Online Satın Al

Ankara Çıkışlı Bulgaristan Bansko Turu

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


1. Gün: 21 Ocak 2017 Cumartesi Ankara’dan Hareket

Siz değerli misafirlerimiz ile saat 22:00'de ofisimiz Kızılay Atatürk Bulvarı No:85 önünde buluşma ve hareket.


2. Gün: 22 Ocak 2017 Pazar

Gerekli molalar ile Bolu-İstanbul-Tekirdağ-Kırklareli-Edirne istikameti ile Bulgaristan sınır kapısından geçiyoruz.  Bansko'da yer alan hotelimize varış ve serbest zaman.

 


3. Gün: 23 Ocak 2017 Pazartesi

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: 24 Ocak 2017 Salı Sofya Turu

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam günlük Sofya Turuna katılabilirler(30 Euro). Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kiliselerinden biri olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banyabaşı Camii'ni ziyaret ediyoruz. Serbest zaman sonrasında Bansko’ya dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


5. Gün: 25 Ocak Çarşamba

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


6. Gün: 26 Ocak 2017 Perşembe Melnik&Sandanski Turu

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  ekstra düzenlenecek olan tam günlük Melnik  & Sandanski Turuna katılabilirler(30 Euro). Otel önünden hareket ile Bulgaristanin en küçük şehri ve en şirin şehri olan Bulgarlarin Beyaz Masal şehri diye adlandırdıkları Melnik`e varıyoruz. Ülkedeki en küçük şehir olan Melnik, ufak bir köy görünümüne rağmen eski Osmanlı dönemi mimarisine ait geniş konak evleriyle ziyaretçiler için ilginç manzaralar sunuyor. Melnik’in en ünlü evlerinden biri ise 1754 yılında yapılan ve Yunan Kordopulos ailesine ait Korodopulovi Evi’dir. Müzeye dönüştürülen yapı, Osmanlı konak mimarisinin çok belirgin özelliklerini taşıyor. Melnik panoramik şehir turumuz ardından Bulgaristan`in en unlu kaplica bolgesi olan Sandanski`ye geçiyoruz Sandanski şehrinde yapacağımız panoramik gezi sonrası Bansko’ya dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


7. Gün: 27 Ocak 2017 Cuma Plovdiv(Filibe) Turu

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam günlük Plovdiv(Filibe) katılabilirler(30 Euro).  Otel önünden hareket edecek olan araçlarımızla, Bulgarista'nın en büyük 2. Şehri olan Plovdiv'e hareket.Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından şehir turumuza başlıyoruz. 4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” bölgesi. Görülecek yerler arasında şimdilerde Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Argır Kuyumcuoğlu’nun evi, Plovdiv’e özel en mükemmel simetrik ev örneği ve orijinal ev düzenlemesiyle, bu günümüzde her türlü kültüler faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Balabanov Evi ve Georgi Mavridi`nin evi, Paks Romano Döneminden kalma Roma Tiyatrosu, Roma Stadyumu,  Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi ve Hindliyan Müzesi, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken Cuma Camii, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Gezimizin ardından Bansko’ya hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


8. Gün: 28 Ocak 2017 Cumartesi

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından akşam saatlerinde Ankara'ya varıyoruz. Başka bir turumuzda görüşmek dileğiyle.


Ücrete Dahil Hizmetler

Lüks otobüsler ile ulaşım
Grand Hotel Bansko Spa & Casino’da 6 gece konaklama
Otelde alınacak sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri 
Otel Spa hizmeti ( Havuz , Sauna , Buhar Banyosu)
Araç rehberliği ve refakat hizmetleri
Tesis ve bölge rehberliği
Araç içi ikramlar
Gümrük vergileri
Şehir vergileri
Kayak ekipmanları kiralama ve eğitim desteği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı
Vize ücreti ve hizmet bedeli
Skipass ücretleri ve kayak kiralama ücretleri
Öğle yemekleri
Ekstra geziler
Kişisel harcamalar

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI

HERŞEY DAHİL !!!

399.00

ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI KLASİK İTALYA TURU

DİREKT UÇUŞ

549.00

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

399.00

THY İLE BENELUX PARIS
THY İLE BENELUX PARIS

GİDİŞ DÖNÜŞ LÜKSEMBURG

399.00

ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER
ORTA AVRUPA ve MUHTEŞEM GÖLLER

GÜNDÜZ TURLARI DAHİL!

699.00

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.