Online Satın Al

KUZEY İSPANYA TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


Kuzey İspanya Turu

Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle

29 Aralık 2016

3 Gece 4 Gün

1. Gün: İstanbul – Bilbao

Atatürk Havalimanı Ves Turizm kontuarı önünde saat 10:00’de buluşma. Türk Havayolları TK 1317 sefer sayılı uçuşu ile Saat 13:25’te Bilbao’ya hareket. Yerel saat ile 15:30’da varışın ardından Şehir Turumuzu yapıyoruz. Hükümet Konağı, Belediye Binası, Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi ve Santiago Katedrali, dışarıdan Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Akşam bölgenin Tipik Restaurantlarında, bölgeye has genel adı “PİNCHOS” olan Bask mezelerinin tadına bakabilirsiniz. Konaklama Otelimizde.


2. Gün: Bilbao ( San Sebatian )

Sabah kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra (55 euro) San Sebatian Turu. Kuzey İspanya’nın Gastronomi Cenneti, aynı zamanda her yıl Eylül ayında Dünyaca Ünlü “San Sebastian Film Festivaline” ev sahipliği yapan, bu şirin Şehre hareket ediyoruz. Varışın ardından Concha Plajı, Belediye Sarayı, San Sebastian Film festivalinin yapıldığı Kursaal Sarayı, Katedral Binasının görüleceği şehir turumuzu yapıyoruz. Tur sonrası GUERNICA kasabasını gezmek için hareket. İspanya iç savaşında Alman uçakları tarafından bombalanan ve Pablo Picassonun en önemli eserine ilham kaynağı olan kasabayı tanıyoruz. Tur sonrası Bilba’ya dönüyoruz. Konaklama Otelimizde.


3. Gün: Bilbao ( Santillana del Mar & Santander )

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından arzu eden konuklarımızla ekstra Santillana del Mar & Santander Turu ( 55 €). Tarihe doğru bir yolculuk yapmak üzere yola çıkıyoruz. İlk durağımız balıkçı kasabası olarak anılan “Santillana del Mar kasabasını” gezeceğiz. Kurulduğu tarihten günümüze Şehrin Mimari yapısını bozmadan gelen yapıları ile, Taş döşeli Sokakları ile, Hediyelik Eşya Mağazaları ile bu güzel Ortaçağ Kasabasını geziyoruz. Ardından yine İspanya’nın en sosyetik plajları, Su Sörfü yapan, Sörfçüleri ile ünlü, kıyı şehri Santander’e hareket ediyor ve burada da şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında ; Magdalena Sarayı, Puerto de Santander Feneri, Çeşitli Deniz Canlılarının yaşadığı Açık Hava Deniz Müzesi, Liman ve tarihi binalar görülecek yerler arasındadır. Gezilerimizin bitiminde Bilbao’ya geri dönüyor ve Akşam Şehir Meydanındaki kutlamalar için dinleniyoruz. Yeni Yılı hepbirlikte karşılıyoruz. Konaklama otelimizde.


4. Gün: Bilbao - İstanbul

Kahvaltı sonrası Bilbao’da son saatler. Saat 13:00’te Havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1318 sefer sayılı uçuşu ile 16:25’te İstanbul’a hareket. 22:25’te varış ve servislerimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

THY ile gidiş dönüş uçak biletleri
4 * Otellerde 4 gece konaklama
Açık Büfe Sabah kahvaltıları ( 4 adet kahvaltı )
Program dahilinde tüm transferler
Bilbao Şehir Tanıtım Turu
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri
Programda ekstra olarak belirtilen geziler
Kişisel harcamalar
Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL
Vize masrafları 120 EUR
Tüm giriş ücretleri
Seyahat güvence paketi

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
*Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur VES TURİZM tarafından bildirilecektir.
*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce VES TURİZM tarafından bildirilecektir.
*Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce VES TURİZM tarafından bilgi verilecektir.
* 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
*Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
*Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından VES TURİZM sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
*Ekstra turlar , servis aldığımız yerel VES TURİZM tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
*Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
* VES TURİZM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. VES TURİZM, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

499.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

399.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

649.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.