CARNİVAL LİBERTY BATI KARAYİPLER GEMİ TURU 4 GECE


1. Gün: Galveston-ABD

Limandan Hareket 04:00

Galveston

Galveston ve Pelican Island bölgesindeki ABD devlet arasında Teksas. 208,3 kilometrekarelik (539 km 2) topluluğu, 47762 kişi (2012 Genel Nüfus Sayımı tahmini) nüfusu ile, bir ilçe merkezi ve en büyük ikinci belediyesi Galveston County. Bu içinde yer almaktadır Conroe-Sugar Land metropol. Adını Bernardo de Gálvez y Madrid, Gálvez Kontu (Malaga'nın, İspanya doğumlu), adada Galveston ilk Avrupa yerleşim Fransız korsan tarafından 1816 civarında inşa edildi Louis-Michel aury Meksika yavru kuş Cumhuriyeti İspanya savaşmaya yardımcı olur. Galveston Limanı tarafından 1825 yılında kurulmuştur Meksika Kongresi'nin İspanya'dan başarılı bağımsızlığını izleyen. Şehir için ana limanı olarak hizmet Texas Donanma sırasında Texas Devrimi, daha sonra başkenti olarak görev Teksas Cumhuriyeti. 19. yüzyılda, Galveston büyük bir ABD ticaret merkezi ve en büyüklerinden biri haline geldi limanlarında de ABD'de. O tarafından tahrip edildi 1900 Galveston Hurricane olan etkileri sel ve fırtına dalgalanma dahil. Maruz doğal afet bariyer adada hala 6,000-8,000 kişilik bir tahmini otoyol ile, Amerika Birleşik Devletleri tarihinin en ölümcül olarak sıralanır. Galveston modern ekonominin çoğu merkezli turizm, sağlık, nakliye ve finans sektörlerinde. 84 dönümlük (340.000 m 2) Texas Üniversitesi Tıp Şube fazla 2.500 kayıtlı öğrenciyle birlikte kampüs şehrin büyük bir ekonomik güçtür. Galveston altı ev, tarihi ilçelerde yer alan 60 yapılarla ABD'de 19. yüzyıl binalarının büyük ve tarihsel olarak önemli koleksiyonlarından birini içeren Tarihi Yerler Ulusal Kayıt.


2. Gün: Denizde Seyir

Günümüz denizde geçiyor.


3. Gün: Cozumel- Meksika

Limana Varış 09:00
Limandan Hareket 04:00

Cozumel

Canlı renklere sahip mercanlarıyla ünlü olan ve dünyanın en gözde dalış mekânlarından biri olarak Cozumel Adası çeşitli doğal sahillere de ev sahipliği yapıyor. Dinleneceğiniz, yumuşak, beyaz kumlu bir plaj seçebilir ya da daha kayalık bir görünümün keyfini şnorkelle çıkarabilirsiniz. Hem macera hem eğlence arayanlar için Cozumel’de tüm yıl Karayip iklimi görülüyor. Üstelik yemyeşil, balta girmemiş ormanları da son derece çekici.

Görülecek Yerler

  • Dalış
  • Palancar Reef
  • Santa Rosa Wall

4. Gün: Denizde Seyir

Günümüz denizde geçiyor.


5. Gün: Galveston-ABD

Limana Varış 08:30


Ücrete Dahil Hizmetler

Carnival Liberty Gemisi ile 4 gece tam pansiyon konaklama

Gemideki aktiviteler, şov ve eğlence programları

Liman vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Uçak bileti ve transferler

Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

Kişisel harcamalar (telefon, kuru temizleme v.s)

Tüm ekstra geziler

Limanlarda kullanılan shuttle ve teleferik ücretleri

120 € Schengen Vize Ücreti ve hizmet bedeli

15 TL yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir. Limanda ödenemiyor.)

Bahşişler

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Türkçe rehberlik hizmetleri

Havalimanı vergileri

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.