Malzeme Detayları

Turlarımıza katılırken katıldığınız bölgenin iklim şartlarını göz önünde bulundurarak tercih yapmanızı öneririz. Genel olarak tüm turlarımız için katılırken yanınızda TC numarası yazılı olan Nüfus cüzdanınızın bulunması gerekmektedir.


Kültür Turları

TC numarası yazılı olan Nüfus cüzdanı, yürüyüş ayakkabısı. Mevsimine göre; giyecekler, çamaşır ve çorap, mayo, havlu, terlik, şapka, bere, su kabı(matara-termos), güneş kremi, anti bakteriyel jel, diş macunu, diş fırçası, şampuan, küçük sırt çantası, el feneri, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, önerilir.

 

Günübirlik Turlar

TC numarası yazılı olan Nüfus cüzdanı. Yürüyüş ayakkabısı, mevsimine göre şapka, bere, su kabı(matara-termos), güneş kremi, anti bakteriyel jel, yağmurluk, küçük sırt çantası, el feneri, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, önerilir.


Doğa & Yürüyüş Turları

TC numarası yazılı olan Nüfus cüzdanı. Daha önce mutlaka giyilmiş bileklikli, sert tabanlı rahat bir yürüyüş botu. Spor ayakkabısı yerine kışlık botlarınızla daha rahat edebilirsiniz. Yağmurluk veya olanağınız varsa panço tercih etmenizi öneriyoruz. Zaman zaman serin olabileceği düşünülerek kolay giyilip çıkarılabilen rahat pamuklu giysiler, kazak, anorak, polar(alt-üst) giysi, bere, şapka, eldiven, yedek giysi ve çamaşır, yedek çorap (çorap ve çamaşır her gün için bir tane düşünülmelidir, fazlasının yük olacağını unutmayınız). Bunların haricinde tozluk, baton, küçük bir sırt çantası, terlik, mayo, havlu, alın lambası veya el feneri, koruyucu krem, diş macunu, diş fırçası, şampuan, anti bakteriyel jel, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aleti önerilir.

 

 

E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.