Online Satın Al

BÜYÜK BRİTANYA TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


Londra (3 gece 3* Ibis Earls Court Hotel) Manchester (1 gece 3* Holiday Inn Express Men Arena) Edinburgh (3 gece 4* Holiday Inn Corstorphine Road Hotel) Toplam 7 gece (7 kahvaltı) Türk Hava Yolları Londra gidiş - Edinburgh dönüş **Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak(açılır-kapanır) veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür. Zaman zaman triple odalarda 2 tane büyük yatak verilebilir. **Manchester otelimizde triple konaklama müsaitliğe göre verilecek, müsaitlik olmadığı takdirde dbl+sgl olarak iki odaya bölünebilecektir.

1. Gün: İSTANBUL - LONDRA (ROYAL BANQUET & SHOW)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Prontotour kontuarı önünde saat 04:00'de buluşma. Türk Hava Yolları'nın TK1981 numaralı tarifeli seferi ile saat 07:00'de Londra Gatwick Havalimanı'na hareket. Yerel saate göre 09:05'de varışımızı takiben havalimanında bekleyen özel aracımız ile Londra panoramik şehir turu için hareket. Panoramik şehir turumuzda; The Tower, Tower Bridge, Hays Galleria, London Dungeon, Big Ben, Houses of Parlement, Buckingham Palace, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Ünlü Harrods Mağazası, Knightsbridge ve Natural History Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve odalara yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Royal Banquet & Show Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.


2. Gün: LONDRA (LONDON EYE & MADAME TUSSAUD & THAMES CRUISE)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu`na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkanı yakalıyoruz. Tur sonrası serbest zaman ve sonrasında otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.


3. Gün: LONDRA (OXFORD & WINDSOR & BICESTER OUTLET - OXFORD TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford & Windsor & Bicester Outlet Turu'na veya yarım günlük Oxford Turu'na katılabilirler (katılımcı sayısına göre tam günlük yada yarım günlük tur yapılabileceğirehberimiz tarafından bildirilecektir. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasında da ünlü markaların outletlerini bulabileceğiniz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Devamında da  Winsor'ı geziyoruz. Tur sonrası otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.


4. Gün: LONDRA - CAMBRIDGE - MANCHESTER

Sabah erken odaların boşaltılması ve alınacak sabah kahvaltısının ardından Manchester'a hareket. Yol üzerinde Cambridge'e uğrayıp, bu ünlü İngiliz şehrinde kısa bir mola veriyoruz. Daha sonra Manchester'a devam ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında, Manchester United Futbol Stadyumu, China Town, Piccadilly Gardens ve Exchange Square görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele hareket, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


5. Gün: MANCHESTER - BOWNESS WINDERMERE - (WINDERMERE CRUISE ) - EDINBURGH (İSKOÇ GECESİ)

Sabah erken saatte odaların boşaltılması ve alınacak kahvaltı sonrası Edinburgh'a hareket. Yol üzerinde Lake District Bölgesi'nde bulunan şirin Bowness Windermere Kasabası'na uğruyoruz. Burada vereceğimiz kısa mola sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Windermere Cruise Turu'na katılabilir. Tur sonrasında Edinburgh'a devam ediyoruz. Varışımıza istinaden Edinburgh panoramik şehir turumuz başlıyor.Tur esnasında şehrin en eski yapısı olmakla beraber en popüler turist merkezi olan Edinburgh Kalesi'nden başlayarak Royal Mile Yolu üstünden Kraliyet Sarayı, Parlemento Binasını, Milli Galeri’yi, 10 yıl sahibini mezarında yalnız bırakmayan köpek Boby’nin heykelini ve Harry Potter'ın efsanesinin doğduğu kafeyi panoromik ziyaret edeceğiz. Öğleden sonra otele hareket ve odalara yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek İskoç Gecesi Turu'na katılabilirler.(İskoç Gecesi Turu  müsaitliğe göre yapılmaktadır.) Geceleme otelimizde.


6. Gün: EDINBURGH (STIRLING & LOCH LOMOND)

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Stirling & Loch Lomond Turu'na katılabilirler. Turumuza tarihi bir liman kenti olan Stirling ile başlayıp, ünlü Wallace Anıtı'nı, panoramik olarak Stirling Kalesi'ni gördükten sonra Loch Lomond'a devam ediyoruz ve burada da tekne turumuzu yapıyoruz. Tur bitiminde otele geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


7. Gün: EDINBURGH (GLASGOW & ROSSLYN CHAPEL - WHISKY TADIM TURU)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek yarım günlük Glasgow & Rosslyn Chapel'i Turu'na katılabilirler. Turumuz esnasında  panoramik olarak Clyde Arc Köprüsü, takma adi "Armadillo" olan Clyde Kapali Salonu, Modern Sanat Galerisi, Buchanan Caddesi'ni ve Tolbooth Saat Kulesi'ni gördükten sonra, Büyük Katedral ve Necropolis'i geziyoruz, ve devamında George Meydanı'nda serbest zamanımız oluyor. Edinburgh dönüş yolunda tapınak şövalyeleri ile bağlantısı olduğu söylenen, dünyaca ünlü Rossly Chapel'e uğruyoruz. Şapelin geziminden sonra otele geri dönüş. Arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek İskoç Whisky Tadım Turu'na katılabilirler. Geceleme otelimizde.


8. Gün: EDINBURGH - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Edinburgh Havalimanı'na hareket. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1346 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:50'de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:05'da İstanbul'a varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Londra (Gatwick Havalimanı) gidiş, Edinburgh - İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
Londra'da 3 gece, Manchester'da 1 gece ve Edinburgh'da 3 gece olmak üzere 3* - 4* otellerde toplamda 7 gece 8 gün oda kahvaltı (7 continental kahvaltı) konaklama
Havalimanı - Otel - Havalimanı ve şehirler arası transferler
Panoramik Londra, Manchester ve Edinburgh şehir turları
Yol üzeri Bowness Windermere ve Cambridge gezileri
Prontotour Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Havalimanı ve Güvenlik vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
KDV dahildir

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

İngiltere vize ücreti,servis bedeli 160 EURO olup, ancak İzmir, Antalya ve Adana için servis bedeli 235 EURO dur  (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.)
Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Müze ve ören yerleri girişleri
Ekstra turlar
Ücrete dahil olan hizmetlerde açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

LONDON EYE & MADAME TUSSAUDS & THAMES NEHİR TURU 110 GBP (02-12 YAŞ 90 GBP)
Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madame Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkanı yakalıyoruz.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım(metro ile) + Giriş biletleri + Rehberlik Hizmeti

OXFORD & WINDSOR & BICESTER OUTLET TURU 85 GBP (02-12 YAŞ 65 GBP)
Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceğiniz Oxford şehrine gidip, Ortaçağdan kalma binalar arasında gezerek, Trinity College Binası, Sheldonian Theater, Bodleian Kütüphanesi, Redcliff Camara ve Oxford'un en eski pub’ı The Bear görme imkanı buluyoruz. Devamında ünlü markaların outlet ürünlerini bulabileceğiniz Bichester'a hareket ediyoruz. Son olarakda Windsor'a gezerek turumuzu tamamlıyoruz.
Önemli Not: Stirling Kalesi girişi ve gezimi tura dahil değildir.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik

ROYAL BANQUET & SHOW 65 GBP (02-12 YAŞ 55 GBP)
Kral Henry sizi akşam yemeğine davet ediyor... 4 çeşit yemek (çorba, soğuk ara atıştırmalık, ana yemek ve tatlı) ve yetişkinler için sınırsız bira ve şarap veya alkolsüz içecek olarak da kola ile birlikte; şarkı, dans ve akrobatik gösteriler eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yeme imkanı buluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz yönlendirmesiyle kostüm de kiralayabilirler.
Önemli Not: Pazartesi ve Salı günleri kapalıdır.Ulaşım metro ile yapılıp ve dahil değildir.

Dahil Olan Hizmetler: 4 Çeşitten oluşan akşam yemeği + Sınırsız bira & şarap & kola + Rehberlik Hizmeti

İSKOÇ GECESİ TURU 80 GBP (02-12 YAŞ 60 GBP)
Geleneksel İskoç müziği ve dansları eşliğinde akşam yemeği (limitli içki dahil) alıp, keyifli zaman geçiyoruz.
Önemli Not: Cumartesi hariç her gün yeterli katılımcı sayısı sağlanması şartı ile yapılabilir.
Dahil Olan Hizmetler :Ulaşım + Rehberlik + Akşam yemeği + Limitli İçki
WINDERMERE CRUISE TURU 15 GBP (02-12 YAŞ 10 GBP)
Bu turumuzda Bowness Windermere'de yapacağımız tekne turu ile bu şirin kasabayı farklı bir noktadan görmüş oluyoruz.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Tekne Girişi+ Rehberlik
STIRLING & LOCH LOMOND TURU 80 GBP (02-12 YAŞ 60 GBP)
Tarihi bir liman kenti olan Stirling'in ziyareti esnasında ünlü Wallace Anıtı'nı, panoramik olarak Stirling Kalesi gördükten sonra iskoçya'nın ünlü gölleri arasında yer alan Loch Lomond'da tekne turumuzu yapıyoruz.
Önemli Not: Stirling Kale'si girişi ve gezimi tura dahil değildir.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Tekne ücreti

GLASGOW & ROSSLY CHAPEL TURU 65 GBP (02-12 YAŞ 45 GBP)
İskoçya’nın muhteşem manzaralı yollarından geçerek, galerileri, müzeleri ve dükkanları ile ünlü, Britanya’nın en geniş İskoç mirasına sahip Glasgow’da gerçekleşecek yarım günlük turumuzda, Clyde Arc Köprüsü, George Meydanı, Buchanan Caddesi ve Büyük Katedral görme imkanı buluyoruz. Glasgow'dan Edinburg'a dönerken tapınak şövalyeleri ile bağlantısı olduğu söylenen, dünyaca ünlü Rossly Chapel'e uğruyoruz.
Önemli Not: Katedral açılış saatleri pazar günleri ve özel tören olan günlerde değişmektedir. Açılış saatindeki değişiklikler program akışını etkilediği takdirde, rehber tarafından programdan çıkartılabilir. 

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Şapel Giriş Ücreti
 
 
WHISKY TADIM TURU 70 GBP (02-12 YAŞ 50 GBP)
İskoçya'nın Whiskyleri hakkında bilgi edineceğimiz  yarım günlük turumuzda ve ünlü whiskylerin tadına bakma imkanını bulacağız.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Giriş Bedeli
Önemli Not:
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU

ANKARA'DAN DİREKT UÇUŞ

BÜYÜK İTALYA
BÜYÜK İTALYA

FARKLI ROTA

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

BENELUX & PARİS TURU
BENELUX & PARİS TURU

Lüksemburg gidiş - Lüksemburg dönüş

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.