Online Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI OTOBÜSLE BALKANLAR TURU

En yakın tarih 26.10.2019, Kişibaşı 399.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


Balkan Turlarına Ves Turizm ile Gidilir..

Neden mi?

                                                             

Otobüslü Balkan Turlarında Gerçek anlamı ile Balkanları yaşayabilmek için;

 

 ZORUNLU EKSTRA ÖDEME YOK

 

8 Ülke 22 Şehir
YUNANİSTAN, MAKEDONYA, ARNAVUTLUK, KARADAĞ
HIRVATİSTAN, BOSNA-HERSEK, SIRBİSTAN, BULGARİSTAN

7 GECE - 9 GÜN

 

1 Gece Üsküp, 1 Gece Belgrad , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Trebinje, 1 Gece İşkodra, 1 Gece Ohrid, 1 Gece Selanik ile toplam 7 Gece Konaklama 
 

Tüm Panaromik Şehir Turları ÜCRETSİZ
 

► ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN OTELLERDE KONAKLAMA

 

4* Otellerde 1 Gece Ohrid , 2 Gece Üsküp , 1 Gece Belgrad , 2 Gece Saraybosna , 1 Gece Trebinje veya Çevresi ile toplam 7 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama
1 Gece Ohrid , 1 Gece Üsküp , 1 Gece Belgrad , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Trebinje otellerinde alınan beş akşam yemeği 

 

Yöresel Gece Eğlenceleri otellerde değil,

Yöreye uygun kaliteli restaurantlarda yapılmaktadır.. 
YUNAN TAVERNASI (İÇKİLİ)  

YEMEKLİ BOŞNAK GECESİ

MAKEDON GECESİ  (CANLI MÜZİK-YEMEK-İÇKİ)
                
Bitmedi..!

 

 • Üsküp de Davut Paşa Külliyesi
 • Üsküp de Yeni ve Eski Tren istasyonları
 • Üsküp de Hükümet Binası
 • Belgrad ’da  Askeri Müze
 • Saraybosna ’da Kurşunlu Medresesi
 • Saraybosna da Katalog Katedrali
 • Karadağ da St. Stefan Adasının panaromik görülmesi
 • Karadağ da Budva Turu
 • Arnavutluk da Elbasan şehrini panoramik görülmesi
 • Makedonya’da Parlamento ve Başbakanlık Binaları
 • Kavala ‘da Mehmet Ali Paşa Külliyesi
 • Selanik’te Ulu Önderimiz Atatürk’ün doğduğu ev 

 

 

TURLARI ÜCRETE DAHİLDİR!!!    

OTOBÜS İLE ANKARA HAREKETLİ

 10, 11, 17, 18, 19, 25, 26, 31 Ağustos
01, 07, 08, 15, 22, 29 Eylül / 06, 13, 20, 27 Ekim 2018 Hareket

 

1. Gün: Ankara’dan hareket

14:30 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 81
14:35 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
14:40 Söğütözü Armada Önü
14:45 Odtü Köprüsü Altı
14:50 Bilkent Köprüsü Altı
14:55 Ümitköy Köprüsü Altı
15:00 Koru Sitesi Migros Karşısı
15:05 Yaşamkent Bp Benzinlik
15:10 Eryaman Optimum Önünden hareket


2. Gün: Plovdiv, Sofya, Üsküp

Edirne üzerinden Kapıkule’ye varıyoruz gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Plovdiv güzergâhı üzerinden, Sofya’ya varıp ve şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz serbest zaman sonrasında Makedonya’ya hareket ediyoruz ve Üsküp’e varıyoruz. Panoramik Şehir Gezimiz başlıyor. Tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Baş çarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.dan kalma St Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşme akşam yemeği ve geceleme otelimizde.


3. Gün: Üsküp, Belgrad

Kahvaltının sonrasından otelimizden çıkış yapıyoruz. Sırbistan’ın başkenti, Eski Yugoslavya dönemi eserlerinin bulunduğu Belgrad’a hareket. Varışın ardından Panoramik şehir turumuz sırasında Aziz Sava Katedrali, Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer, oda dağılımı, yerleşme, konaklama ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Tuna ve Sava Nehri Tekne Turuna katılabilirler.(10 Euro) Turumuz ardından otelimize transfer. Konaklama ve akşam yemeği Belgrad’daki otelimizde.


4. Gün: Belgrad, Saraybosna

Kahvaltı sonrasında Bosna Hersek Federasyonu başketi Saraybosna'ya hareket. Avrupa’nın Kudüs'ü olarak nitelendirilen Saraybosna'ya varışımızdan sonra turumuza başlıyoruz. Başçarşı gezisi, Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesi, Hüsrev Bey Camii,  Saat Kulesi,  Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri, Musevi Sinagogu, 1. Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camisi görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuzu sönmeyen ateşte tamamlayacağız. Şehir turu sonrası otelimize transfer, oda dağılımı, yerleşme, geceleme ve akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Müzikli Yemekli Boşnak Gecesi Turuna katılabilirler.(40 Euro)


5. Gün: Saraybosna, Dubrovnik (Konjic - Mostar – Poçitel), Trebinje

Alınacak sabah kahvaltısı sonrası Mostar’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde restorasyonu Türkiye tarafından yapılan meşhur Osmanlı Eseri Konjic köprüsünü görme ve Neretva nehri kenarında kahve mola veriyoruz ayrıca burada ahşap el işlemesi atölyelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Josip Broz Tito tarafından 1953-1979 yılları arasında yaptırılan, 1992-1995 Bosna savaşında ortaya çıkan, yaklaşık 6500 metrekare alana sahip 350 kişinin 6 ay boyunca dışarıdan hiç destek almadan yaşayabileceği 24 ton Atom bombasına dayanıklı ve Dünya’da bilinen en büyük sığınakları arasında gösterilen Tito Sığınak (Tito’s Bunker) Turuna katılabilirler.(20 Euro) ardından Mostar’a doğru hareket ediyoruz. Mostar şehri gezinin en ilgi çekici yerlerinden biri, Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen Mostar köprüsü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Mostar 1992 yılındaki savaşta Hırvat Ordusu tarafından yıkılmıştı fakat Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostar köprüsünün ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Ardından Poçitel’e doğru yola çıkıyoruz yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenleyeceğimiz Blagaj Tekkesi (Giriş Dâhil 10 Euro) turumuzu gerçekleştiriyoruz. Yol üzerinde Türk Köyü olarak bilinen Poçitel’i ziyaret ederek 16.yy.da Osmanlı tarafından yapılan binaları görüyoruz. Ardından konaklama yapacağımız Trebinje’deki otelimize yerleşiyoruz serbest zaman ve akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Hırvatistan’ın tatil cenneti Dubrovnik turumuza katılabilirler.(30 Euro) Dubrovnik panoramik şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Tur esnasında, UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Rektör'ün Sarayı, Franciscan Manastırı, Onofrio's çeşmesi, Orlando's sütunu, St. Blaise Kilisesi,Sponza Sarayı ziyaret edeceğimiz yerler arasında, günün ardından serbest zaman ve sonrasında konaklama yapacağımız otelimize hareket konaklama otelimizde ( Trebinje konaklaması bölge sezon yoğunluğuna göre değişebilir )


6. Gün: Trebinje, Karadağ (Kotor-Budva-St.Stefan-Bar-Ulcin-İşkodra)

Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden hareket. Adriyatik Denizi'nin incisi olarak görülen dünyanın en genç ülkelerinden biri olan Karadağ’a giriş yapıyoruz. Sonrasında önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor’a hareket. Burada Eski Şehir-Kalede yürüyerek yapacağımız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız.  Geçmiş zamanlarda balıkçıların iskan bölgesi larak kullanılan, günümüzde ise Singapur kökenli bir multi-milyardere satılması sonrası yenileme çalışmaları yapılarak turizme kazandırılan eşsiz manzaralı St. Stefan Adası'nın panoramik olarak göreülmesi. Muhteşem sahilleri ve renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden olan Budva'nın gezilmesi. Burada yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Budva’nın tadını doyasıya çıkarabilmeniz için serbest zaman. Ardından Karadağ’ın liman kenti Bar'a geçiyoruz. Eski evleri ve limanıyla ünlü bu şehri panoramik olarak gördükten sonra otelimize transfer, geceleme ve akşam yemeği otelimizde. ( İşkodra konaklaması bölge sezon yoğunluğuna göre değişebilir )


7. Gün: Arnavutluk, Makedonya (İşkodra–Elbasan–Tiran-Ohrid)

Sabah kahvaltımızın ardından özel otobüslerimizle otelimizden ayrılarak İşkodra(Rozofa) Kalesini panoramik olarak görüyoruz ve konaklama yapacağımız Ohrid’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde Elbasan şehrini panoramik olarak gördükten sonra, Arnavutluk’un başkenti Tiran’a varış. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli, Enver Hoca’nın eski anıt mezarı ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turun ardından Ohrid'e doğru yola çıkıyoruz, varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda panoramik olarak, Bizans döneminin Ohrid’deki en önemli kilisesi St. Panteleymon, günümüzde hala konserler için kullanılan Aya Sofya Kilisesi ve Roma döneminden kalma Anfi-tiyatro, Car Samuel Kalesi, St. Bogorodica Perivlerta, 4. yüzyıl kiliseleri Keşanlı İmareti, Kuloğlu ve Emin Mahmut Camileri, Çınar Meydanı, Ohrid Halveti Tekkesi görülecek yerler arasındadır. Buradaki turumuzun ardından konaklayacağımız otele varış ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 10 Euro ödeyerek Ohrid Gölü tekne turuna katılabilirler bu turun ardından Konaklama Ohrid’deki otelimizde. Akşam ise dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Makedon Gecesi Turuna katılabilirler.(30 Euro Yemekli Canlı Müzikli ve 2 Adet içkili)


8. Gün: Ohrid, Selanik (Bitola Manastır-St.Naum)

Sabah kahvaltısında otelimizden ayrılıyoruz. Tüm yolcularımızın katılımıyla gerçekleşebilecek ekstra(Girişler Dahil 25 Euro) olarak düzenlenen St.Naum ve Bitola Manastır turu. Bu turumuzda; muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrası St. Naum’a varış. Burada bölgenin önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesini ziyaret ediyor ve Ulu Önder Atatürk'ün eğitim aldığı Manastır'a doğru hareket ediyoruz. Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısı, Tarihi Bedesten, İshak Paşa Cami, Yeni Cami, Haydar Kadı Cami görülecek yerler arasındadır. Gezinin en duygusal anlarını yaşayacağımız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Selanik’e hareket ve otelimize varış. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Yunan Taverna turu. (45 Euro 2 Adet içkili) Konuklarımız yunan lezzetleri eşliğinde geç saatlere kadar, eğlenebilme imkânı bulacaklar. Gece konaklama otelimizde.


9. Gün: Selanik,Kavala,İstanbul,Ankara

Alınacak sabah kahvaltısı sonrasında Selanik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik olarak Osmanlı ve Bizans eserleri, Döner Kule, Kordon, Beyazkule, Yunanistan’ın en büyük katedrali olarak bilinen Aya Dimitros Katedrali, Fuar Meydanı, Büyük İskender Heykeli, Vardar, Hamza Bey Camii, Venezelo ve Konstantin heykelleri,  Aristoteles ve Elefterios Meydanlarının görülmesi. Selanik şehir turumuzu Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ederek tamamlanıyoruz. Kavala’ya hareket. Kavala panoramik şehir turumuzda; Mehmet Ali Paşa Külliyesi, Kavala Kalesi, su kemerleri, belediye binası, liman turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz için özel olarak düzenlenecek ekstra Porto Lagos Turu (5 Euro). Kavala'dan hareket ile İskeçe, Dedeağaç, İpsala yolu takip edilerek İpsala sınır kapısından varış, pasaport ve gümrük işlemlerinin sonrası Tekirdağ üzerinden gerekli molalar eşliğinde İstanbul ve Ankara’ya varış. Gezi ve servislerimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Lüks otobüslerle ulaşım
4*  Otellerde 1 Gece Üsküp, 1 Gece Belgrad , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Trebinje veya Çevresi , 1 Gece İşkodra veya Çevresi , 1 Gece Ohrid, 1 Gece Selanik ile toplam 7 Gece Kahvaltı dahil Konaklama
1 Gece Üsküp, 1 Gece İşkodra, 1 Gece Trebinje, 1 Gece Saraybosna, 1 Gece Belgrad otellerinde alınan beş akşam yemeği
Türkçe rehberlik hizmeti
Programda belirtilen panoramik şehir turu
Araç içi su ikramı
Yerel rehberlik hizmetleri
Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri
Şehir Gümrük ve Otel Vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Seyahat Sağlık Sigortası ( 15 Euro ) (65 Yaş üstü için sürprim uygulanır)
Çok Girişli Schengen Vizesi ( 130 Euro )
Yurtdışı çıkış Pulu ( 15 TL )
Extra turlar ve kişisel harcamalar
Şöför bahşişleri
Müze ve Ören yeri girişleri
Öğle yemekleri
Otelde alınan ekstralar

OTELLER VE BENZERİ ŞEKİLDEDİR TUR HAREKETİNDEN 48 SAAT ÖNCE KESİN OTELLER BİLDİRİLECEKTİR;
ÜSKÜP 4* HOTEL OK, 4* GOLD HOTEL, 4* BW BELLEVUE,4*CONTİNENTAL HOTEL
BELGRAD 4* HOTEL B, 4* HOTEL MAJDAN,4*THEATER HOTEL,
SARAYBOSNA 4* HOLLYWOOD, 4* HOTEL SARAJEVO, 4* HOTEL EXCLUSIVE,4*DUBAİ HOTEL
*NEUM 4* JADRAN HOTEL /
TREBİNJE 4* LEOTAR, 4* BELLEVUE, 4* ACIMOVIC,
ULCİN 4* HOTEL LAGUNA, 4* HOTEL CASA GRANDE / BAR 4* HOTEL SATO SUTOMORE,4* HOTEL ACAPULCO / İŞKODRA 4* HOTEL COLLESEU / 4* ROZAFA
OHRİD 4* HOTEL AQUALINA, 4* HOTEL MIRAGE, 4*HOTEL SİLEKS,4*FLAMENGO HOTEL
SELANİK 4* HOTEL PHİLİPPİON, 4* HOTEL Dİ TANİA,4* SUN BEACH,4*SANTA BEACH

GENEL ŞARTLAR
Genel şartlar  ‘Tur Broşürü’ nün  ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.

Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Ves Turizm misafirleri Ves Turizm sorumluluğundadır.
Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Ves Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
Ves Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden,  Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Ves Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
Ves Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Ves Turizm sorumlu tutulamaz.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program için Çok Girişli Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil Pasaport için vize uygulaması yoktur. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
26.10.2019399.00589.00 399.000 - 2 Yaş 90.00
3 - 11 Yaş 299.00
Taksitler »
09.11.2019399.00589.00 399.000 - 2 Yaş 90.00
3 - 11 Yaş 299.00
Taksitler »
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

399.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

349.00

ALMANYA POLONYA
ALMANYA POLONYA

BERLİN GİDİŞ BERLİN DÖNÜŞ

349.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.