Online Satın Al

MSC Fantasia ile Arap Emirlikleri 7 gece

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: İstanbul-Dubai/B.A.E.

EK120 İstanbul (Sabiha Gökçen) - Dubai 22:05 - 04:20 (+1)

Limandan Hareket 23:00

Dubai, dünyadaki tek 7-yıldızlı Otel olan Burj Al Arab Oteli’ne ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca yine palmiye şeklinde ve insan yapımı takım adası Palm Jumeirah’ta burada bulunmaktadır. Muhteşem Atlantis Oteli, dünyadaki en büyük insan yapımı marina olan Dubai Marina, Burj Gölü, 828 metre uzunlukla dünyanın en uzun binası olan Burj Al Khalifa, geleneksel Arap pazarı olan “Souk Al Bahar”, Şeyh Zayit Caddesi, The Springs ve Emirates Hills mahalleleri ve devasa alışveriş merkezleriyle Dubai sizi tam anlamıyla büyüleyecektir.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en ilginç şehri Dubai, 2 milyon nüfuslu 7 emirlikten biri. Kimilerine göre çölün üzerindeki turizm ve spor merkezi; kimilerine göre de Orta Doğu’nun Venedik’i... Ülkede Müslüman olsalar dahi yabancıların camilere girmesi yasak. Dubai’de yazılı olmayan kurallar var. Şeffaf, açık yakalı ve dar giysiler giymek pek uygun değil. Ancak muhteşem kumsala sahip otellerde ve havuz başında istediğiniz gibi giyinebilirsiniz. Umduğunuzdan çok farklı bir coğrafya bulabileceğiniz çölün ortasındaki bu yeşil kent, inanın keşfetmeye değer.

Görülecek Yerler

Bastakiya

Şeyh Said’in Evi

Dubai Müzesi

Jumeirah Camii

Büyük Camii

Jumeirah Beach Parkı

Dubai Creek Side Parkı

Dubai Hayvanat Bahçesi

Harikalar Diyarı (Wonderland)


2. Gün: Abu Dhabi/ B.A.E.

Limana Varış 05:00,
Limandan Hareket 23:00

Abu Dhabi ihtişamlı ve kozmopolit bir şehirdir, muhteşem Şeyh Zayit Büyük Cami, 800 adet kubbesi ve 1000 adet kolonuyla dünyadaki en büyük camilerden biridir. Miras Kasabası, Emirlik Sarayı ve Saray Müzesiyle birlikte Al Ain arkeolojik sitesi görülebilecek ve ziyaret edilebilecek yerlerden bazılarıdır. Kum tepelerinin üzerinde lunapark treniyle heyecan yaşayabilir, dünyadaki en iyi markaların bulunduğu avm’lerde alışveriş yapabilirsiniz. Araba tutkunuysanız, kısa bir mesafede bulunan “Ferrari World Theme Park” ziyareti ilginizi çekebilir. Burada dünyanın en hızlı lunapark trenlerinden birini deneyebilirsiniz. 74 katlı Etihad Kulesini ve muhteşem manzarasını da kaçırmamanızı öneriririz.

Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi, geçmişin izlerinin modern dünyanın ihtişamıyla buluştuğu dünyanın en zengin kentlerinden biri. "Gökdelenler Kenti" olarak da bilinen Abu Dhabi, bağlı bulunduğu emirliğin en büyük kenti olma özelliğini taşıyor. Şehir, gösterişli hayatın yanı sıra, birçok tarihi ve kültürel esere de ev sahipliği yapıyor.

Görülecek Yerler

Marina Mall

Al Ain Ulusal Müzesi

Herritage Village

Qasr El Hosn Sarayı


3. Gün: Sir Bani Yas Adası / B.A.E.

Limana Varış 09:00,
Limandan Hareket 17:00


4. Gün: Denizde Seyir

Günümüz denizde geçiyor.


5. Gün: Bahreyn

Limana Varış 08:00,
Limandan Hareket 18:00

Bahreyn Krallığı, Basra Körfezinde yer alan bir ada ülkesidir. Bahreyn kelimesi "iki deniz arasında" anlamına gelmektedir. 25 km uzunluğunda, deniz üzerinde inşa edilmiş yol ile, Suudi Arabistan'a bağlanmaktadır. Bahreyn ulusal müzesi, kaleleri, geleneksel evleri ve camiileri, prehistorik mezarlığın yer aldığı Dilmun, 400 yaşındaki "Hayat Ağacı", 2.yüzyılda inşa edilmiş olan Barbar Tapınağı, sıra dışı inşaat tekniklerinin kullanıldığı Bin Matar evi ve Bahreyn Ulusal Tiyatrosu görülmesi gereken yerler arasındadır.

İsmi “iki denizin arasında” anlamına gelen Bahreyn, toplam 35 takımadadan oluşuyor. Antik zamanlardan beri insanlar için bir yerleşim yeri olan ülke, stratejik konumu dolayısıyla Asur, Babil, Yunan, Pers ve Arap medeniyetlerinden etkilenmiş. Başkenti Menama olan Bahreyn’in güneydoğusunda Katar, batısında Suudi Arabistan yer alıyor.

Görülecek Yerler

Al-Khamis Camii

Barbar Tapınağı

Bahreyn Hisarı

İnci Çıkarma Müzesi

Petrol Müzesi

Para Müzesi


6. Gün: Doha/Katar

Limana Varış 08:00,
Limandan Hareket 18:00

Doha, Katar'ın en büyük şehri olup Basra Körfezi kıyısında yer almaktadır. Monarşi ile yönetilen ülkede, nüfusun çoğunluğunu devam eden inşaat çalışmaları dolayısı ile, yabancılar oluşturmaktadırlar. 2022 Dünya Kupası Katar'da düzenlenecektir.Kıyıdan 60 metre uzaklıkta yapay bir ada üzerine inşa edilmiş "İslam Eserleri Müzesi", Eski Pazar, "The Pearl" (inci) marinası, sahil hattının yer aldığı Corniche, Katar Ulusal Müzesi görülebilecek yerlerdendir. Ayrıca Doha alışveriş için iyi bir seçim olacaktır.


7. Gün: Dubai/ B.A.E

Limana Varış 09:00
Geceleme Limanda


8. Gün: Dubai - İstanbul

EK119 Dubai - İstanbul (Sabiha Gökçen) 17:15 - 20:15


Ücrete Dahil Hizmetler

Emirates Havayolları ile ekonomi sınıfı İstanbul (S.Gökçen)-Dubai - İstanbul (S.Gökçen) uçuşu

Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam

pansiyon konaklama

Gruba özel araç ile havaalanı - liman - havaalanı transferleri.

Gemide, yolcu sayısı gözetmeksizin Türkçe Rehberlik hizmeti.

Liman vergileri

Havaalanı vergileri

Günlük kişi başı 9€ gemi servis ücreti (bahşişler)

Vize için gerekli teminatları da içeren MSC Cruises seyahat sigorta paketi (Sadece Türk pasaportlu misafirler için) (70 yaş ve üzeri misafirler için %100 sürprim uygulanır)

Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon

ve şovlar

Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri

Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği

Fitness

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Çok girişli Dubai cruise vizesi. (Kişi başı 100€)

Sağlık hizmetleri.

Kara turları

Güzellik merkezi ve SPA alanı

Gemideki tüm içecekler

Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)

Vize bedeli

Yurt dışı çıkış harcı

İç hat bağlantı uçuşları

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.
Yapım yılı: Aralık 2008 Ağırlık: 133.500 ton Uzunluk: 333 m Genişlik: 38 m Kabin Sayısı: 1637 Yolcu Kapasitesi: 3959 Personel: 1325 Max Hız: 23.3 Deniz mili Voltaj: 110/220 Volt Stabilizatör: Mevcut (2 adet kanatlı) Güverte: 18 Asansör: 25 Kabinler: Balkonlu Kabin Sayısı: 1151 Dış Kabin Sayısı: 85 İç Kabin Sayısı: 294 Özürlü Kabin Sayısı: 43

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

MSC SEASIDE İLE BATI KARAYİPLER & MEKSİKA
MSC SEASIDE İLE BATI KARAYİPLER & MEKSİKA

2019 YAZ DÖNEMİ

1264.00 TL

MSC DIVINA İLE AKDENİZ`İN 7 İNCİSİ
MSC DIVINA İLE AKDENİZ`İN 7 İNCİSİ

2019 YAZ DÖNEMİ

940.00

MSC FANTASIA İLE İSPANYA & BALEAR ADALARI
MSC FANTASIA İLE İSPANYA & BALEAR ADALARI

2019 YAZ DÖNEMİ

820.00

MSC PREZİOSA İLE KUZEY AVRUPA
MSC PREZİOSA İLE KUZEY AVRUPA

2019 YAZ DÖNEMİ

1613.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.