Araç Kiralama Transfer

HAVALALANI TRANSFERİ 

 

Adresinizden havaalanına, havaalanından adresinize size tahsis edilen aracımızla trafik stresi ve yol arama sıkıntısı çekmeden yolculuğunuzun keyfini çıkarın.

 

TAM GÜN ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA  

 

Talebinize göre tahsis ettiğimiz aracımız güleryüzlü ve güvenilir sürücüsü ile 10 saat boyunca hizmetinizde olacaktır.  

 

PROTOKOL ORGANİZAYON 

 

Uluslararası heyet, resmi görüşmeler, açılış törenleri gibi devlet protokolü içeren organizasyonlarda, vip araçlarımızla ve konvoy kurallarına hakim, profesyonel sürüş eğitimli sürücülerimizle hizmetinizdeyiz.  


KONGRE / SEMİNER TAŞIMACILIĞI

 

Katılım sayısı gözetmeksizin kongre - seminer organizasyonlarında toplu transferler yaparak katılımcılara rahatlıklar sağlanacaktır.

 

TURİZM TAŞIMACILIĞI  

 

Belirlemiş olduğunuz turizm bölgesine yapacağınız gezilerde, rehberlerimiz ve ikramlı turizm araçlarımız (minibüs/ midibüs/ otobüs) sizlere eşlik edecektir

 

KURUMSAL KİRALIK      

 

Minimum 1 yıl olmak üzere ister sürücülü ister sürücüsüz araçlarımızla şirketinizi vergi, kasko, servis masrafları gibi maddi külfetten ve zaman kaybından kurtarmak için çözüm ortağınızız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talep Formu
Ülke:
Başlangıç Şehir:
Başlangıç Tarih ve Saat:
Bitiş Şehir:
Bitiş Tarih ve Saat:
İstenilen Araç Tipi:
Uçuş Detayları:
Adı Soyadı:
Telefon 1:
Telefon 2:
E-Mail Adresi:
Düşünceler ve Notlar:
 
 
Doğrulama Kodunu Yazınız:
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.