Online Satın Al

MS GENERAL LAVRINENKOV VOLGA NEHRİ

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


MS GENERAL LAVRINENKOV VOLGA NEHRİ
9 GECE 10 GÜN

1. Gün: İSTANBUL

Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte saat 18:00’da buluşma.  Saat 21:15’te TK427 sayılı sefer ile Kazan’a hareket.


2. Gün: İSTANBUL - KAZAN

Saat 00:50’de Kazan’a varışta otele transfer odalara yerleşme ve otelde geceleme.
Otelde sabah kahvaltıdan sonra Kazan şehir turu, Ünlü Kazan Kremlin’i ve Kul Şerif Camii ziyareti. Turlar sonrası otele dönüş, dinlenme. Akşam yemeği ve geceleme otelde.


3. Gün: KAZAN

Otelde sabah kahvaltıdan sonra  odalarımızı boşaltıyoruz.
Gemiye transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirler, ekstra düzenlenecek olan Raifa Manastırı Turu’na katılabilirler (45  Euro) Orman içinde ve harika bir göl kıyısında kurulu olan Raifa Manastırı, Kazan’ın en güzel yapılarından biridir. Daha sonra gemiye transfer ve yerleşme. Saat 18:00’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


4. Gün: ÇEBOKSARI – KOSMODEMYANSK

Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 09:00’da Çeboksarı’ya varış. Panoramik şehir turu için hareket. Volga kıyısındaki güzel şehirlerden olan Çeboksarı, Çuvaş Özerk Cumhuriyeti’nin başkentidir. Çuvaşistan’da nüfusun çoğunluğunu Türk asıllı Çuvaşlar oluşturmaktadır. Saat 12:00’da Çeboksarı’dan hareket. Gemide öğle yemeği. Saat 15:30’da Kosmodemyansk’a varışta yürüyerek yapılacak şehir turu ve etnoloji müzesi ziyareti. saat 18:00’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


5. Gün: NİJNİ NOVGOROD

Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 07:00’da Nijni Novgorod’a varış ve  şehir turuna hareket. SSCB döneminde adı Gorki olan Nijni Novgorod Rusya’nın üçüncü büyük şehridir ve Volga Bölgesi’nin başkentidir. Saat 10:00’da geminin hareketi.
Öğle ve akşam yemeği ve geceleme gemide.


6. Gün: PLİOS - KOSTROMA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 08:00’da gözünüzün yeşile doyacağı bir yer olan  Plios’a varış. Saat 11:00’a kadar serbest zaman. Gemide öğle yemeği. Saat 14:00’da Kostroma’ya varışta şehir turu ve Ipatyevsky Manastırı  ziyareti.  Arzu eden yolcular için ekstra ahşap mimari müzesi ziyareti.  Akşam yemeği gemide. Geminin saat 22:00’da hareketi. Geceleme gemide.


7. Gün: YAROSLAVL

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 07:00’da Yaroslavl’a varışta özel otobüsle yapılacak turumuzda Transfigürasyon Manastırı, şehir meydanı, Volga ve Kotorosol Nehirleri’nin kordonu görülecektir. Gemide öğle yemeği. Öğleden sonra serbest zaman. Saat 19:00’da geminin hareketi. Gemide geceleme.


8. Gün: UGLİÇ

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesi’ni göreceksiniz. Turun ardından Alışveriş için serbest zaman. Saat 12:00’da Geminin Moskova’ya hareketi ve öğle yemeği. Gemide çeşitli etkinlikler. Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.


9. Gün: MOSKOVA

Gece saat 03:00’da Moskova’ya varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman ve öğle yemeği. Saat 13:00’da Moskova’ya varış. Özel otobüsle yapılacak panoramik şehir turunda; Leningrad Caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB merkez binası, Kızıl Meydan, GUM alışveriş merkezi, Kurtarıcı İsa Katedrali görülecek yerler arasındadır.. Gemide akşam yemeği. Akşam ekstra Işıklar altında Moskova turu(35 €). Geceleme gemide.


10. Gün: MOSKOVA -İSTANBUL

Gemide sabah kahvaltısının ardından Kremlin turu.  Daha sonra ekstra yapılacak olan dünyaca ünlü Moskova Metrosu+Arbat+Nazım Hikmet(45 €) gezisine katılma imkanı. Tur sonrası havaalanına transfer  ve saat 20:30’da Türk havayollarının  TK416 seferi ile İstanbul’a hareket. Saat 23:45de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

THY ile İstanbul-Kazan/Moskova -İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
Havaalanı, liman vergileri ve gemi hizmetleri (420 Euro)
Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)
Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
Gemide bagaj taşıma hizmeti
Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama
Kazan’da 2 gece yarım pansiyon konaklama.
Moskovada yarım gün panoramik şehir turu
Nehir güzergahında uğranılan limanlardaki turlar
Moskova’da Kremlin + 2 Katedral gezisi
Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
Kaptan köşkü ziyareti
Gemide tüm yemeklerde  çay ve  kahve servisi
Gemideki Konser,gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçeleri ve yapılışları hakkında bilgi.
Türkçe rehberlik ve refakat hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar, şahsi harcamalar
Gemi personeli bahşişi ( 50 € )
Vize ücreti   135 €
Gemide alkollü,alkolsüz içecekler ve su
Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
Seyahat sigortası
Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.