Online Satın Al

BRİTANYA ADALARI TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


Londra (3 gece 3* Ibis Earls Court Hotel vb.) Manchester (1 gece 3*Premier Inn Manchester Trafford Centre West Hotel vb.) Edinburgh (2 gece 4* Holiday Inn Edinburgh Corstorphine Road Hotel vb.) Dublin (2 gece 3* Premier Inn Dublin Airport Hotel vb.) Toplam 8 gece (7 kahvaltı +1 breakfast box) Türk Hava Yolları, Atatürk Havalimanı, Londra gidiş - Dublin dönüş ** İptal tarihine bakılmaksızın, yapılan iptallerde ara uçuş bilet bedeli kadar cezai işlem uygulanarak iade yapılmayacaktır.

1. Gün: İSTANBUL - LONDRA (ROYAL BANQUET & SHOW)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Prontotour kontuarı önünde saat 04:00'de buluşma. Türk Hava Yolları'nın TK1981 numaralı tarifeli seferi ile saat 07:00'de Londra Gatwick havalimanı'na hareket. Yerel saate göre 09:05'de varışımızı takiben havalimanında bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turu için hareket. Panoramik şehir turumuzda; The Tower, Tower Bridge, Hays Galleria, Big Ben, Palace of Westminster, Houses of Parlement, Buckingham Palace, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Ünlü Harrods Mağazası, Knightsbridge ve Natural History Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize hareket ve odalara yerleşme, sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olana Royal Banquet & Show Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.


2. Gün: LONDON (LONDON EYE & MADAME TUSSAUDS & THAMES CRUISE)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu`na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkanı yakalıyoruz. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


3. Gün: LONDRA (OXFORD & WINDSOR & BICHESTER OUTLET - OXFORD TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford & Windsor & Bichester Outlet Turu'na veya yarım günlük Oxford Turu'na katılabilirler (katılımcı sayısına göre tam günlük yada yarım günlük tur yapılabileceğirehberimiz tarafından bildirilecektir. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasında da ünlü markaların outletlerini bulabileceğiniz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Devamında da  Winsor'ı geziyoruz. Tur sonrası otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.


4. Gün: LONDRA - CAMBRIDGE - MANCHESTER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Manchester'a hareket. Yol üzerinde Cambridge'e uğrayıp, bu ünlü İngiliz şehrinde kısa bir mola veriyoruz. devamında Manchester'a hareket ediyoruz. Manchester'a varışımıza istinaden panoramik Manchester turumuz başlıyor. Tur esnasında, Manchester United Futbol Stadyumu, China Town, Piccadilly Gardens ve Exchange Square görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


5. Gün: GÜN MANCHESTER - BOWNESS WINDERMERE - (WINDERMERE CRUISE) - EDINBURGH (İSKOÇ GECESİ)

Sabah kahvaltı sonrası Edinburgh'a hareket. Yol üzerinde Lake District Bölgesi'nde bulunan şirin Bowness Windermere kasabasına uğruyoruz. Burada vereceğimiz kısa mola sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Windermere Cruise Turu'na katılabilir, tur sonrasında Edinburgh'a devam ediyoruz. Varışımıza istinaden Edinburgh panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında şehrin en eski yapısı olmakla beraber en popüler turist merkezi olan Edinburgh Kalesi'nden başlayarak Royal Mile Yolu üstünden Kraliyet Sarayı, Parlemento Binasını, Milli Galeri’yi, 10 yıl sahibini mezarında yalnız bırakmayan köpek Boby’nin heykelini ve Harry Potter'ın efsanesinin doğduğu kafeyi panoramik olarak ziyaret edeceğiz. Tur sonrası otele yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek İskoç Gecesi Turu'na katılabilirler.(İskoç Gecesi Turu  müsaitliğe göre yapılmaktadır.)  Geceleme otelimizde.


6. Gün: EDINBURGH (GLASGOW & STIRLING & LOCH LOMOND - GLASGOW TURU)

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Glasgow & Stirling & Loch Lomond Turu'na veya yarım günlük Glasgow Turu'na katılabilirler (Katılımcı sayısına göre tam günlük veya yarım günlük tur yapılabileceği rehber tarafından bildirilecektir). Turumuza Glasgow'da panoramik olarak göreceğimiz Clyde Arc Köprüsü, Clyde Kapali Salonu, Modern Sanat Galerisi, Buchanan Caddesi'ni ve Tolbooth Saat Kulesi ile başlayıp, Büyük Katedral ve Necropolis'i gezip, George Meydanı'nda serbest zamanımız oluyor. Devamında tarihi bir liman kenti olan Stirling'de ünlü Wallace Anıtı'nı, panoramik olarak Stirling Kalesi'ni gördükten sonra Loch Lomond'da tekne turumuzu yapıyoruz. Tur bitiminde otele geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


7. Gün: EDINBURGH – BELFAST – DUBLIN

Sabah erken uyandırmanın ardından, rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Belfast uçuşu için otelden ayrılış ve Edinburgh Havalimanı'na hareket. Otobüsde alınan kahvaltı sonrası Edinburgh Havalimanı'na varış. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından yerel havayolu ile saat 08:25'de Belfast'a uçuş ve lokal saat ile 09:20'de Belfast'a varış. Varışımıza istinaden panoramik Belfast şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında; Quenns Meydanı ve meydandaki Albert Memorial Saat Kulesi, devamında ünlü Grand Opera House, Quenns Üniversitesi, dünyanın en güzel barlarından bir olan The Crown Liquer Saloon, Murals isimli duvar resimleri ile süslenmiş ve zamanında duvar ile birbirinden ayrılan Shankil (Protestan) Mahallesi ile Falls (Katolik) Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Dublin'e hareket. Dublin'e varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur sırasında, Christ Church Katedrali, Merkez Postanesi, O'Connell Caddesi, Oscar Wilde'nin evinin bulunduğu Merrion Meydanı, Trinity Koleji, Dracula'nın yazarı Bram Stoker'ın evinin bulunduğu Kildare Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve odalara yerleşme ve geceleme otelimizde.


8. Gün: DUBLIN (GUINNESS STOREHOUSE)

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından yarım gün ekstra olarak organize edilecek siyah sert bira üretiminde Avrupa'da önemli bir yere sahip Guinness Storehouse Turu'na katılabilirler. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


9. Gün: DUBLIN (OLD JAMESON DISTILLERY) - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak rehberimiz tarafından organize edilecek Old Jameson Distillery Turu'na (Whisky Damıtım Evi) katılabilirler. Tur Sonrası rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Dublin Havalimanı'na transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1978 sefer sayılı uçuşu ile saat 16:30'da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:55'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Londra (Gatwick Havalimanı) gidiş, Dublin - İstanbul dönüş parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti
Edinburgh - Belfast ekonomi sınıfı ara uçuşu
Londra'da 3 gece, Manchester 1 gece, Edinburgh 2 gece ve Dublin 2 gece olmak üzere 3* - 4* otellerde toplamda 8 gece 9 gün oda kahvaltı (7 continental kahvaltı ve 1 breakfast box) konaklama
Alan-Otel-Alan transferleri ve özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
Panoramik Londra, Manchester, Edinburgh, Belfast ve Dublin şehir turları
Yol üzeri Bowness Windermere ve Cambridge gezileri
Prontotour Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Havalimanı ve Güvenlik vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
KDV dahildir.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

İngiltere vize ücreti,servis bedeli 160 EURO olup, ancak İzmir, Antalya ve Adana için servis bedeli 235 EURO dur  (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.)
Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Müze ve ören yerleri girişleri
Ekstra turlar
Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

ROYAL BANQUET & SHOW 65 GBP (02-12 YAŞ 55 GBP)
Kral Henry sizi akşam yemeğine davet ediyor... 4 çeşit yemek (çorba, soğuk ara atıştırmalık, ana yemek ve tatlı) ve yetişkinler için sınırsız bira ve şarap veya alkolsüz içecek olarak da kola ile birlikte; şarkı, dans ve akrobatik gösteriler eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yeme imkanı buluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz yönlendirmesiyle kostüm de kiralayabilirler.
Önemli Not: Pazartesi ve Salı günleri kapalıdır.Ulaşım metro ile yapılıp ve dahil değildir.

Dahil Olan Hizmetler: 4 Çeşitten oluşan akşam yemeği + Sınırsız bira & şarap & kola + Rehberlik Hizmeti

LONDON EYE & MADAME TUSSAUDS & THAMES NEHİR TURU 110 GBP (02-12 YAŞ 90 GBP)
Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madame Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkanı yakalıyoruz.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım(metro ile) + Giriş biletleri + Rehberlik Hizmeti

OXFORD & WINDSOR & BICESTER OUTLET TURU 85 GBP (02-12 YAŞ 65 GBP)
Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceğiniz Oxford şehrine gidip, Ortaçağdan kalma binalar arasında gezerek, Trinity College Binası, Sheldonian Theater, Bodleian Kütüphanesi, Redcliff Camara ve Oxford'un en eski pub’ı The Bear görme imkanı buluyoruz. Devamında ünlü markaların outlet ürünlerini bulabileceğiniz Bichester'a hareket ediyoruz. Son olarakda Windsor'a gezerek turumuzu tamamlıyoruz.
Önemli Not: Stirling Kalesi girişi ve gezimi tura dahil değildir.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik

WINDERMERE CRUISE TURU 15 GBP (02-12 YAŞ 10 GBP)
Bu turumuzda Bowness Windermere'de yapacağımız tekne turu ile bu şirin kasabayı farklı bir noktadan görmüş oluyoruz.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Tekne Girişi+ Rehberlik
GLASGOW & STIRLING & LOCH LOMOND TURU 85 GBP (02-12 YAŞ 65 GBP)
İskoçya’nın muhteşem manzaralı yollarından geçerek, galerileri, müzeleri ve dükkanları ile ünlü, Britanya’nın en geniş İskoç mirasına sahip Glasgow’da gerçekleşecek turumuzda, Clyde Arc Köprüsü, George Meydanı, Buchanan Caddesi ve Büyük Katedral görme imkanı buluyoruz. Ardından tarihi bir liman kenti olan Stirling'e devam edip, ünlü Wallace Anıtı'nı, ve panoramik olarak Stirling Kalesi gördükten sonra iskoçya'nın ünlü gölleri arasında yer alan Loch Lomond gezerek turumuzu bitiriyoruz.
Önemli Not: Stirling Kale'si girişi, gezimi ve Loch Lomond tekne gezisi tura dahil değildir.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik

TITANIC TURU 30 GBP (02-12 YAŞ 20 GBP)
Titanic Gemisi’nin 1912’de yapıldığı Harland ve Wolfe tersanelerini gezerek, Titanic Gemisi’nin yapım aşamalarını ve hikayesini öğreneceğiz.

Dahil Olan Hizmetler :Ulaşım + Rehberlik + Titanic Girişi
GUINNESS STOREHOUSE TURU 50 GBP (02-12 YAŞ 30 GBP)
Kaymak kıvamında yoğun bir köpük içeren ve İrlanda’ya özgü olan "Guiness" siyah bira türü olup, sert siyah bira üretiminde Avrupa’da önemli bir yere sahiptir.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik

OLD JAMESON DISTILLERY TURU 60 GBP (02-12 YAŞ 40 GBP)
Satış rekorları kıran ve ünlü İrlanda whiskylerinden olan Old Jameson'ın John Jameson tarafından 1780 yılında Dublin’de kurulan whisky damıtımevini gezip, whiskylerden alma imkanı buluyoruz.

Dahil Olan Hizmetler :Ulaşım + Rehberlik + Klasik whisky ikramı
İSKOÇ GECESİ TURU 80 GBP (02-12 YAŞ 60 GBP)
Geleneksel İskoç müziği ve dansları eşliğinde akşam yemeği (limitli içki dahil) alıp, keyifli zaman geçiyoruz.
Önemli Not: Cumartesi hariç her gün yeterli katılımcı sayısı sağlanması şartı ile yapılabilir.
Dahil Olan Hizmetler :Ulaşım + Rehberlik + Akşam yemeği + Limitli İçki

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.