Online Satın Al

YILBAŞI LAPLAND TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


 

LAPLAND - EN KONFORLU OTEL NOEL BABA KOYU TURU DAHIL 

1. Gün: İstanbul - Rovaniemi - Santa Claus - Ruka

Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Tura Turizm kontuarı önünde buluşarak başlıyor ve saat 06:45’te Tura Turizm özel uçağı ile Rovaniemi’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:10’da varışımız ile beraber karşılanıyor ve bizi bekleyen özel aracımız ile birlikte Santa Claus Kasabası’na doğru yola çıkıyoruz. Kuzey Kutup dairesinde yer alan Santa Clause Kasabası’nda Noel Baba ile tanışıyor, birlikte fotoğraf çektiriyor ve Noel Baba’nın resmi posta ofisinden sevdiklerimize kartpostal gönderme şansına sahip oluyoruz. Bu gezimiz sonrasında Snowland buz RESTAURANT TURUMUZU SATIN ALAN misafirlerimiz rehberimiz ile birlikte turumuza katılabilirler. Rovaniemi’de kar ile buzdan yapılmış olan, Eskimolara özgü ev şeklinde bir restoran olan Snowland’in masaları ve diğer dekorasyon malzemeleri tamamen buzdan yapılmış olup, koltukları ise ren geyiği derisi ile kaplı şekilde dekore edilmiştir. Fener yardımı ile aydınlatılmış bu ortamda unutulmaz bir deneyim yaşama şansına sahip oluyoruz. Turumuzun sonunda Ruka’daki otelimize transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.


2. Gün: Ruka

Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Husky Çiftliği & Ren Geyiği Safarisi turuna katılabilirler. Lapland'ın unutulmaz deneyimlerinden birini yaşamak üzere bizi bekleyen özel aracımız ile Husky Çiftliği'ne ulaşıyoruz. Kuzey Bölgesi'nin sevimli hayvanlarının günlük yaşam ve eğitimlerini gözlemliyoruz ardından dost canlısı husky köpekleri tarafından çekilen kızaklara binerek sıra dışı bir deneyim yaşıyoruz. Turumuzun sonunda Husky Çiftliği'nde ikram edilen sıcak içeceğimiz ile kamp ateşinin etrafında ısınıyoruz. Sonrasında Ren Geyiği Çiftliğinde Kuzey Kutup dairesi ve yaşamları hakkında bilgi aldıktan sonra kısa bir Ren Geyiği kızak sürüşü deneyimi yaşıyor ve otele transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.


3. Gün: Ruka

Kahvaltı sonrası serbest zaman ayırıyoruz. Otelimize 20-25 dakika uzaklıkta yer alan, 29 pist ve 19 lifti bulunan kayak merkezinde vakit dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği kar motoru sürüşü turuna katılabilirler. Akşam yemeği almak isteyen misafirlerimiz otelimizin Restaurantında keyifli vakit geçirebilirler. Geceleme otelimizde.


4. Gün: Ruka - Rovaniemi - İstanbul

Kahvaltı sonrası odalarımızı boşaltıyor ve rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Rovaniemi Havalimanı’na transfer ediliyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatler arasında Rovaniemi'de serbest zamanlı alışveriş yapabilirsiniz. Pasaport ve bagaj işlemlerimiz sonrası Tura Turizm özel uçağı ile saat 20:30’da İstanbul’a hareket ediyor ve yerel saat ile 01:50’de varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.


Ücrete Dahil Hizmetler

VES TURİZM özel uçağı ile İstanbul – Rovaniemi – İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti
Ruka'da Sokos Hotel Kuusamo Hotel'de 3 gece oda-kahvaltı konaklama
Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferleri
Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
Noel Baba Köyü turu
Havalimanı ve güvenlik vergileri
Zorunlu seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vize ve servis bedeli (120 EUR)
Kar kıyafetleri ve ekipmanları (25-30 EUR arası günlük kiralama ücreti)
Programda dahil olmayan geziler: Husky Safarisi, Snowland Akşam Yemeği, Ren Geyiği Sürüş Deneyimi
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

EKSTRA TURLAR

Husky Safari & Ren Geyiği Kızak Sürüşü Turu
Lapland'ın unutulmaz deneyimlerinden birini yaşamak üzere bizi bekleyen özel aracımızla husky çiftliğine ulaşıyoruz. Kuzey bölgesinin en sevimli hayvanlarının günlük yaşam ve eğitimlerini gözlemliyoruz. Ardından dost canlısı Husky köpekleri tarafından çekilen kızaklara binerek sıra dışı bir deneyim yaşıyoruz. Tur bitiminde husky çiftliğinde ikram edilen sıcak içeceğimiz ile kamp ateşinin etrafında ısınıyoruz. Turumuz sonrası ren geyiği çiftliğine doğru yola çıkıyoruz. Kuzey Kutup dairesi ve yaşamları hakkında bilgiler aldıktan sonra ren geyikleri ile kısa bir kızak sürüşü deneyimi yaşıyoruz.
Yetişkin Fiyat Kişi Başı : 180 EUR
0-3 Yaş Çocuk : Ücretsiz
4-11 Yaş Çocuk : 160 EUR

Buz Restoran (Snowland) Yemeği Turu
Rovaniemi’de kar ile buzdan yapılmış olan, Eskimolara özgü ev şeklinde bir restoran olan Snowland’in masaları ve diğer dekorasyon malzemeleri tamamen buzdan yapılmış olup, koltukları ise ren geyiği derisi ile kaplı şekilde dekore edilmiştir. Fener yardımı ile aydınlatılmış bu ortamda unutulmaz bir deneyim yaşama şansına sahip oluyoruz. Turumuzun sonunda Ruka’daki otelimize transfer ediliyoruz.
Yetişkin Fiyat Kişi Başı : 180 EUR
0-3 Yaş Çocuk : Ücretsiz
4-11 Yaş Çocuk : 110 EUR

Avantajlı Ekstra Tur Paketi
Yukarıda belirtilen 2 adet ekstra tur paketi satış ofisimizden rezervasyon sırasında alınması halinde yetişkinler için 330 EUR, 4-11 yaş çocuk için ise 300 EUR olarak ücretlendirilmekte olup, yalnızca rezervasyon sırasında alınması halinde geçerlidir.

 

Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, VES TURİZM ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
Geziye, VES TURİZM rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden
VES TURİZM sorumlu değildir.
VES TURİZM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
VES TURİZM, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen. Ofislerimizden kontrol ediniz.
Otellerde check - in saati 14.00 ve check - out saati 11:00 - 12:00 arasıdır.
Lapland bölgesindeki otellerde çift kişilik yatak bulunmamaktadır. Çift kişilik yatak talebinde bulunan misafirlere birleştirilmiş tek kişilik yatak sunulmakta.
Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VES TURİZM ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VES TURİZM herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, VES TURİZM geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport ve geçerli
Schengen Vizesi gerekmektedir.

İptal Koşulları
45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.
30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.
Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

 

 

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

549.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

399.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

699.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.