Online Satın Al

MS GENERAL VATUTIN DİNYEPER

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


MS GENERAL VATUTIN DİNYEPER
6 GECE 7 GÜN

1. Gün: İSTANBUL – KIEV

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden, pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 06:45’te  Türk Hava Yolları’nın TK457 sayılı seferi ile Kiev’e hareket. Yerel saat ile 08:45’te Kiev’e varışta panoramik şehir turunda; Dinyeper ve Dinyester nehirleri kıyısında kurulmuş olan Ukrayna’nın başkenti Kiev’de ;Altın kubbeli Ayasofya kilisesi, Aziz Andrew kilisesi, Podol eski binaları,  1941  yılında Nazi soykırımında ölen 10.000 kişinin anısına yaptırılmış olan Yar bebek anıtı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemiye transfer ve yerleşme.Gemide akşam yemeği ve geceleme. Gece ekstra folklor showlu tekne turu(45 €).


2. Gün: KIEV

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız ekstra Aya Sofya Katedrali (35€) ve Açıkhava Müzesi (35€) turlarına katılabilirler. Gemide öğle yemeği. Öğleden sonra arzu eden yolcular ekstra  Pecherskaya Manastırı turuna(35 €) katılabilirler. Saat 18:00’da geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.


3. Gün: NEHİRDE

Gemide sabah kahvaltıdan sonra bugün tamgün nehir üzerinde  Dinyeper nehri boyunca tabiat güzelliklerini seyrederek yol alacaksınız  ve size Ukrayna kültürü ve lisanı hakkında hakkında bilgiler verilecek  ve size Ukrayna mutfağından menüler sunulacaktır. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide.


4. Gün: ZAPOROJE

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da Zaporoja’ya varışta şehir turu ve Cossack müzesi ziyareti. Öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcular ekstra Cossack At gösterisine(35 €) katılabilirler. Saat 17:00de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 


5. Gün: KHERSON – ODESSA

Sabah saat 08:00’da Kherson’a varış. Arzu eden yolcular ekstra Dinyeper Deltası tekne turuna (20 €) katılabilirler. Saat 12:00’da geminin hareketi. Gemide öğle yemeği ve serbest zaman. Saat 21:00’da Odessa’ya varış. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


6. Gün: ODESSA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra gemiden ayrılış ve panoramik şehir turu için hareket. Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiş olan Potemkin merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra ekstra Güzel Sanatlar Müzesi  turu (25 €)  Tur sonrası otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.


7. Gün: ODESSA - İSTANBUL

Otelde sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız için ekstra olarak düzenlenecek tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Şarap ve Konyak Fabrikası turu(60 €). 13. ve 15. Yüzyıllar arasında inşa edilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikaları’ndan birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şarap ve şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, ve bu fabrikanın ürünlerinden tadabileceksiniz. Tur sonrası havaalanına transfer ve saat 21:35’te TK468 ile hareket. Saat 23:10’da İstanbul’a varış.


Ücrete Dahil Hizmetler

THY ile İstanbul-Kiev/Bükreş-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
Havaalanı, liman vergileri (380Euro)
Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)
Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
Gemide bagaj taşıma hizmeti
Gemide 5 gece 6 gün tam pansiyon konaklama
Odessa’da 4* otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama.
Programda belirtilen panoramik şehir turları
Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar
Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler 
Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası
Türkçe rehberlik ve refakat hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar, şahsi harcamalar
Gemi bahşişi günlük 7€ olup gemide toplanacaktır.
Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
Yurtdışı seyahat sağlık sigortası
Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL

ÖNEMLİ NOTLAR
Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Ankara bağlantı uçuşu : 110 Euro
İzmir bağlantı uçuşu : 110 Euro
Tek yön bağlantı uçuşu : 60 Euro

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.