ANKARA ÇIKIŞLI BENELUX PARİS


BENELUX PARİS
Luksemburg-Köln-Amsterdam-Brüksel
7 GECE 8 GÜN
RAMAZAN BAYRAMI VE KURBAN BAYRAMI BRÜKSEL BAŞLANGIÇ

SEINE NEHRİ TEKNE TURU
MONTMARTRE-SACRE COEUR KİLİSESİ
NOTRE DAME KATEDRALİ
EYFEL KULESİ
BRUGGE TURU
MARKEN&VOLENDAM TURU 
GRAND HOLLAND TURU
ÜCRETE DAHİL!

1. Gün: ANKARA-İSTANBUL-PARIS

Ankara Esenboğa Havalimanı İç hatlar Terminalinde VES TURİZM Havalimanı Ofisi önünde 03:00’de Buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 2113 Numaralı Uçuşu ile saat 07.00’de İstanbul’a Atatürk Havalimanına hareket saat 08.10’da İstanbul Atatürk Havaalanı’na varışımızın ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1823 No’lu Tarifeli seferi ile saat 10.05 de Paris’e hareket ve yerel saat ile 12.45 de Paris'e varış. Varışımızı takiben ardından Panoramik Paris şehir turumuz; Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Champs Elysees, Chaillot Sarayı, Eıffel Kulesi, Askeri Akademi, Nopolyon un Mozelesi, Millet Meclisi Binası, Orsay Müzesi, Louvre Müzesi, Büyük Ve Küçük Saraylar, Alexandre 3 Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir Turumuzun ardından Otelimize Transfer Geceleme otelimizde.


2. Gün: PARIS

Sabah Kahvaltımızın ardından  Seine Nehri (Paris’i yakından keşfedeceğimiz harika bir tekne gezisi), Paris ‘in en eski mahallelerinden biri olan Montmartre (Ressamlar Tepesi) ve şehre kuşbakışı hâkim olan Sacre Coeure (Adaklar Klisesi) Turu.Bu turumuzda usta ressamların yaptıkları resimleri görme fırsatımız olacak... Dilediğinizce alışveriş yapabilir Paris sokaklarında özgürce dolaşabilirsiniz.  Öğleden sonra yarım gün sürecek olan Notre Dame – Eiffel Turu. Bu turumuzda Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo’nun dünyaca ünlü Notre Dame’ın Kamburu eserine de ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali ni geziyoruz. Bu gezimizden sonra Eiffel Kulesi’nin 2.katına çıkarak Paris in muhteşem manzarasını kuşbakışı olarak izleme imkanı bulurken keyifle kahvelerimizi yudumluyoruz. Geceleme Otelimizde.


3. Gün: PARIS

Sabah Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  Ekstra tam gün sürecek olan Euro Disney turumuza katılabilirler.Bu turumuzda özel otobüslerimiz ile ulaşacağımız Disneyland Therme Parc ta Walt Disney in  ünlü  kahramanları sizleri bekliyor.Pamuk Prenses, Pinokyo , Peter Pan gibi masal kahramanları ile karşılaşabilmek , muhteşem fil Jumbo nun kanatlarında havalanmak ve Karayipli Korsanların hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda gizem ve korkuyu yaşayabilmek, uzay gemisi Space Mountain ile uzayın sonsuz derinliklerinde seyahat etmek için işte size unutulmaz bir fırsat…Turumuz sonrası akşam saatlerinde Paris e geri dönüş yolculuğumuz .
Diğer bir seçenek olarak dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Versailles Sarayı-Bahçeleri ve Louvre Müzesi Turu.  Bu turumuzda; Kral ve Kraliçe dairelerini, sayısız kraliyet portrelerini, dünyaca ünlü aynalı salonu, profesyonel lokal rehberimiz eşliğinde gezdikten verilecek olan serbest zamanda sarayın muhteşem bahçelerinin tadını çıkarıyoruz.
Akşam dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Paris by Night + Lido Show Turu.Bu turumuzda Aşıklar Şehri Paris’i muhteşem gece manzaraları eşliğinde ışıl ışıl yaşadıktan sonra Paris gecelerinin ve Avrupa sosyetesinin vazgeçilmezi, dünyaca ünlü kabare Lido’da yarım şişe şampanya eşliğinde muhteşem Lido Show u izleme imkanı. Geceleme Otelimizde.


4. Gün: PARIS-LUXEMBURG

Sabah Kahvaltımızın ardından Luxemburg’a hareket varışımızı takiben Luxemburg Şehir Turumuza başlıyoruz Göreceğimiz yerler arasında: Place de Constitution, Notre Dame Katedrali, Eski Şehir Meydanı, Ponte Adolphe Köprüsü, Kirschberg Platosu ve Düklük Sarayı bulunmaktadır. Geceleme Luxemburg’daki otelimizde.


5. Gün: LUXEMBURG – KÖLN – AMSTERDAM

Sabah Kahvaltımızın ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varışımızı takiben Köln şehir turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında. Dünyaca ünlü Gotik Katedral DUOMO ve Rhein Nehri panoramik Köln turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz Amsterdam’a varışımızı takiben Amsterdam Şehir Turumuz’a başlıyoruz. Görülecek yerler arasında Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı Ve Kilisesi, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı, Kırmızı Fener Sokağı Tarihi Merkez İstasyon bulunmaktadır. Turumuzun sonrası otelimize transfer Geceleme otelimizde.


6. Gün: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından Marken – Volendam Gezisi. Bu Turumuzda Amsterdam’ın en güzel sahil kesimlerinden, eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın kendine özgü, küçük, rengarenk evlerini ve tarihi limanını geziyoruz. Ardından Marken Adası’nda peynir fabrikasını görebilirsiniz. Öğleden Sonra GRAND HOLLAND turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda barış ve adaletin LAHEY`e ilave olarak ROTTERDAM, SCHEVENİNGEN ve çinileri ile dünyaca ünlü DELFT BLUE görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


7. Gün: AMSTERDAM- BRUKSEL

Sabah Kahvaltımızın ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Brüksel’e varışımızı takiben Brüksel Şehir turumuza başlıyoruz Atominium, Heysel Stadyumu Ve Platosu, Çin Ve Japon Evleri, C.E.E Avrupa Topluluğu, Parlamento Binası, St. Michel Katedrali, Grand Palace Ve Tarihi Borsa Binası,Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer öğleden sonra alışveriş ve çevre gezileri için serbest saatler. Geceleme otelimizde.


8. Gün: BRUKSEL- ISTANBUL – ANKARA

Sabah Kahvaltımızın ardından  Brugge Turu Brüksel’e 100 km uzaklıkta açık hava müzesi harika bir orta çağ kenti. Bu muhteşem kenti mutlaka görmelisiniz. Turumuzun ardından Brüksel havalimanına transfer Saat 19:25’de Türk Hava Yollarına Ait TK 1940 Numaralı seferi ile İstanbul’a hareket. Saat 23.50 de İstanbul’a varış saat + 02.20 de Türk Hava Yollarına Ait TK 2192 Numaralı seferi ile İzmir’e hareket. Saat +03.40’da Ankara’ya varış ve Turumuzun Sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları ile  gidiş dönüş uçak bileti
Paris'de 4* Mercure Porte De Versailles hotelde vb 3 gece oda kahvaltı konaklama
Luxemburg ‘da 4* Hilton Double Tree Hotel’de vb 1 gece oda kahvaltı konaklama
Amsterdam’da 4* Best Western Blue Tower Hotel’de   vb 2 gece oda kahvaltı konaklama
Brüksel’de 4 * Thon Hotel Brussels vb. 1 Gece oda kahvaltı konaklama
Ayrıntılı Paris, Luxemburg, Köln, Amsterdam, Brüksel şehir tanıtım turları
Tüm Transferler Ve Otobüsler ile şehirler arası Ulaşımlar
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
TÜRSAB seyahat sağlık güvence paketi
Havalimanı vergileri
Seine Nehri Turu
Notre Dame-Eiffel Turu
Brugge Turu
Marken&Volendam Turu
Grand Holland Turu

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL
Vize Ücreti ve takip bedeli, 120 €
Otellerde mini bar, telefon vb. ekstra harcamalar
Ekstra Geziler

PARİS BY NİGHT LIDO SHOW   : 120 € 
Avrupa nın en meşhur gece kulübü, Avrupa sosyetesinin gözdesi...
Ulaşım + Lido Giriş Bileti + 2 şer kadeh Şampanya

EURO DISNEY TURU   : 85 Euro (Büyükler) 65 € (Çocuklar) 
Dünün çocukları, günün çocukları için unutulmayacak bir gün. Tam günlük süper eğlence için Euro Disney Turuna(Disneyland) gidiyoruz.
Lüks otobüslerle ulaşım + Disneyland giriş biletiniz
İçerideki eğlenceye ve tüm aktivitelere para ödemiyorsunuz!

VERSAILLES SARAYI + LOUVRE MÜZESİ   : 75 € 
Ulaşım + Rehberlik + Giriş Ücretleri (seçmeli tur olduğundan kişi sayısına göre düzenlenir)

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

549.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

399.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

699.00

E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.