Online Satın Al

MS Amadeus Princess Gemisi İle Ren Nehri turu 6 Gece

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: İSTANBUL – BRÜKSEL

Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar gidişte buluşma.pasaport ve biniş işlemlerinden sonra Türk havayollarının TK1945sayılı sefer ile saat 09:45de hareket.Saat 12:10de varışta arzu eden yolcuların ekstra Brugge turuna katılma imkanı. Batı Avrupa’nın savaşlardan en iyi korunmuş kenti olan Brugge, 1000 yıllık geçmişini; kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size bekliyor olacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor.Katılmayan yolcularımızın otele transferi ve serbest zaman.


2. Gün: BRÜKSEL – AMSTERDAM

Otelde sabah kahvaltıdan sonra arzu edenlerle ekstra Brüksel şehir turu ve Amsterdam’a hareket .Yol güzergahında Rotterdam şehrini ekstra olarak görebilme imkanı.
(bu tur tüm yolcularımızın genel katılım şartı ile yapılmaktadır).
Öğle üzeri Amsterdam şehrine hep beraber hareket ve Amsterdam’a varışımızı takiben,arzu edenlerle ekstra şehir turumuzu gerçekleştireceğiz.Gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır.Tura katılmayan misafirlerimiz otele transfer edileceklerdir.Akşam arzu eden yolcuların ekstra kanal ve red light turuna katılma imkanı. Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz. Geceleme otelde.


3. Gün: AMSTERDAM

Otelde sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman veya arzu eden yolcuların ekstra Volendam ve Zaanse Schans turuna katılma imkanı. Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyor Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerini yakından görüyoruz.Akşam üstü gemiye transfer ve hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme.Saat 17:00 de geminin hareketi.Gemide akşam yemeği ve geceleme.


4. Gün: NIJMEGEN

Gece saat 03:00’de gemimiz Nijmegen’e yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu edenler serbest gezebilirler veya ekstra, Veluwe Ulusal Parkında bulunan Kröller Müzesini ziyaret edebilirler. Bu müze birçok büyük modern ressam ve heykeltraşın eserlerini barındırmaktadır. Burada ünlü Hollandalı ressam Van Gogh’un kolleksiyonunu, Picasso ve bazı ünlü empresyonist ressamların eserlerini görebilirsiniz. Gemide öğle yemeği ve saat 13:00de gemi Köln’e doğru hareket edecektir. Yol boyunca, Westfalya bölgesinin başkenti olan Düsseldorf, bir ortaçağ şehir olan Zons şehirlerini nehirden panoramik olarak göreceksiniz. Gemide akşam yemeği ve geceleme.


5. Gün: KÖLN

Sabah saat 07:00de Köln’e varıyoruz. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeği Köln & Bonn turuna katılabilirler. Turumuzu iki bölümden oluşturacağız. Sabahtan yürüyerek yapacağımız Köln turunun ardından gemiye dönüş ve öğle yemeği. Ardından otobüsümüz ile Bonn’a hareket. 1949 yılından, 1990 yılına kadar, Almanya Federal Cumhuriyetinin başkentliğini yapmış olan bu şehir Beethoven’nın doğum yeridir. Tur sonrası gemiye geri dönüş. Gemide akşam yemeği ve geceleme


6. Gün: KOBLENZ-LORELEI GEÇİŞİ-RUDESHEIM

Gemi saat 06:00da Koblenz’e varacaktır.Gemide kahvaltıdan sonra yürüyerek şehir turunuzu yapıyoruz ve daha sonra gemiye dönüş.Saat 12:00de geminin hareketi.Gemide öğle yemeğinden sonra Ren Nehrinin en güzel bölgesi olan ve Romantik Ren olarak adlandırılan bölgeden geçecek ve Lorelei Kayalıklarını, Şatoları çevreleyen göz alabildiğine verimli yemyeşil üzüm bağlarını seyrederek saat 18:00de Rudesheıma varışta arzu edenler alışveriş yapabilir veya ekstra Üzüm Bağları ve Müzik Müzesini ziyaret edebilirler Gemide akşam yemeğinden sonra Drosselglasse açıkhava dans yeri ve tavernalarında gecenizi renklendirebilirsiniz.Saat 22:00de geminin hareketi.Geceleme gemide.


7. Gün: DUSSELDORF – KÖLN-İSTANBUL

Sabah gemide kahvaltıdan sonra saat 09:00da Düsseldorf’a varışta gemiden ayrılış.Arzu edenler ekstra Düsseldorf turuna katılabilirler.Saat 14:00de Köln havaalanına transfer.Saat 19:30da TK1684 sayılı sefer ile hareket.Saat 23:40da İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları ile Istanbul – Brüksel/Köln-istanbul ekonomi sınıfı uçak bileti

Havaalanı, liman vergileri ve gemi hizmetleri (300 Euro)

Brüksel’de otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

Amsterdam’da otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

Gemide 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama

Koblenz şehir turu(yürüyerek)

Tüm transferler

Türkçe rehberlik hizmeti

Türsab mesuliyet sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar

Bahşişler (Kişibaşı 35 Euro olup gemide toplanacaktır)

Şahsi harcamalar

Vize ( Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)

Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

Seyahat sağlık Sigortası

Yurt Dışı çıkış harcı

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.
GÜVERTE Kabin özelliği HAYDN 2 kişilik 15m2 Pencere açılmaz STRAUSS 2 kişilik 15m2 French Balkon MOZART 2 kişilik 15m2 French Balkon MOZART SUİT 22m2 French Balkon

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.