Online Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI KİEV TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


UKRAYNA INTERNATIONAL HAVAYOLLARI ILE
ANKARA – KIEV – ANKARA
Aktarmasız Direk Seferler
23 Şubat & 02,09,16,23,30 Mart
3 GECE 4 GUN

1. Gün: Ankara – Kiev

Esenboga Havalimanı Dıs hatlar terminalinde saat 04:00’da buluşuyoruz. Ukrayna Havayollari tarifeli seferi ile Ankara Esenboga Havaalanından saat 06:00 da Kiev'e hareket ediyoruz. Saat 08:05’te Kiev'e varış ardından havalimanında bizi bekleyen aracımız ile panoramik Kiev şehir turunu gerçekleştirmek uzere merkeze hareket ediyoruz. Panaromik Gezimizde, Ayasofya Meydanı,Opera Binası, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Parlamento Binası, Altın Kapı, Dostluk Heykeli,  Özgürlük Meydanı ve Padol semtini gorecegiz. Ardından otelimize transfer. Konaklama otelimizde.


2. Gün: Kiev

Kahvaltımız sonrasında tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak Çernobil Müzesi Turu düzenliyoruz. (30€) 1992 yılında kurulan müze Çernobil felaketine dair belgeleri, gazete haberleri, mektuplar, fotoğrafları gözler önüne seriyor.Bu Turumuzda 26 Nisan 1986’da gece yarısı yasanan felaketin acılarının hala taze oldugunu gorecek, bu tarihi nasıl koruduklarına ise hayret edeceksiniz. Gezimiz sonrasında serbest zaman. Konaklama otelimizde.


3. Gün: Kiev

Tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak 2. Dünya Savaşı Muzesi Turu düzenliyoruz..(30€) İkinci Dünya Savaşı  anısına yapılmış olan müze açık ve kapalı kısımlardan oluşan büyük bir komplekstir. Açık alanlarda Sovyet Ordusu’nun Afganistan Savasi’nda ve 2. Dunya savasinda kullandigi tanklar, savas ucaklari, roketler sergilenmektedir. Kapali alan 3 kattan oluşmaktakdir. 2. Dunya savasina ait butunuyle orjinal olarak saklanmis belge ve arac/gerecleri yakindan gorme sansi bulacagimiz bu müzede, toplu katliamlara ilişkin fotoğraflar, işkence aletleri, insan derisinden eldivenler, insan yağından yapılmış sabun gibi savaşı detaylıca anlatan unsurlar sergilenmektedir. Tur sonrasi dileyen misafirlerimizle ekstra olarak yarım günlük Pecarska Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi Turu düzenleyeceğiz.(35€) Lavra Manastırı 11. Yüzyılda Doğu Avrupa Slavlarının Ortodoksluğu kabul etmesi ile kurulmuş bir manastır bölgesidir. Bugün Ukrayna Ortodoks Patrikanesine ev sahipliği yapan manastır içerisindeki 18 kilise ile UNESCO Dünya Mirası listesine girmiştir. Slav Ortodokslar için kutsal kabul edilen bu kompleksin ruhani ve mistik havasını görebilmek için yeraltındaki rahip odalarını da ziyaret etmelisiniz. Daha sonra dileyen misafirlerimizle Mikro Minyatür Müzesi ile Güzel Sanatlar Müzesi göreceğiz. Mikro Minyatür müzesi ancak Mikroskop yardımı ile görebileceğiniz oldukça ilgi çekici eserlere sahiptir. Saç teli içerisinde bir gül, çivi ucunda satranç takımı gibi çoğu eser  Guiness Rekorlar Kitabına girmiştir. Tur sonrası serbest zaman ardından. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak Ukrayna Gecesi Gala Yemeğine düzenleyeceğiz. (40 Eur) Ukrayna’nın yerel yemeklerini tadabileceğimiz Galada, Canlı Ukrayna Müzikleri ile dans gösterisi izleyebileceğimiz dopdolu bir program bizleri bekliyor. Gala ardında isteyen  misafirlerimiz geceye Kiev’in ünlü clublarında devam edebilirler.


4. Gün: Kiev – Ankara

Kahvaltı ardından serbest zaman. Havalimanina gitmek üzere 16:30’da otelden hareket ediyoruz. Ukrayna Havayollarinin 20:00 seferi ile Ankara Esenboga havalimanina uçuyoruz.


Ücrete Dahil Hizmetler

Ukrayna Havayolları ile ESB-KBP-ESB grup ucak biletleri
Belirtilen otellerde oda kahvalti konaklama
Havalimani karsilama
Havalimani transferleri
Panoromik sehir turu
Türkçe Rehberlik

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL
Kişisel harcamalar
Programda belirtilen ekstra turlar
Bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

•Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
•VES Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. VES Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
•VES Turizm, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
•Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
•Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
•Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Pcs tur sorumlu tutulamaz.
•3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
•Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.
•Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
•Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

549.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

449.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

349.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

699.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.