Online Satın Al

MS Fernao De Magalhaes Gemisi İle Douro Nehri Turu 9 gece

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: İSTANBUL – SANTİAGO DE COMPOSTOLA-PORTO

Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve biniş işlemlerinden sonra saat 08:40da Türk Havayollarının TK1315 sayılı seferi ile Santiago de Compostola’ya hareket. Yerel saatle 14:00de varışta Porto’ya hareket .Takribi üç saatlik yolculukla varışta gemiye transfer ve yerleşme.Akşam yemeği ve Geceleme gemide. Arzu edenler ekstra Porto gece turuna katılabilirler.


2. Gün: PORTO

Otelde sabah kahvaltıdan sonra ekstra Porto şehir turu. Unesco tarafından “Dünya Mirası” olarak adlandırılan ve Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Porto, bozulmamış eski mahalleleri, dar ve labirenti andıran sokakları, kemerli evler ve , muhteşem kiliseleri ile size kendisine hayran bırakacaktır.Porto aynı zamanda şarapları ile de ünlüdür.Duoro nehri boyunda yer alan Vila Nova de Gaiada göz alabildiğince uzanan bağlardan ünlü Porto şarabı elde edilmektedir.Bir şarap mahzeni ziyareti ve şarap tadımı ile tur son bulacaktır.Tur sonrası gemiye dönüş ve serbest zamanç.Gemide akşam yemeğinden sonra bir Fado gecesi sizi bekliyor.Geceleme gemide.


3. Gün: PORTO – REGUA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra ekstra Braga turu .Portekizin Roma’sı diye adlandırılan bu şehirde çok özel mimari binalar göreceksiniz.Gemiye dönüş ve Regua’ya hareket.yol üzerinde çok büyük Carrapatello su asansöründen geçerek yol alacaksınız.Gemide akşam yemeği ,müzk ve eğlence.Geceleme gemide.


4. Gün: VEGA DE TERON

Gemide açık büfe kahvaltıdan sonra ekstra Vila Real turu için hareket.Burada değişik dini mimariye sahip binaları göreceksiniz ve yakınında bulunan Solar de Mateusda bulunan güzel bahçeler içinde yürüyüş yapacaksınız.Bu arada geminiz Pinhao’da sizi karşılayacak ve gemide öğle yemeğinizi alacaksınız.Gemi nehir boyunca hareketle teraslar şeklinde olan üzüm bağları arasında yol alacaktır. Vega de Teron’a varış.Gemide akşam yemeğinden sonra bir Flamenko show akşamınızı unutulmaz kılacaktır.


5. Gün: VEGA DE TERON – BARCA D’ALVA

Gemide açık büfe kahvaltıdan sonra ekstra Salamanca turu için hareket.Unesco tarafından dünya mirası listesine alınan bu kasaba,olağanüstü güzellikteki Romanesk,Arap ve Hıristiyan mimari hazinelere ev sahipliği yapmaktadır.Yerel bir restaurantda öğle yemeğinizi aldıktan sonra Barca D’Alvada gemiye dönüş.Gemide akşam yemeğinden sonra müzik ve eğlence sizi bekliyor.


6. Gün: BARCA D’ALVA– FERRADOSA-PINHAO

Gemide Açık büfe kahvaltınız aldıktan sonra geminiz Ferradosa’ya hareket edecektir. Ferradosa’ya varışta ekstra Porto şarap turu için hareket.Üzüm bağları arasından yol alarak bir şarap çiftliğine geleceksiniz ve burada şarap tadımı yapacaksınız.Tur sonrası saat 18:00 gibi Pinhao’ya gelmiş olan gemiye döneceksiniz.Bu akşam Kaptanın Gala yemeği ile ağırlanacaksınız.


7. Gün: PINHAO – PORTO

Gemide açıkbüfe kahvaltıdan sonra ekstra Lamego turu için hareket .Burada Nossa Senhora dos Remedios katedralini ziyaret edeceksiniz.Tur sonrası Regua’ya gelmiş olan gemiye dönüş.Gemide öğle yemeğinden sonra yine nehir asansörlerinden geçerek Porto’ya varacaksınız.Gemide akşam yemeğinden sonra bir fado gösterisi gecenizi renklendirecektir.


8. Gün: PORTO – LİZBON

Gemide açıkbüfe kahvaltıdan sonra gemiden ayrılış ve özel otobüsle takribi dört saat sürecek yolculukla Lizbon’a hareket.Yol üzerinde Coimbra’da öğle yemeği molası.Lizbon’a varışta otele transfer ve yerleşme.Geceleme otelimizde.


9. Gün: LİZBON

Otelde sabah kahvaltıdan sonra yapılacak panoramik şehir turunda;Rossio Av.st Georges Şatosunun bulunduğu şehrin tarihi bölümü,Alfama meydanı,Belem kulesi,Keşifler anıtı , Jeronımus manastırı,Sao Jorge kulesi,görülecek yerler arasındadır.Daha sonra ekstra Estoril –Cascais-Sintra turu.Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra’yı ve eşsiz manzarası ile Cabo de Rocayı göreceksiniz serbest zaman.Geceleme otelimizde.


10. Gün: LİZBON – İSTANBUL

Otelde sabah kahvaltı.Havaalanına transfer. Saat 15:45de Türk havayollarının TK1760 seferi ile hareket. Saat 22:15de İstanbul’a varış.gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları ile Istanbul – Santiago de Compostola/Lizbon -İstanbul uçak bileti

Havaalanı, liman vergileri ve gemi hizmetleri (280 Euro)

Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama

Porto’da 4*otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

Lizbon’da 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama

Gemide yemeklerde alınan maden suyu,açık şarap ve bira,meyve suyu,çay ve kahve

Geminin barında alınan içkiler (Şampanya ve şarap listesi hariç)

Malaga’da 4*otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

Tüm transferler

Lizbon şehir turu

Gemi personeli bahşişi 50 Euro

Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar

Şahsi harcamalar

Vize (Schengen vizesi )

Seyahat sigortası

Yurt Dışı çıkış harcı

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.