Online Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI İSPANYA ENDÜLÜS

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


ANKARA ÇIKIŞLI İSPANYA ENDÜLÜS
Barcelona-Valencia-Alicante-Granada
Sevilla-Cordoba-Toledo-Madrid

1. Gün: Ankara-İstanbul-Barcelona

Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminalinde 02:00’de VES TURİZM kontuarında buluşma. İşlemlerden sonra Türk Havayollarına ait TK 2105 sayılı uçağı ile saat 04.00’de İstanbul’a hareket. Saat 05:10’da İstanbul’a varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra saat 07:15’de TK 1853 sefer sayılı uçağımızla Barcelona’ya hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası saat 10.05’de Barcelona’ya varış. Varışımızı takiben Rehberimiz eşliğinde otobüsümüz ile panoramik Barcelona şehir turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Sagra De Familia Kilisesi ve Plaza De Espanya bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.


2. Gün: Barselona

Sabah kahvaltımızın ardından Girona-Figueras-Salvador Dali-La Roca Alışveriş turu. Ülkemizde Deli DALİ olarak tanınan Dünya’nın sayılı sürrealist ressamlarından biri olan SALVADOR DALİ’nin Figueras şehrindeki (aynı zamanda doğduğu kasabadır) en fazla ve en seçkin eserlerinin sergilendiği DALİ Tiyatro Müzesinin bulunduğu Figueras kasabasını gördükten sonra Orta çağdan kalma Gerona şehir turu. Katalunya otonom bölgesinin 2. Büyük şehri olan Girona’da ünlü Mimar EİFFEL’in inşa ettiği demir köprü’yü görüyoruz. Catalan Musevi Cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi Cemaatinin yaşamından kesitler sunuyor. Ayrıca ünlü Jewish meydanı El Call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülecektir. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan Dünyasının ayrıcalıklarına götürecektir. Tur sonrası La Roca Alışveriş turu. Mango, Zara, Berska gibi ülkemizde de moda trendini belirleyen markaların ana vatanı Barcelona’daki Outlet kasabasına yolculuğumuzun ardından varıyoruz.100’ün üzerinde prestijli markanın bulunduğu Outlet kasabasında yaklaşık %70 oranında indirimler oluyor. Starbucks’da bir kahvede içebilirsiniz. Versace, CK, Hugo Boss, Diesel, Replay, Burberry, Nautica, Tommy Hilfiger ve Ray-Ban gibi markaları bulabilirsiniz.Barcelona’ya hareket ve serbest zaman.Geceleme Otelimizde.


3. Gün: Barcelona-Valencia

Sabah kahvaltımızın ardından bizi bekleyen otobüslerimiz ve rehberlerimiz eşliğinde Valencia’ya doğru yola çıkacağız Valenciaya varışımızı takiben. Valencia Şehir turumuza başlıyoruz Valencia Şehrinin en önemli meydanı içinde Belediye Binası, klasik filmlerin gösterildiği La Filmoteca ve pek çok barın ve restorantın olduğu Plaça de l'Ajuntament 'dir. Bunun dışında Plaça de la Reina ve Plaça de la Verge şehrin önemli meydanlarındandır. Şehirde özellikle Turia bahçeleri önemli bir yere sahip bir alandır. Bu Parkın içinde çocuk oyun alanları, bir çeşme ve spor kompleksleri bulunmaktadır.  Valencia Şehir turumuzun ardından Otelimize transfer Geceleme Valencia’daki otelimizde.


4. Gün: Valencia - Alicante - Granada

Sabah kahvaltımızın ardından Alicanteye doğru yola çıkıyoruz Alicante’ye varışımızı takiben Şehir turumuza başlıyoruz Turumuz sırasında Santa Barbara Kalesi, Barok tarzdaki Belediye Binası,Santa Maria Kilisesini göreceksiniz, Tur bitimi  Granada ya doğru yola çıkıyoruz varışımızı takiben serbest zaman ,Geceleme Granadadaki Otelimizde .


5. Gün: Granada – Sevilla

Sabah kahvaltımızın ardından Granada İspanya'nın Endülüs eyaletinde bulunan ve Endülüs Emevileri'nden kalan gotik yapılarıyla ünlü bir şehirdir yürüyerek yapacağımız şehir turumuzun ardından ünlü El Hambra Sarayı’nı Ziyaret ediyoruz.2.5 saat süren bu saray gezisinde Endülüs Emevi Devletinin yönetim ve ikamet binaları, kışlalar, surlar, selamlık ve harem bölümleri, yazlık saray, gül bahçeleri ve havuzlar görülecek yerler arasındadır. Sevilla’ya doğru yola çıkıyoruz Sevilla ya varışımızı takiben. Sevilla şehir turumuza başlıyoruz. Ortaçağ manastırları ve kiliseleri ile ünlü kentin sembolü olan Altın Kule, İspanya'nın en eski 2. arenası, Guadalquivir Nehri, 1992 Expo Fuar Merkezi, Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Alkazar Bahçeleri, Çan kulesi, Yahudi mahallesi, büyük Kaşif Kristof Kolomb’un mezarının bulunduğu Sevilla Kathedrali ile Krallık Sarayı Alcazar görülecek yerler arasında sayılabilir. Geceleme Sevilla daki otelimizde.


6. Gün: Sevilla – Cordoba - Madrid

Sabah kahvaltımızın ardından Cordoba’ya Hareket . Cordobaya Varışımızı Takiben Cordoba şehir turumuza başlıyoruz. UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİ' nde yer alan Endülüs’lerden kalan orijinal hali ile 1013 sütunlu ve otuzikibin kişilik Endülüs’ün en büyük camisi Mezquita (Cordoba Camii) ile 14. yy’da Endülüs Emevilerinin yaşadığı, medeniyet, huzur ve hoşgörünün ispatı olan, ancak Kraliçe İsabel’in İspanya’yı yeniden fethinin ardından yaşadıkları topraklardan çıkartılan Yahudilerin mahallesi görülecek yerler arasında sayılabilir. Turumuzu Ardından Madrid’e Hareket Geceleme Madrid’deki Otelimizde.


7. Gün: Madrid – Toledo - Madrid

Sabah alınacak kahvaltının  ardından Madrid Şehir turumuza başlıyoruz ,Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı , boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Don Kişot Parkı, Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından serbest zaman Daha sonra   Toledo turu. Madrid’e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1987’den beri UNESCO’nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo’da görülecek yerler arasında; İspanya’nın en büyük 3 katedralinden biri Toledo Katedrali, 11. YY’dan kalma Sinagog, San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo’da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.


8. Gün: Madrid – İstanbul – Ankara

Sabah Kahvaltımızın ardından Alışveriş ve Çevre gezileri için serbest saatler. Belirlenen saatte havalimanına transfer Türk Hava Yollarına ait TK 1860 sefer sayılı uçağımız ile saat 18.15’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 23.25’de varışımızı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrası TK 2192 sefer sayılı uçuşumuzla saat 02.20’dE Ankara’ya hareket ve saat 03.30’dA Ankara’ya varış


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları’nın Tarifeli seferi ileuçak bileti,
Barcelona’da 2 gece 4* PORTA FIRA otelde, oda kahvaltı konaklama
Valencia’da 1 gece 4 * Htl Soralla Palace otelde oda kahvaltı konaklama
Granada’da 1 gece 4* HOTEL CARMEN GRANADA   otelde oda kahvaltı konaklama
Sevilla’da 1 gece 4* HOTEL CATALONIA SANTA JUSTA otelde oda kahvaltı konaklama
Madrid’de 2 gece 4* HOTEL Praga otelde oda kahvaltı konaklama

Özel otobüs programda belirtilen şehirlerarası ve havaalanı otel transferleri
Programda belirtilen şehir tanıtım turları
Girona-Figueras-Salvador Dali ve La Roca Alışveriş turu, El Hambra Turu , Cordoba Camii Turu , Toledo Turu
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Havalimanı vergisi ve uçuş sigortası
Özel Seyahat Sağlık Sigortası ve Güvence Paketi Poliçesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Şahsi Harcamalar
Vize Ücreti ve Servis Bedeli 120 Euro
Yurt Dışı Çıkış Konut Fonu (15 TL)

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

549.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

399.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

699.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.