Online Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI 5 ÜLKE 7 ŞEHİR

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


ANKARA ÇIKIŞLI 5 ÜLKE 7 ŞEHİR
POLONYA-LİTVANYA-LETONYA
ESTONYA-FİNLANDİYA
Helsinki(1)-Tallinn(1)- Riga(2)-Vilnius
Kaunas (1)-Varşova(2)-Krakow(1)

Tüm Ekstra Turlar Dahil!!

1. Gün: ANKARA - İSTANBUL - HELSİNKİ

Ankara Esenboğa Havalimanı İçhatlar Terminalinde  VES TURİZM kontuarında saat 10.30’da buluşma. İşlemlerden sonra Türk Havayollarına ait TK 21399 sayılı uçağı ile saat 12:05’da İstanbul’a hareket. Saat 13:20’da İstanbul’a varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra saat Türk Havayolları TK 1763 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.55’da Helsinki’ye hareket ve yerel saat ile 18.20’de varışın ardından Helsinki şehir turu. Görülecek yerler arasında Kaivopuisto Parkı, Senato Meydanı (Senaatintori), bir kayanın içine oyularak yapılmış ünlü Temppeliaukio Kilisesi, Neoklasik stilde yapılmış katedral ve liman görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer , yerleşme  ve Geceleme otelimizde.


2. Gün: HELSİNKİ-TALİN

Sabah kahvaltısının ardından Tüm misafirlerimizin katılımı ile  Sumenlinna Kalesi turu. Sumenlinna, Finlandiya’nın en önemli tarihi askeri yapılarından biridir. Helsinki yakınında yer alan ada üzerinde kurulu kale, 18. yüzyılda İsveçliler tarafından yapılmıştır. 1991 yılında UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne alınan kaleye teknelerle gidiş  . Tur sonrası feribotla Tallinn’e hareket, varışımızı takiben  otelimize hareket  ve Geceleme otelimizde.


3. Gün: TALLİNN – RİGA

Sabah kahvaltısının ardından Talin şehir turu. Ortaçağın en eski kentlerinden biri olan Tallinn gezisinde, eski şehir meydanı, Toonmpea Kalesi, Dome Katedrali ve Niguliste Kilisesi görülecek yerler arasında. Şehir turunun ardından  tüm misafirlerimizin katılımı ile Roca Al Mare turu yapılacaktır. Avrupa’da sayısı az olan açıkhava müzelerinden In Rocca Al Mare turunda 18. yy. Estonya kırsal yaşamına tanık oluyoruz. Tur sonrası yaklaşık iki saat süren yolculuğun ardından Letonya’nın başkenti Riga’ya varış. Geceleme otelimizde.


4. Gün: RİGA

Sabah kahvaltısının ardından dünyanın en iyi korunmuş tarihi şehirlerinden biri olan Riga şehir turu. Ondördüncü yüzyıl yapısı Riga Kalesi, St. Jacob's Kilisesi, Brotherhoods of the Blackheads Evi, ilginç hikayesi ile ünlü büyük ve küçük Guildhalls ile Kediler Evi, eski şehir duvarları, Dom Kilisesi, tiyatro ve Parlemento Binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası ile tüm misafirlerimizle  düzenlenecek olan Dauvaga nehir turumuza katılabilir, Riga'yı bir başka perspektiften görme fırsatı yakalayabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


5. Gün: RİGA - VİLNİUS – KAUNAS

Sabah kahvaltısının ardından Vilnius’a doğru hareket. UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde olan Vilnius şehir merkezini geziyoruz. St. Peter ve Paul Kilisesi, Katedral Meydanı ve Vilnius Katedrali, Meclis Meydanı ve şehir surları göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrasında Litvanya’ya hareket. Kaunas’a varış. Geceleme otelimizde.


6. Gün: KAUNAS – VARŞOVA

Kahvaltının ardından Kaunas şehir turu. Litvanya’nın bu en önemli şehrinin gezilmesinin ardından Varşova’ya hareket. Turumuzun en uzun süren otobüs yolculuğu ile Varşova’ya varış. Otelimize hareket, yerleşme ve   Geceleme otelimizde


7. Gün: VARŞOVA

Sabah kahvaltısının ardından Varşova şehir turu. Kral Yolu’nu takip ederek Üç Haç Meydanı, Charles de Gaulle Meydanı, Stalin mimarisinin en güzel örneklerinden olan Bilim ve Kültür Sarayı görülecektir. II. Dünya Savaşı sırasında tarihin gördüğü en büyük bombardımanı yaşamış, taş taş üstünde kalmayacak şekilde tamamen yıkılmış bu kentin yeniden inşa edilmiş merkezi olan Eski Şehir bir sonraki durağımız. III. Zygmunt’un sütun heykeli, Kraliyet Sarayı, Saint Jan Kilisesi ve Çanlı Meydan göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize hareket  ve Geceleme otelimizde..


8. Gün: VARŞOVA – KRAKOW

Sabah kahvaltısının ardından Krakow’a hareket , varışımızı takiben Krakow Turu. Turumuz esnasında Wawel Sarayı Kompleksi, Vistülü (Wisla) Nehri, Kopernik’in evi, Maria Magdelena Meydanı, 12 Havariler Kilisesi, Aziz Meryem Kilisesi ve Kapalı Çarşı görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize hareket  ve Geceleme otelimizde..


9. Gün: KRAKOW -VARŞOVA – İSTANBUL -ANKARA

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması Varşova havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1766 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.35’de  İstanbul’a varış ve TK 2178 sefer sayılı uçuş ile saat 20.00’de Ankara’ya uçuş saat 21.15’te varış.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları ile uçak bileti
Programda belirtilen şehirlerde 8 gece 9 gün oda+ 8 kahvaltı bazında konaklamalar
Helsinki’de 1 gece 4* Holiday Inn Airport Vantaa Hotel Helsinki Hotel’de oda kahvaltı konaklama
Talin’de 1 gece 4* Radisson Blu Sky Hotel’de oda kahvaltı konaklama
Riga’da 2 gece 4* Radisson Blu Riga Latvia Hotel’de oda kahvaltı konaklama
Kaunas’da 1 gece 4* Deluxe Europa Royal  Hotel’de oda kahvaltı konaklama
Varşova’da 2 gece 4* Radisson Blu Sobieski Warsaw Hotel’de oda kahvaltı konaklama

Krakow’da 1 gece 4* Q Hotel Plus Kraków Hotel’de oda kahvaltı konaklama
Programda belirtilen Tüm Geziler
Havalimanı vergileri ve servis bedeli
Panoramik olarak yapılacak  şehir turları
Profesyonel rehberlik hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti ve servis bedeli 120 EURO
Yurtdışı çıkış Fonu 15 TL
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yeşil pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

OTOBÜSLE BÜYÜK BALKAN TURU ANKARA ÇIKIŞLI
ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU
ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU

ANKARA'DAN DİREKT UÇUŞ

BÜYÜK İTALYA
BÜYÜK İTALYA

FARKLI ROTA

BÜYÜK İSPANYA
BÜYÜK İSPANYA

KESİN HAREKET

BENELUX & PARİS TURU
BENELUX & PARİS TURU

Lüksemburg gidiş - Lüksemburg dönüş

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.