Online Satın Al

MS ROYAL TUNA DELTASI 6 ÜLKE

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


MS ROYAL TUNA DELTASI 6 ÜLKE
ALMANYA & AVUSTURYA & LİECHTENSTEİN & ÇEKYA& SLOVAKYA&İSVİÇRE
6 GECE 7 GÜN

1. Gün: İSTANBUL-MÜNİH– PASSAU

Atatürk havalimanı dış hatlarda buluşma. Saat 06:45’de TK1629 sayılı sefer  ile Münih’e hareket. Saat 08:30’da tam katılım olması şartı ile ekstra Münih şehir turu. Tur sonrası gemiye transfer. Hoşgeldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme.Saat 18:00de geminin hareketi Gemide akşam yemeği ve geceleme.


2. Gün: EMMERSDORF/MELK - VİYANA/NUSSDORF

Sabah saat 09:00’da Melk’e varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden yolcularımız için ekstra Melk Benediktin manastırı turu . Saat 12:00’de geminin hareketi. Gemide öğle yemeğinden sonra Tuna nehrinin güzel manzaraları eşliğinde yol alacaksınız. Gemide akşam yemeği. Saat 19:00’da Viyana’ya varışta arzu eden yolculara ekstra klasik müzik konserine katılma imkanı(Konser fiyatı güncel olup program ve fiyat gemide bildirilecektir) .Gemide geceleme.


3. Gün: VİYANA/NUSSDORF -BRATİSLAVA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular ekstra Viyana şehir ve Schönbrunn sarayı turu. Schönbrunn sarayı Avusturya'nın başkenti Viyana'da, Habsburg Hanedanı'nın yazlık sarayıdır. Ülkede en önemli kültürel anıtların bulunduğu saray 1960 lar'dan beri Viyana'ya gelen turist cazibelerininden biridir. Schonbrunn Sarayı da bir kompleks şeklindedir. Saray, bahçeleri sarayın karşısında yer alan Zafer Takı (Gloriette) İmparatorluk Saray Araçları Müzesi, Çocuk Müzesi ve Hayvanat Bahçesi ile Palm House sarayın içinde gezilecek yerler arasında.Saat 14:00de hareket .Gemide öğle yemeği.Saat 17:45de Bratislava’ya varışta yürüyerek Bratislava şehir turu.Akşam yemeği ve geceleme gemide. Saat 20:30da geminin hareketi.


4. Gün: DURNSTEIN

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 10:30’da Durnstein’a varışta arzu eden yolcular için ücretsiz yürüyerek şehir turu . Saat 14:00’de geminin Passau’ya hareketi. Gemide serbest zaman. Gemide akşam kaptanın Gala yemeği  ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.


5. Gün: PASSAU (Hallstat-Salzburg)INNSBRUCK

Sabah saat 09:00 da Passau’ya varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra valizlerimizle birlikte gemiden ayrılıyoruz. Genel katılım sağlanması durumunda özel otobüsümüzle ekstra Hallstat-Salzburg turu yapılacaktır. Hallstatt Avusturya’nın en eski dünyanın en güzel 10 köyünden biridir. Doğa harikası bu köyü mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Yılda 5 milyon kişinin ziyaret ettiği Unesco korumasındaki Salzburg da ünlü besteci Mozart’ın doğduğu ve bestelerini yazdığı şehirdir. Turu takiben Innsbruck’da otelimize transfer.


6. Gün: INNSBRUCK(Bregenz- Liechtenstein -Konstanz)ZÜRİH

Sabah kahvaltısından sonra özel otobüsümüzle genel katılım şartı ile ekstra Bregenz-Liechtenstein ve Constanz turu.Bregenz, Konstanz Gölü’nün doğu kıyısında Avusturya’nın en batısında Ren vadisi ile Alman Alpleri’nin eteklerine uzanan yolların kesişme noktasında bulunan bir Avusturya şehridir. 1662 yılında yapılmış Avrupa’daki en büyük barok kubbeye sahip St.Martin kulesi Bregenz’in sembolü kabul ediliyor.Liechtenstein 160km2 yüzölçümü ile Avrupa’nın en küçük ülkelerinden biridir. Hanedanlığın olduğu ancak demokrasi ile yönetilen bu küçük ülke sevimli bir dağ ülkesidir. Konstanz, Konstanz Gölü kıyısında bulunan 80bin nüfuslu bir şehir. Şehrin tarihi Romalılara kadar uzanıyor. Limanın girişinde gelenleri güzel Imperia heykeli karşılıyor. Sahil ise dükkanlar, kafeler ve barlarla dolu.Tur sonrası Zürih’e otelimize transfer ve geceleme.


7. Gün: ZÜRİH–(Luzern – Basel ) İSTANBUL

Otelde sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Zürih ve Luzern turu. Bu turumuzda Zürih Gölü, Grossmunster Katedrali, Saat Kulesi, eski lonca evleri, eski gar ile ünlü alışveriş merkezi Bahnhofstrasse caddesi görülecek yerler arasındadır daha sonra Orta İsviçre’de yer alan ve İsviçre’nin gizli başkenti diye adlandırılan Luzern’i gezceksiniz. Ulusal kahraman Wilhelm Tellin vatanı olan bu şehir göl kenarında yer alan eski bir balıkçı şehridir. Su kulesi, üstü kapalı köprü, en güzel barok yapılardan biri olan Cizvit kilisesi ve Gotik tarzdaki Fransisken kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Zürih havalimanına transfer ve saat 19:55 de TK 1910 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 23:45’ de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Münih/Zürih-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
Liman vergileri (350 Euro)
Gemide 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama
Durnstein yürüyüşle şehir turu
Bratislava yürüyüşle şehir turu.
Innsbruckda 4*otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
Zürihde 4*otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
Tüm transferler
Türkçe rehberlik hizmeti
Türsab mecburi mesuliyet sigortası.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar
Bahşişler (Kişibaşı 50 Euro olup gemide toplanacaktır)
Şahsi harcamalar
Vize ( Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
Seyahat Sigortası
Yurt dışı çıkış harcı

ÖNEMLİ NOTLAR
Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir.
Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.
Gemide tam pansiyon; varış günü akşam yemeği ile başlar ve gemiden ayrılış günü sabah kahvaltısı ile sona erer.
Ankara bağlantı uçusu : 110 Euro
İzmir bağlantı uçuşu : 110 Euro
Tek yön bağlantı uçuşu : 60 Euro

EKSTRA TURLAR

MÜNİH ŞEHİR TURU

 

25,00 €

MELK BENEDİKTİN MANASTIRI TURU

 

50,00 €

VİYANA ŞEHİR TURU VE SCHÖNBRUNN SARAYI

 

60,00 €

HALLSTATT & SALZBURG TURU

 

70,00 €

INNSBRUCK TURU

 

25,00 €

BREGENZ &LİECHTENSTEİN& KONSTANZ TURU

 

45,00 €

ZÜRİH & LUZERN TURU

 

50,00 €

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

MSC SEASIDE İLE BATI KARAYİPLER & MEKSİKA
MSC SEASIDE İLE BATI KARAYİPLER & MEKSİKA

2019 YAZ DÖNEMİ

1264.00

MSC DIVINA İLE AKDENİZ`İN 7 İNCİSİ
MSC DIVINA İLE AKDENİZ`İN 7 İNCİSİ

2019 YAZ DÖNEMİ

940.00

MSC FANTASIA İLE İSPANYA & BALEAR ADALARI
MSC FANTASIA İLE İSPANYA & BALEAR ADALARI

2019 YAZ DÖNEMİ

820.00

MSC PREZİOSA İLE KUZEY AVRUPA
MSC PREZİOSA İLE KUZEY AVRUPA

2019 YAZ DÖNEMİ

1613.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.