Online Satın Al

COSTA NEORIVIERA ARAP YARIMADASI

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


COSTA NEORIVIERA ARAP YARIMADASI
5 GECE 6 GÜN

1. Gün: İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN-SHARJAH-DUBAİ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Air Arabia Havayolları kontuarı önünde (Buluşma, uçak saati sebebiyle birgün öncesi akşamı yapılır.) 22.45’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 01.10’te Air Arabia Hava Yollarının G9284 nolu seferi ile Sharjah’a hareket. Yerel saat ile 06:20 da Sharjah'a varis. Alanda bekleyen özel otobüsümüzle hareket ve Dubai şehir turu. Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Dubai limana hareket, gemiye biniş işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme. Öğleden sonra geminin havuzundan ve aktivitelerinden yararlanma fırsatı sizleri bekliyor. Gemimiz öğlen 12.00'de limandan ayrılacak. Geceleme gemide.


2. Gün: MUSCAT

Muscat, Umman'a varışımız saat 08.30 Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Muscat turuna katılabilirler. Bu turumuzda Sultan Kabus camisi, Sultan Sarayı, El Mirani ve El Celali Kaleleri, Fransız müzesi, Ghalya modern sanat müzesi ile Muskat Opera Sarayı’nı panoramik olarak gördükten sonra eski Muscat kültürünü yakından görebileceğiniz Bayt Az Zubair Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Ardından Matrah pazarı görülecektir. Sonrasında alışveriş için serbest zaman. Tur sonrası gemimize dönüş. Geceleme gemimizde


3. Gün: MUSCAT-DENİZDE

Gemimiz gece saat 01.00'de Muscat limanında ayrılacaktır.Tam günümüzün denizde geçeceği bu günde gemi aktivitelerinden yararlanabilir, güzel havanın keyfine varabilirsiniz. Geceleme gemide.


4. Gün: SIR BANI YAS ISLAND-DENİZDE

Sir Bani Yas Island'a varışımız saat 09.00. Serbest zaman. Gemimiz akşam 18.00'de limandan ayrılacak. Geceleme gemide


5. Gün: ABU DHABI

Abu Dhabi ye varışımız saat 09:00. Yedi emirliğin başkenti olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı koyu olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacaksınız. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra- modern bir Arap şehridir. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Abu Dhabi şehir turu ve Yeni Camii turuna katılabilirler. 2030 Kentsel gelişim projesine dahil olduktan sonra bölgesinde bir çok yeri yeniledi ve yenilemeye devam etmekte. Bugün ki turumuzda da bu projeye dahil olan ve bölgenin en popüler adalarından biri sayılan Saadiyat ( Mutluluk ) Adası olacak. Yol boyunca Buna paralel olarak Guggenheim, Abu Dabi Louvre ve diğer pek çok büyük müze inşaları da göreceğimiz yerler arasında. Abu Dhabi ye dönerken dünyanın en büyük camilerinden biri ve teknoloji harikası olan "Şeyh Zayed Camisi" , "Şeyh Zayed Bin Sultan" nın Türbesi gördükten sonra tamamen Ada üzerine inşa edilmiş alışveriş merkezi olan Emirates Palace da alışveriş için serbest zaman ve ardından gemiye dönüş. Geminin hareket saati 23.59.


6. Gün: DUBAİ-SHARJAH-SABİHA GÖKÇEN

Dubai'ye varışımız sabah saat 08:00. Sabah kahvaltımızın ardından gemiden çıkış işlemlerimizi bitiriyoruz ve bizi bekleyen otobüslerimiz ile havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Havaalanına transfer. arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Emirates Mall turuna katılabilirler.Bu turumuzda ilk olarak dünyanın ilk kayak merkezli alışveriş merkezi olan Emirates Mall ziyaret edilecektir. Verilecek serbest zamanda dünyaca ünlü markaların ürünlerini ve elektronik eşyaların en uygun ve garantili olarak satıldığı mağazaları bulma şansı yakalayacaksınız.. Tur sonrası havaalanına transfer. Air Arabia Havayolları'nın G9283 seferi ile saat 20:20 de İstanbul'a hareket ediyoruz.Yerel saat ile saat 00:15'de İstanbul Sabiha Gökçen'e varıyoruz. Turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Air Arabia Havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen-Sharjah-İstanbul Sabiha Gökçen ekonomi sınıfı uçak bileti(20 kg ambar bagajı+10 kg el bagajı)    
Havaalanı-Liman- Havaalanı Transferler
Havaalanı ve Liman Vergileri
Costa neoRiviera gemisinde (tüm yiyecekler dahil)  5 gece 6 gün konaklama.
Türkçe rehberlik hizmeti(kişi sayısı 20 olduğu takdirde)
Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.
Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Her türlü kişisel harcama (kuru temizleme, telefon, internet vb)
Gemideki alkollü ve alkolsüz kapağı kapalı tüm içecekler;
Gemi personel bahşişi;
Rehberiniz veya gemi tarafından düzenlenen ekstra kara turları;
Vize hizmeti 2 girişli Dubai vizesi alınması gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR
İsrail pasaportu olan misafirler Birleşik Arap Emirlikleri'ne giriş yapamazlar.
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (sadece Türk vatandaşları için geçerlidir) (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %18, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
Costa, turun kalkmasına bir hafta veya daha az kalan günlerde tur programındaki limanların yerlerinde veya limanlara varış ve limanlarda kalış süreleri ile ilgili değişiklikler yapabilmektedir. Tura katılanlar bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.
Yapım Yılı : 1991 Yenileme : 2005 Bandıra : İtalya Uzunluğu : 221 m Genişliği : 31 m Güverte : 10 Dış kabin : 438 İç kabin : 216 Balkonlu kabin : 10 verandalı Kabin voltajı : 110/220 AC

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.