Online Satın Al

Kurban Bayramı OLE İSPANYA TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


Kurban Bayramı OLE İSPANYA TURU

Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle

28 Ağustos Hareket

7 Gece 8 Gün

1. Gün: İstanbul - Valensiya

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 10:25’te buluşma. Uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1313  sefer sayılı uçuşu ile saat 13:25’de Valensiya’ya hareket. Lokal saat ile 16:20’de varışın ardından Valensiya Şehir Tanıtım Turu. Görülecek yerler arasında Valensiya Gotik Katedrali, Çan Kuleleri, Tarihte ilk Ticareti’in yapıldığı Lonja, Belediye Binası, Valensiya Arenası ve Tipik Caddeleri vardır. Tur sonrası Valensiya’da Otelimize yerleşme. Serbest zaman. Konaklama Valensiya’da otelimizde.


2. Gün: Valensiya – Madrid

Erken alacağımız kahvaltı sonrası Madrid’e hareket. Varışın ardından Panoramik Madrid Şehir Tanıtım turu. Tur sırasında, Puerto Del Sol Meydanı, Alcala ve Toledo kapıları, Las Ventas Arenası, Gran Via Caddesi, Kraliyet Saray Meydanı ve Castellana Bulvarı’nı görebilirsiniz. Tur sonrası arzu eden misafirler ekstra olarak düzenlenecek Toledo (60 Euro) Turu’na katılabilirler. Unesco tarafından korunmaya alınmış dünyanın en güzel Tarihi Ortaçağ Kentlerinden Toledo’da görülecek yerler arasında Eski Camii kalıntılarının üzerine kurulmuş olan Toledo Katedrali, tarihi Toledo sokakları ve meydanları, Toledo ile özdeşleşmiş Ünlü Ressam El Greco’nun bir çok eseri bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Konaklama Madrid’de otelimizde.


3. Gün: Madrid – Cordoba - Sevilla

Kahvaltı sonrası Sevilla’ya hareket. Güzergah üzerinde ekstra Cordoba Şehir Tanıtım Turu (35€). Tura katılacak olan misafirler için Musevi Mahallesi, Plaza Tendillas, Calle de Flores,Tipik Endülüs Sokakları, İç avlulu çiçekli evleri ve Cordoba Camii görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Sevilla’ya hareket. Varışın ardından Sevilla Şehir Turu. Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme. Konaklama Sevilla’da otelimizde.


4. Gün: Sevilla

Kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu eden misafirler için ekstra Ronda Turu ( 50 €). İspanya’nın ilk arenasının da görüleceği bu mükemmel tarihi şehir turu sonrası otelimize dönüş. Akşam arzu eden misafirler için ekstra Flamenco Show ( 50 €). İspanyolların bu karakteristik dansı Flamenco’nun Sevilla Şehrinde doğduğunu hatırlatmak isteriz. Konaklama Sevilla’da otelimizde. Konaklama Otelimizde.


5. Gün: Sevilla – Granada

Kahvaltı sonrası Granada’ya hareket. Granada’ya varışın ardından Granada Şehir Turu. Tipik Granada Sokakları, Albaicin Tepesi, görülecek yerler arasındadır. Şehir Turu sonrası arzu eden misafirler için ekstra Granada El Hambra Turu (50 Eur.) Unesco Tarafından Dünya Mirası Listesine alınmış ünlü El Hambra Sarayı görülecektir. Tur sonrası otelimize yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sacra Monte (45 Eur) Gece Turuna katılabilirler. Granada‘da yaşayan Çingenelerin Farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı. Konaklama Granada’da otelimizde.


6. Gün: Granada – Malaga - Barcelona

Kahvaltı sonrası Malaga’ya hareket. Varışın ardından Malaga Şehir Tanıtım Turu. Turumuz esnasında ; Belediye Binası, Malaga Katedrali, Malaga Limanı, Pablo Picasso’nun doğduğu ev, Picasso Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer. Lokal Havayolları ile Barselona’ya hareket. Barselona’ya varışın ardından Panoramik Barselona Şehir Tanıtım Turu.Turumuz esnasında Montjuic Tepesi, Olimpiyat Stadı, Colon Meydanı, La Rambla Caddesi, Paseo de Gracia Bulvarı, Gaudi’nin evleri, La Sagrada Familia Katedrali, Katalunya Meydanı, görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Barselona’da otelimize transfer.


7. Gün: Barselona

Kahvaltının ardından serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz için Gerona & Figueras & Dali Müzesi turuna (60 EUR) katılabilirsiniz. Dünyaca ünlü Sanat Adamı, Sürrealist Ressam ve Heykeltıraş Salvador Dali’nin tüm eserlerini görme imkanı bulabilir, Orta çağda kalma yapıları ve Yahudi kaldırımları ile ünlü Katalunya Bölgesinin en önemli ikinci büyük şehri olan Gerona şehrinde dilediğinizce gezebilirsiniz.


8. Gün: Barselona - İstanbul

Kahvaltı sonrası Havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1854 sefer sayılı uçuşu ile 11:35’te İstanbul’a hareket. 16:05’te varış ve servislerimizin sonu…


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile gidiş dönüş uçak biletleri
Malaga – Barselona İç Hat Uçak biletleri
Valencia’da 4* Rey Don Jaime v.b. Hotel’de  1 gece konaklama
Madrid’de 4* Exe Getafe v.b. Hotel’de 1 gece konaklama
Sevilla’da 4* Exe Gran Hotel Sanlucar v.b. Hotel’de 2 gece konaklama
Granada’da 4* Camino de Granada v.b. Hotel’de 1 gece konaklama
Barcelona 4* Front Air Congress v.b. Otel’de 2 gece konaklama
Otellerde 7 adet açık büfe kahvaltı
Valensiya,Barselona, Madrid ,Sevilla, Granada, Malaga Panoramik Şehir Tanıtım Turları ( Girişler dahil değildir. )
Programda belirtilen tüm transferler
Türkçe rehberlik hizmetleri
Havalimanı ve Güvenlik Vergileri
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri
Programda ekstra olarak belirtilen geziler
Kişisel harcamalar
Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL
Vize masrafları 120 Euro
Ören yeri ve saray giriş ücretleri
Barselona’da City Tax ( Şehir Vergisi )

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

499.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

399.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

649.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.