Online Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI HALKİDİKİ SELANİK KAVALA THASSOS TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


HALKİDİKİ & SELANİK & KAVALA & THASSOS TURU

OTOBÜS İLE ANKARA HAREKET

 

1 Gece 3 Gün

 

1. Gün: Ankara - İstanbul – Halkidiki

13:30 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 81
13:35 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
13:40 Söğütözü Armada Önü
13:45 Odtü Köprüsü Altı
13:50 Bilkent Köprüsü Altı
13:55 Ümitköy Köprüsü Altı
14:00 Koru Sitesi Migros Karşısı
14:05 Yaşamkent Bp Benzinlik
14:10 Eryaman Optimum Önünden hareket
21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
21:30 Gayrettepe Avantgarde Otel önü
22:00 Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek, Xanthi (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Alexandropouli (İskeçe) ve Kavala, Selanik üzerinden Halkidiki’ye yol alıyoruz.


2. Gün: Halkidiki - Selanik

Sabah saatlerinde Kavala yakınlarında vereceğimiz mola sonrası, Yunanistan’ın ve Ege’nin en keyifli yazlık plaj beldelerinden biri olan Halkidiki’ye varış ile birlikte anlaşmalı Beach Club’a yerleşme ve tam gün muhteşem Ege denizinin ve güneşin keyfini yüzerek ve eğlenerek çıkarıyoruz. Akşam üzeri saat 17:00’da Selanik’e geri dönüp otelimize yerleşiyoruz. Akşam arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Sirtaki ve Taverna Turuna katılabilirler. (Kişi Başı 45.-€ Zengin fix menü yemek ve 2 İçki Dahil)


3. Gün: Selanik – Kavala – Taşöz (Thassos) Adassı- İstanbul - Ankara

Sabah kahvaltısı sonrası Kavala’ya hareket ediyoruz. Kavala’ya varış ile birlikte, Kavala’nın ve çevrenin tadını çıkarmak için tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Kavala’nın en gözde Beach Club’larından birinde tam gün muhteşem Ege denizinin ve güneşin keyfini yüzerek ve eğlenerek çıkarabilirler. (Kişi Başı 10.-€ Transfer ve Giriş Dahil!!) veya Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Taşöz (Thassos) Adası turuna katılabilirler. Taşöz adası turumuza katılan misafirlerimiz ile beraber Keramoti kasabasına yolculuğumuz ile beraber feribot ile adaya geçiş yapıyoruz. Yaklaşık olarak 40 dakika sürecek olan ada yolculuğumuz sonrasında feribottan inerek panoramik ada turumuza başlıyoruz. Turumuzun sonrasında anlaşmalı Beach Club’da yüzme ve eğlenme için serbest zaman. Bu zaman esnasında Taşöz’ün Berrak Sularında yüzme şansına sahip olacağız. Verilen serbest zaman sonrasında 17:00 feribotuyla adadan ayrılarak tekrar Keramoti’ye geçiyoruz. (Kişi Başı 25.-€ Feribot ve Beach Club Girişleri Dahil!!) Kavala Merkez’de belirlenen noktada tüm misafirlerimiz ile buluşmamıza müteakip İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından güzergah üzerinde vereceğimiz molayı takiben sabaha karşı İstanbul’a varış ve oradan Ankara'ya hareket. Ankara'ya hareket ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…


Ücrete Dahil Hizmetler

Lüks otobüslerle ulaşım
Selanik , Kavala şehir gezileri dahil
3* otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
Halkidiki Beach Club Girişi
Türkçe rehberlik hizmeti
Sınırlı Sayıda Su İkramı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen Vizesi ( 120 € )
Seyahat Sağlık Güvence Paketi (10 Euro) 65 yaş ve üzeri sür prim uygulanır.
Yurtdışı çıkış Pulu
Extra turlar ve kişisel harcamalar
Müze ve Ören yeri girişleri
Şöför Bahşişleri

Ülkeye giriş için en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir. Kayıt esnasında Pasaportlarınızı lütfen kontrol ediniz. Bu şekilde pasaportu olan yolcular deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir.
Pasaportun süresi tur bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli olması şarttır. Bu ve buna benzer sebeplerle ülkeye giriş yapamayan yolcuların sorumluluğu pasaport sahibine aittir.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

549.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

399.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

699.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.