Online Satın Al

MS ROYAL TUNA DELTASI 4 ÜLKE

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


MS ROYAL TUNA DELTASI 4 ÜLKE
ALMANYA & AVUSTURYA & ÇEKYA& SLOVAKYA
6 GECE 7 GÜN

1. Gün: İSTANBUL - BERLİN

Atatürk havalimanı dış hatlar terminalinde buluşma. Saat 07:40’da TK1721 sayılı sefer ile Berlin'e hareket. Saat 09:35’de varış ve arzu eden yolcularımız için ekstra Berlin şehir turu(25 Euro) Almanya’nın başkenti olan Berlin yaşadığı savaşlar sonrasında tarihi ve kültürel yaşantısını tüm şehire yansıtan modern bir Avrupa ülkesi olmuştur. Müzeleri, sanat galerileri, tiyatroları, meydanları, anıtları, opera binaları, televizyon kulesi ve daha görülecek birçok yeri gezerken yıllardır burada yaşıyormuş hissine kapılacaksınız. Tur sonrası otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.


2. Gün: BERLİN – DRESDEN – PRAG

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra özel otobüsümüzle Prag’a hareket ediyoruz. Tüm yolcularımızın katılımı şartı ile Almanya’nın Floransası olarak adlandırılan ekstra Dresden ve Terezin Nazi kampları turu. Zwinger sarayı, Semper Opera Binası, Lady kilisesi, Augustus köprüsü, Bruhl terası, Dresden Krallık Sarayı, Katolik Katedrali görülecek yerler arasındadır. Porselenleri ile de ünlü olan bu güzel şehri gördükten sonra Prag’a hareket. Prag otelimize transfer ve geceleme otelimizde.


3. Gün: PRAG– PASSAU

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra arzu eden yolcularımız için ekstra Prag ve Karlovy Vary turu. Prag’da Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Prag’a 125km mesafede bulunan ve dünyanın en ünlü termal bölgelerinden biri olup Mustafa Kemal Atatürk’ün de tedavi olmaya gittiği Karlovy Vary turunu yapıyoruz. Tur sonrası gemiye transfer ve biniş Hoşgeldiniz kokteyli. Saat 18:00’de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


4. Gün: EMMERSDORF/MELK - VİYANA/NUSSDORF

Sabah saat 09:00’da Melk’e varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden yolcularımız için ekstra Melk Benediktin manastırı turu . Saat 12:00’de geminin hareketi. Gemide öğle yemeğinden sonra Tuna nehrinin güzel manzaraları eşliğinde yol alacaksınız. Gemide akşam yemeği. Saat 19:00’da Viyana’ya varışta arzu eden yolculara ekstra klasik müzik konserine katılma imkanı(Konser fiyatı güncel olup program ve fiyat gemide bildirilecektir) .Gemide geceleme.


5. Gün: VİYANA/NUSSDORF -BRATİSLAVA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular ekstra Viyana şehir ve Schönbrunn sarayı turu. Schönbrunn sarayı Avusturya'nın başkenti Viyana'da, Habsburg Hanedanı'nın yazlık sarayıdır. Ülkede en önemli kültürel anıtların bulunduğu saray 1960 lar'dan beri Viyana'ya gelen turist cazibelerininden biridir. Schonbrunn Sarayı da bir kompleks şeklindedir. Saray, bahçeleri sarayın karşısında yer alan Zafer Takı (Gloriette) İmparatorluk Saray Araçları Müzesi, Çocuk Müzesi ve Hayvanat Bahçesi ile Palm House sarayın içinde gezilecek yerler arasında.Saat 14:00de hareket .Gemide öğle yemeği.Saat 17:45de Bratislava’ya varışta yürüyerek Bratislava şehir turu.Akşam yemeği ve geceleme gemide. Saat 20:30da geminin hareketi.


6. Gün: DURNSTEIN

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 10:30’da Durnstein’a varışta arzu eden yolcular için ücretsiz yürüyerek şehir turu . Saat 14:00’de geminin Passau’ya hareketi. Gemide serbest zaman. Gemide akşam kaptanın Gala yemeği  ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.


7. Gün: PASSAU –MÜNİH - İSTANBUL

Sabah saat 07:30’da Passau’ya varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra Münih havaalanına hareket. Genel katılım şartı ile gemiden erken çıkılarak ekstra Münih şehir turu Münih, Berlin ve Hamburg'dan sonra Almanya'nın en büyük üçüncü kentidir.
Tur sonrasında havaalanına transfer. Saat 20:30’da TK1636 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 00:10’da varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Berlin/Münih-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
Liman vergileri (350 Euro)
Gemide 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama
1 gece Berlin’de oda kahvaltı konaklama
1 gece Prag’da oda kahvaltı konaklama
Durnstein yürüyüşle şehir turu
Bratislava yürüyüşle şehir turu.
Tüm transferler
Türkçe rehberlik hizmeti
Türsab mecburi mesuliyet sigortası.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar
Bahşişler (Kişibaşı 50 Euro olup gemide toplanacaktır)
Şahsi harcamalar
Vize ( Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
Seyahat Sigortası
Yurt dışı çıkış harcı

ÖNEMLİ NOTLAR
Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir.
Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.
Gemide tam pansiyon; varış günü akşam yemeği ile başlar ve gemiden ayrılış günü sabah kahvaltısı ile sona erer.
Ankara bağlantı uçusu : 110 Euro
İzmir bağlantı uçuşu : 110 Euro
Tek yön bağlantı uçuşu : 60 Euro

EKSTRA TURLAR

BERLİN ŞEHİR TURU

 

25,00 €

DRESDEN & TEREZİN NAZİ KAMPI TURU                                      

 

35,00 €

PRAG & KARLOVY VARY TURU

55,00 €

MELK BENEDİKTİN MANASTIRI TURU

 

50,00 €

VİYANA ŞEHİR & SCHÖNBRUNN SARAYI TURU

 

60,00 €

MÜNİH ŞEHİR TURU

 

25,00 €

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.