirde ayrı bir yere sahiptir. Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan ve tek komşu ülkesinin İtalya olduğu Vatikan, Roma' nın merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır. Bernini' nin yapmış olduğu sütunlarla çevrili olan St Pietro Meydanı, St. Pietro Bazilikası ve Vatikan Müzesiyle oldukça farklı ve özel bir durumdadır. Rönesansın önemli isimlerinden olarak bilenen Michelangelo'nun eşsiz eseri "Pieta" da Bazilika içerisinde bulunmaktadır. Gemimiz Civitavecchia Limanı'ndan saat 19:00'da ayrılacaktır. kşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Roma'dan ne alınır?: Carbonara soslu sipagetti denenebilir ve Navona Meydanı'ndaki ressamların tablolarından alabilirsiniz.


12. Gün: Cenova - İstanbul

Gemimiz Cenova Limanı'na 08:00'da varacaktır. Kahvaltı sonrasında MSC Türkiye Rehberi tarafından duyurulan yerde buluşma ve Cenova' ya hareket. Cenova' ya varışı takiben yaklaşık iki saatlik bir boş zamanınız olacaktır. Cenova Limanı Akdeniz'in en büyük limanlarından biridir. Ligurya Bölgesi'nin yönetim şehridir. Şehrin katedrali olan San Lorenzo
Katedrali mimarisi ile ziyaretçileri büyülemektedir. Ana meydanlarından biri olan Ferrari Meydanı; Dükler Sarayı, Borsa Binası ve Carlo Felice Tiyatrosu ile çevrilidir. Aralarında Palazzo Rosso'nun da olduğu onlarca sarayın bulunduğu Via Garibaldi Cenova'nın güzel caddelerinden biridir. Caricamento Meydanı'nda bulunan Cenova Akvaryumu ve Galata Müzesi görülebilecek diğer yerlerdendir.
Havalimanına Transferin ardından TK1308 seferi ile 13.20 de İstanbul' a Hareket. Yerel saat 17.10 da varış 


Ücrete Dahil Hizmetler

THY ile ekonomi sınıfı İstanbul - Cenova - İstanbul uçuşu

Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 11 gece tam pansiyon konaklama

Özel araç ile havaalanı - liman - havaalanı transferleri.

Gemide, yolcu sayısı gözetmeksizin Türkçe Rehberlik hizmeti.

Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar

Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri

Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği

Fitness

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Sağlık hizmetleri.

Kara turları

Güzellik merkezi ve SPA alanı

Gemideki tüm içecekler

Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)

Vize bedeli

Yurt dışı çıkış harcı

İç hat bağlantı uçuşları

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.
Yapım yılı: Haziran 2006 Uzunluk: 293,8 m Genişlik: 32,2 m Max hız: 23 Deniz Mili Voltaj: 110/220 Volt Stabilizatör: Mevcut Yolcu güvertesi: 13 Asansör: 13 Kabinler: Suit Kabin Sayısı: 18 Balkonlu Kabin Sayısı: 809 Dış Kabin Sayısı: 173 İç Kabin Sayısı: 275 Özürlü Kabin Sayısı: 16 Bütün kabinler de TV, minibar, kasa, radyo, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.