Hakkımızda

Biz Kimiz

1999 yılında kurulan Ves Turizm üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen, yaratıcı çözümleriyle de kurumsal hizmetlerinde; özel şirket ve kamu kurumlarına en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmeti verme prensibi ile uzun süreli iş birlikteliği sunmaktadır. Konusunda uzman, deneyimli, aktif, yeniliklere açık yaratıcı kadrosu ile uluslararası kalite standartlarını hedefleyen ilkeleriyle Ves Turizm, misafirlerimizin güvenini kazanarak tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanından ulaşılan  0850 333 0 837 numaralı çağrı merkezimiz ve www.vesturizm.com.tr internet sitemiz ile 7/24 kolaylıkla tatilinizi satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı turlar, otel konaklama, Kıbrıs otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve tatil için aklınıza gelebilecek her tür hizmeti satın alabileceğiniz Ves Turizm ile siz de “tatilin gülen yüzü” diyeceksiniz.

Hakkımızda

Ves Turizm, kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunar, hayalini kurduğunuz tatili sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir, Ves Turizm.

Tatil için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz beldeleri, dünyanın en güzel ülkeleri, şehirleri hatta lezzetleri ile size merak ettiklerinizi sunan vesturizm.com.tr ile her detayı sizin için düşünür ve merak ettiklerinize yanıt verir. Köklü bir seyahat acentası olan Ves Turizm, giderek büyüyen ve en kaliteli olanı, en uygun fiyata sunmayı hedefleyen bir seyahat acentasıdir.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmaktır. Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Ves Turizm, size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmaktır.
Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen Ves Turizm, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.

Kalite Politikamız

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Ves Turizm'de son 16 yıldır "Misafir Memnuniyeti" anketleri gerçekleştirilmektedir. 1999 yılından bugüne kadar Ves Turizm ile tur ve tatile giden binlerce misafire ulaşılarak memnuniyet oranı %98'lere ulaştırılmıştır. Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan Ves Turizm, çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

Acenta Bilgileri

Şirket Ünvanı: VES Turizm Dış Ticaret Temsilcilik Pazarlama Ltd. Şti.

Seyahat Acentası Adı: Ves Turi̇zm Acentası

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 4005       

Ticaret Sicil No: 54/1579 Ankara Tic.ve San.Odası

Vergi Dairesi: Çankaya V.D.

Vergi No: 925 011 5545

Adres: Atatürk Bulvarı No: 81 / 2-9-10-11 06420 Çankaya / ANKARA

Telefon: 0850 333 0 837

Fax:  0312 430 44 30

Elektronik İletişim Adresi: info@vesturizm.com.tr

Denetim Mercii: T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı

Meslek Örgütleri: Türkiye Seyahat Acentaları Birliği - TÜRSAB

 

 

 

 

E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.