Online Satın Al

MS AMADEUS SİLVER REN NEHRİ

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


MS AMADEUS SİLVER REN NEHRİ
BELÇİKA&HOLLANDA&LUKSEMBURG
5 GECE 6 GÜN

1. Gün: İSTANBUL-BRÜKSEL- GHENT

Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte saat 07:00’de buluşma. Saat 10:10’da TK1943 sayılı sefer ile Brüksel’e hareket. Saat 12:35’de varışta özel otobüsle Ghent’e transfer. Varışta Ghent panoramik şehir turu. Saat 16:00’da gemiye biniş ve kabinlere yerleşme. Saat 19:30’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


2. Gün: ANTWERP

Sabah saat 05:00de Antwerb’e varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra  ekstra Brugge turu için hareket.Batı Avrupa’nın savaşlardan en iyi korunmuş kenti olan Brugge, 1000 yıllık geçmişini; kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size bekliyor olacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Gemide öğle yemeğinden sonra serbest zaman veya arzu eden yolcularımız için Antwerp ve Liege ekstra turu. Kaptanın gala akşam yemeği. Saat 22:00de geminin hareketi.


3. Gün: KİNDERJİK-UTRECHT-AMSTERDAM

Saat 08:00’da varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra ekstra Kinderjik turu. Saat 10:00’da geminin hareketi. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 14:00’de Utrecht’e varış. Arzu eden yolcularımız ekstra Keukenhoff bahçeleri  turuna katılabilirler. 32 hektar büyüklüğündeki Keukenhof lale bahçesi, dünya'nın en güzel çiçek parkı. Gezilebilen sembolik bir yel değirmeninin,100 kadar sanat eseri heykelin, içinde kuğuların süzüldüğü göletlerin, fıskiyeli havuzların yer aldığı Keukenhof Parkındaki türlü çeşit asırlık ağaçlar, Japon  bahçesini süsleyen Sakuralar (yabani kiraz çiçeği ağaçları) ve  7000 bin soğanlı çiçekten hariç, sezon boyunca parkın içinde yer alan kapalı seralar tipinde pavyonlarda 30 kadar, gün gün takvimi önceden belirlenip ilan edilmiş süreli çiçek tanzim ve şovları da son derece ilgi çekiyor.Saat 14:30’da geminin hareketi. Tura katılan yolcular Amstersamda gemiye bineceklerdir. Saat 18:00de Amsterdam’a varış. Akşam yemeği gemide. Ekstra Red light ve Kanal turuna katılma imkanı.Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz. Geceleme gemide.


4. Gün: AMSTERDAM

Gemide sabah kahvaltısı. Arzu eden yolcularımız ekstra Amsterdam &Volendam and Zaanse Schaan turuna  katılabilirler .Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyor Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerini yakından görüyoruz. Bu turda Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerinin büyülü ambiansını fotoğraflayacak meşhur tahta terlik ve ayakkabıların yapım atölyesinde bu ayakkabıların yapımlarına tanıklık edeceksiniz. Amsterdam gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Gemide öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcularımıza ekstra Den Haag, Delft ve Rotterdam turu. Rotterdam Hollanda’nın Amsterdam’dan sonra nüfus olarak 2. büyük şehirdir, Avrupa'nın en büyük limanını bünyesinde barındırır. II. Dünya Savaşı sırasında, Rotterdam, Alman Hava Kuvvetleri tarafından neredeyse tamamen yok edilmiştir. Lahey (Hollandaca: Den Haag), Hollanda'da Güney Hollanda eyaletinde Hollanda Krallığı devletinin efektif başkenti olan ve içinde bulundugu eyaletin merkezi olan şehirdir. Lahey Hollanda Krallığı hükümetinin, bakanlıklarının, parlamentosunun, Hollanda Yüksek Mahkemesi'nin ve Hollanda Devlet Konseyi'nin bulunduğu şehirdir. Hollanda Kralı Willem-Alexander'ın oturduğu saray "Huis ten Bosch" ve çalışma yeri "Noordeinde Sarayı" Lahey'de bulunmaktadır.Delft, güney Hollanda’da kanalları, eski yapıları, maavi renkli porselenleriyle ünlü tipik bir Hollanda şehridir. Şehir sokaklarının çoğunluğu kanal kenarlarında olup; kanalın iki tarafındaki sokaklar birbiriyle kanal köprüleriyle bağlıdır. Şehrin bu kanal Şehri olma Özelligi Delft'i Çok turist Çeken bir Şehir yapmaktadır.Akşam yemeği ve geceleme gemide.


5. Gün: AMSTERDAM – BRÜKSEL

Gemide  sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da gemiden ayrılış ve özel otobüsle Brüksel’e hareket. Brüksel’e varış otele transfer ve yerleşme. Arzu eden yolcular için ekstra Brüksel şehir ve Waterloo turu. Belçika’nın başkenti Brüksel’de gece gündüz hareketli kent meydanı Grand Palace, meydanda yer alan Hotel de villige, Manneken Pis heykeli, Atomium, Mini Europe, St. Michael ve St. Gudula Katedrali, Belçika kraliyet sarayı ve Brüksel’in en önemli parklarından olan Cinquantenaire Parkı bu turda görülecek yerler arasındadır. Waterloo Savaşı; 16-18 Haziran 1815 tarihlerinde gerçekleşen, Fransa İmparatoru Napolyon'un mutlak yenilgisiyle sonuçlanan ve Avrupalı güçler arasında 23 yıldır süren silahlı mücadelenin (Fransız Devrim Savaşları ve Napolyon Savaşları) sonunu getiren muharebedir.Akşam yemeği ve geceleme gemide.Geceleme Brüksel otelimizde.


6. Gün: BRÜKSEL – İSTANBUL

Otelde sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Luksemburg turu.
Lüksemburg’da Ville Haute denilen bölüm eski kenti, Ville Basse ise nehir kıyısını kapsar.Lüksemburg kalesi, Büyük Dük Sarayı, Çağdaş sanatlar müzesi Mudam Lüksemburg, Petrusse Casamates(tüneller), Adolphe Köprüsü, Notre-Dame katedrali görülecek önemli yerler arasındadır.Saat 16:30’da Brüksel havaalanına transfer ve saat 19:30’da TK1940 sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 23:55’de varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Brüksel-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
Liman vergileri (300 Euro)
Gemide 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama
Brükselde 4* otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama.
Tüm transferler
Ghent panaromik turu
Türkçe rehberlik hizmeti
Türsab mecburi mesuliyet sigortası.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar
Bahşişler (Kişibaşı 60 Euro olup gemide toplanacaktır)
Şahsi harcamalar
Vize ( Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
Seyahat Sigortası
Yurt dışı çıkış harcı

ÖNEMLİ NOTLAR
Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir.
Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.
Gemide tam pansiyon; varış günü akşam yemeği ile başlar ve gemiden ayrılış günü sabah kahvaltısı ile sona erer.

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

MSC SEASIDE İLE BATI KARAYİPLER & MEKSİKA
MSC SEASIDE İLE BATI KARAYİPLER & MEKSİKA

2019 YAZ DÖNEMİ

1264.00 TL

MSC DIVINA İLE AKDENİZ`İN 7 İNCİSİ
MSC DIVINA İLE AKDENİZ`İN 7 İNCİSİ

2019 YAZ DÖNEMİ

940.00

MSC FANTASIA İLE İSPANYA & BALEAR ADALARI
MSC FANTASIA İLE İSPANYA & BALEAR ADALARI

2019 YAZ DÖNEMİ

820.00

MSC PREZİOSA İLE KUZEY AVRUPA
MSC PREZİOSA İLE KUZEY AVRUPA

2019 YAZ DÖNEMİ

1613.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.