Online Satın Al

MS DNIEPER PRINCESS DİNYEPER TUNA DELTASI

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


MS DNIEPER PRINCESS DİNYEPER TUNA DELTASI
10 GECE 11 GÜN

1. Gün: İSTANBUL – KIEV

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden, pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 06:45’te  Türk Hava Yolları’nın TK457    sayılı seferi ile Kiev’e hareket. Yerel saat ile 08:45’te Kiev’e varışta panoramik şehir turunda; Dinyeper ve Dinyester nehirleri kıyısında kurulmuş olan Ukrayna’nın başkenti Kiev’de; Altın kubbeli Ayasofya kilisesi, Aziz Andrew kilisesi, Podol eski binaları,  1941  yılında Nazi soykırımında ölen 10.000 kişinin anısına yaptırılmış olan Yar bebek anıtı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemiye transfer ve yerleşme. Gemide akşam yemeği ve geceleme. Gece ekstra folklor showlu tekne turu(45 €).


2. Gün: KIEV

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız ekstra Aya Sofya Katedrali (35€) ve Açıkhava Müzesi (35€) ziyaretine katılabilirler. Gemide öğle yemeği. Öğleden sonra arzu eden yolcular ekstra  Pecherskaya Manastırı turuna(35 €) katılabilirler. Saat 18:00’da geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.


3. Gün: NEHİRDE

Gemide sabah kahvaltıdan sonra bugün tam gün nehir üzerinde  Dinyeper nehri boyunca tabiat güzelliklerini seyrederek yol alacaksınız  ve size Ukrayna kültürü ve lisanı hakkında hakkında bilgiler verilecek  ve size Ukrayna mutfağından menüler sunulacaktır.Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide 


4. Gün: ZAPOROJA

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da Zaporoja’ya varışta şehir turu ve Cossack müzesi ziyareti. Öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcular ekstra Cossack At gösterisine(35 €) katılabilirler. Saat 17:00’de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 


5. Gün: KHERSON – ODESSA

Sabah saat 08:00’de Kherson’a varış. Arzu eden yolcular ekstra Dinyeper Deltası tekne turuna (20 €) katılabilirler.Saat 12:00’da geminin hareketi. Gemide öğle yemeği ve serbest zaman. Saat 21:00’da Odessa’ya varış. Akşam yemeği ve geceleme gemide.                 


6. Gün: ODESSA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra panoramik şehir turu için hareket. Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiş olan Potemkin merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görülecek yerler arasındadır. Gemide öğle yemeğinden sonra  arzu eden yolcularımız için ekstra Güzel Sanatlar Müzesi  turu (25 €). Gemide akşam yemeği ve geceleme.


7. Gün: ODESSA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız için ekstra olarak düzenlenecek tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Şarap ve Konyak Fabrikası turu(60 €) 13. ve 15. Yüzyıllar arasında inşa edilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikaları’ndan birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şarap ve şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, ve bu fabrikanın ürünlerinden tadabileceksiniz. Turdan sonra gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği ve geceleme. Saat 22:00’da geminin hareketi.


8. Gün: VİLKOVO

Gemide sabah kahvaltısı .Saat 09:00’da Vilkovo’ya varışta yürüyerek şehir turu. Arzu eden yolcularımız için ekstra Tuna Deltası’nda tekne turu (45 €) Gemide öğle yemeği. Saat 18:00 da geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.


9. Gün: İZMAİL

Gemide sabah kahvaltısı.Saat 08:00’de varış. Panoramik şehir turu ve Diaroma müzesi ziyareti. Gemide öğle yemeği ve saat 14:00’da geminin hareketi. Bu gece Kaptanın gala yemeği ile ağırlanacaksınız ve gemi personeli size bir Show sunacak. Gemide akşam yemeği ve geceleme .


10. Gün: FETEŞTİ

Bugün gemimiz saat 14:00 sıralarında Romanya’nın Tuna Nehri Kıyısı’nda küçük bir şehir olan Feteşti’ye yanaşacak. Arzu eden yolcularımız ekstra Köstence turu’na katılabilirler.Gemide akşam yemeği ve geceleme.


11. Gün: BÜKREŞ - İSTANBUL

Gemide sabah kahvaltıdan sonra kabinlerin boşaltılması. Arzu eden yolcularımız için ekstra öğle yemekli Bükreş şehir turu. Akşam üzeri Bükreş Havaalanı’na transfer.
Saat 21:45de TK1046 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket.Saat 23:10da İstanbul’a varış.


Ücrete Dahil Hizmetler

THY ile İstanbul-Kiev/Bükreş-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
Havaalanı, liman vergileri (380Euro)
Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)
Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
Gemide bagaj taşıma hizmeti
Gemide 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama
Programda belirtilen panoramik şehir turları
Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar
Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler 
Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası
Türkçe rehberlik ve refakat hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar, şahsi harcamalar
Gemi bahşişi günlük 7€ olup gemide toplanacaktır.
Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
Yurtdışı seyahat sağlık sigortası
Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL

ÖNEMLİ NOTLAR
Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Ankara gidiş dönüş bağlantı uçuşu : 110 Euro
İzmir gidiş dönüş bağlantı uçuşu : 110 Euro
Tek yön bağlantı uçuşu : 60 Euro

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

MSC SEASIDE İLE BATI KARAYİPLER & MEKSİKA
MSC SEASIDE İLE BATI KARAYİPLER & MEKSİKA

2019 YAZ DÖNEMİ

1264.00

MSC DIVINA İLE AKDENİZ`İN 7 İNCİSİ
MSC DIVINA İLE AKDENİZ`İN 7 İNCİSİ

2019 YAZ DÖNEMİ

940.00

MSC FANTASIA İLE İSPANYA & BALEAR ADALARI
MSC FANTASIA İLE İSPANYA & BALEAR ADALARI

2019 YAZ DÖNEMİ

820.00

MSC PREZİOSA İLE KUZEY AVRUPA
MSC PREZİOSA İLE KUZEY AVRUPA

2019 YAZ DÖNEMİ

1613.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.