Online Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI İSKEÇE KARNAVALI TURU

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


İSKEÇE KARNAVALI TURU
Yunanistan
1 GECE 3 GÜN
16 ŞUBAT 2018 HAREKET !!!

1. Gün: Ankara- İstanbul - Selanik

16:30 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 81
16:35 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
16:40 Söğütözü Armada Önü
16:45 Odtü Köprüsü Altı
16:50 Bilkent Köprüsü Altı
16:55 Ümitköy Köprüsü Altı
17:00 Koru Sitesi Migros Karşısı
17:05 Yaşamkent Bp Benzinlik
17:10 Eryaman Optimum Önünden hareket
22:00 İstanbul Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
22:45 Zincirlikuyu Avantgarde Otel Önü
23:30 Bakırköy Ömür Plaza Önünden hareket ile Silivri-Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini sonrasında yolculuğumuz otoban üzerinden devam edecek.


2. Gün: Kavala-Selanik

Yol üzerinde kahvaltı molası sonrasında, Kavala'ya varış. Kavala'ya varışımıza istinaden Eski şehir olarak isimlendirilen Panayia bölgesini ziyaret ediyoruz. Kavalalı Mehmed Ali Paşa heykeli, Kiliseler, Liman bölgesi, Deniz Feneri, Agios Nikolaos Kilisesi (eski İbrahim Paşa camisi) başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeği molası sonrası Ulu Önder Atatürk'ün doğduğu kent olan Selanik'e varış. Selanik'e varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Selanik Başkonsolosluğu bahçesinde yer alan Selânik Atatürk Evi müzesi ile programımıza başlıyoruz. Daha sonra  Aya Dimitri Kilisesi , Roman Forumu, Elefterios Venizelos heykeli, Aristotelous Meydanı Beyaz Kule Macedonia Üniversitesi , Rotònda - Roman Tapınağı, Galerius Zafer Takı, Büyük İskender Heykeli gibi başlıca noktaları görüyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize hareket ve konaklama otelimizde. Dileyen konuklarımıza ekstra Yunan Taverna programı organize edebiliriz. Taverna Gecesi: 45 Euro ( Müzikli, Yemekli, keyifli bir program)


3. Gün: Selanik -İskeçe -İstanbul-Ankara

Sabah kahvaltı sonrası odalarımızı boşaltıyoruz ve Karnaval’a katılmak için İskeçeye hareket ediyoruz . Varışımızın ardından siz değerli misafirlerimizin karnavala katılım sağlaması için serbest zaman veriyoruz . Rehberimizin belirttiği yer ve saatte buluşmamızın ardından dönüş yolculuğu için hareket ediyoruz .İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan, Tekirdağ, Silivri karayolu takip edilerek Ankara’ya yolculuğumuz devam edecektir. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Lüks otobüsler ile ulaşım
Yerel profesyonel Türkce rehberlik hizmetleri
4* otellerde oda kahvaltı konaklama
Programda belirtilen panoramik şehir turları
Şehir vergileri
Gümrük vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti ve servis bedeli ( 130 Euro )
Seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro )
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Otelde alınan ekstralar
Tüm kişisel harcamalar
İlk gün sabah kahvaltısı
Öğle ve aksam yemekleri

Ülkeye giriş için en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir. Kayıt esnasında Pasaportlarınızı lütfen kontrol ediniz. Bu şekilde pasaportu olan yolcular deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir.
Pasaportun süresi tur bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli olması şarttır. Bu ve buna benzer sebeplerle ülkeye giriş yapamayan yolcuların sorumluluğu pasaport sahibine aittir.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.