Online Satın Al

ANNE MARIE BARGE PROVENCE

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


ANNE MARIE BARGE PROVENCE
1 EYLÜL HAREKET
6 GECE 7 GÜN

1. Gün: İSTANBUL – MARSİLYA –SETE

Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte saat 06:00’da buluşma. Saat 06:25’de TK1365 sayılı sefer ile Marsilya’ya hareket. Yerel saatle 10:50’de  varışta özel otobüsle  şehir turu ve Sete’ye transfer ve gemiye yerleşme. Gemi personeli ile tanışma sonrası akşam yemeği  ve geceleme gemide .


2. Gün: SETE

Sabah kahvaltıdan sonra kabuklu deniz ürünleri ile ünlü olan Etang de Thau  turu. Burada ziyaret edeceğiniz müzede kabuklu deniz hayvanları keşfedeceksiniz. Aynı zamanda bazı kabuklu deniz ürünlerini de tadabileceksiniz. Teknede alacağınız öğle yemeğinden sonra Sete şehrinin tarihi bölgesini ziyaret edeceksiniz ve devamında çok güzel bir tabiat görüntüsü olan Mont Saint-Clair’i, ünlü Notred Dame De la Salette Şapelini ve haçını göreceksiniz. Teknede akşam yemeği ve geceleme.


3. Gün: SETE – PALAVAS-LES FLOTS

Sabah kahvaltıdan sonra Rhone-Sete kanalı üzerinden Palavas-Les Flots’a doğru alacaksınız. Öğle yemeğinden sonra sonra trenle bir besi çiftliği ziyareti yapacak ve burada çobanların yaşamını gözleyeceksiniz. Teknenize dönmeden önce size çiftlik ürünlerinden atıştırmalıklar ikram edilecek. Tekneye dönüş ve akşam yemeği. Bu gecenizde üçyüzyıllık bir geçmişe sahip bir SPA yeri olan Palavas-Les-Flotsu keşfedebilirsiniz.


4. Gün: PALAVAS-LES FLOTS-AIGUES-MORTES

Sabah kahvaltısını alırken tekneniz Rhone’ a Sete Kanalından geçerek Aigues-Mortes’e öğlene doğru varacak. Bataklıklar ortasında yer alan ve Provence ‘in en güzel şehirlerinden olan Aigues-Mortes’i yürüyerek tanıyacaksınız. Daha sonra turistik bir trenle tuz müzesini ve çarşısını gezeceksiniz. Teknede akşam yemeği ve geceleme.


5. Gün: AIGUES-MORTES -GALLICIAN

Sabah kahvaltıdan sonra Gallıcıan’a doğru yol alacaksınız.Öğle yemeğinden sonra varışta Camargue ve Muhteşem bir şehir olan Sainte-Marie-La Mer i ziyaret edeceksiniz.Teknede akşam yemeği ve geceleme.


6. Gün: GALLICIAN-ARLES

Sabah kahvaltısının ardından keyifli manzaralar eşliğinde Arles’e doğru Rhone nehrinde yol alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra Arles’e varış. Bir kültür şehir olan Arles’de Roma harabelerini ziyaret edeceksiniz ve Provence’in zeytinyağ üretimi merkezini ziyaret edecek ve yerel ürünler tadabileceksiniz. Bu gece gala menüsü ile ağırlanacaksınız.


7. Gün: TOULOUSE -MARSİLYA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra erken ayrılarak Toulouse havaalanına transfer ve saat 16:25’de TK1806 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 20:55’ de varış ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk havayolları ile İstanbul-Marsilya Toulouse -İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
Havaalanı ve liman vergileri (380 Euro)
Marsilya-Sete/Arles-Marsilya özel otobüs transferi
Teknede 6 gece 7 gün tam pansiyon konaklama
Hoşgeldiniz kokteyli
Teknede tüm içkiler ve meşrubatlar ( şampanya ve özel kav şaraplar hariç)
Programın içinde yazılı olan tüm geziler ve ziyaretler
Teknede ücretsiz Wifi kullanımı
Samsung Galaxy tablet  kullanımı
Teknede bulunan bisiklet kullanımı
Türkçe rehberlik hizmeti
Türsab mecburi mesuliyet sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda yazılı olan turların dışındaki Ekstra turlar
Bahşişler (Kişibaşı 55 Euro olup gemide toplanacaktır)
Şahsi harcamalar
Vize ( Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
Seyahat Sigortası
Yurt dışı çıkış harcı

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.