OLE İSPANYA TURU

OLE  İSPANYA TURU
699.00 €

Ole İspanya Turu

Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle

7 Gece 8 Gün

1. Gün: İstanbul – Barselona

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 04:00’de buluşma. Uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1853 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:15’de Barselona’ya hareket. Lokal saat ile 10:05’de varışın ardından Panoramik Barselona Şehir Tanıtım Turu.Turumuz esnasında Montjuic Tepesi, Olimpiyat Stadı, Colon Meydanı, La Rambla Caddesi, Paseo de Gracia Bulvarı, Gaudi’nin evleri, La Sagrada Familia Katedrali, Katalunya Meydanı, görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.


2. Gün: Barselona

Kahvaltı sonrası ekstra olarak düzenlenen Gerona & Figueras & Dali Müzesi turuna (60 EUR) katılabilirsiniz. Dünyaca ünlü Sanat Adamı, Sürrealist Ressam ve Heykeltıraş Salvador Dali’nin tüm eserlerini görme imkanı bulabilir, Orta çağda kalma yapıları ve Yahudi kaldırımları ile ünlü Katalunya Bölgesinin en önemli ikinci büyük şehri olan Gerona şehrinde dilediğinizce gezebilirsiniz. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.


3. Gün: Barselona – Zaragoza- Madrid

Kahvaltı sonrası Madrid’e hareket. Güzergah üzerinde Aragon Bölgesinin başşehri Zaragoza’nın görülmesi. Madrid’e varış ve otelimize yerleşme.Madrid’de serbest zaman. Konaklama otelimizde.


4. Gün: Madrid

Kahvaltı sonrası Panoramik Madrid Şehir Tanıtım turu. Tur sırasında, Puerto Del Sol Meydanı, Alcala ve Toledo kapıları, Las Ventas Arenası, Gran Via Caddesi, Kraliyet Saray Meydanı ve Castellana Bulvarı’nı görebilirsiniz. Tur sonrası arzu eden misafirler ekstra olarak düzenlenecek Toledo (60 Euro) Turu’na katılabilirler. Unesco tarafından korunmaya alınmış dünyanın en güzel Tarihi Ortaçağ Kentlerinden Toledo’da görülecek yerler arasında Eski Camii kalıntılarının üzerine kurulmuş olan Toledo Katedrali, tarihi Toledo sokakları ve meydanları, Toledo ile özdeşleşmiş Ünlü Ressam El Greco’nun bir çok eseri bulunmaktadır. Tur sonrası Madrid’e dönüş. Konaklama Madrid’de otelimizde.


5. Gün: Madrid – Cordoba - Sevilla

Kahvaltı sonrası Sevilla’ya hareket. Güzergah üzerinde ekstra Cordoba Şehir Tanıtım Turu (35€). Tura katılacak olan misafirler için Musevi Mahallesi, Plaza Tendillas, Calle de Flores,Tipik Endülüs Sokakları, İç avlulu çiçekli evleri ve Cordoba Camii görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Sevilla’ya hareket. Varışın ardından Sevilla Şehir Turu. Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme. Konaklama Sevilla’da otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Flamenco Show(50 Eur. ) turuna katılabilirler.


6. Gün: Sevilla ( Ronda & Marbella )

Sabah kahvaltısının ardından serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Ronda & Marbella Turu.( 55 € ) Ronda ortaçağdan günümüze kadar korunarak gelmiş, İspanya’nın ilk arenasının bulunduğu tipik bir Endülüs Şehri. Turumuz esnasında Ronda’nın eşsiz manzarasını seyredeceğiniz tarihi köprü, Ronda Arenası ve Endülüs sokaklarını göreceksiniz. Turumuzun ardından serbest zaman verecek ve sizleri Avrupa Jet sosyetesine ev sahipliği yapacak, Costa Del sol sahil şeridinin en ünlü yerleşim yeri Marbella’ya götüreceğiz. Turumuz sonrasında Sevilla’da konakladımız otelimize dönüş. Konaklama Otelimizde.


7. Gün: Sevilla – Granada

Kahvaltı sonrası Granada’ya hareket. Granada’ya varışın ardından Granada Şehir Turu. Tipik Granada Sokakları, Albaicin Tepesi, görülecek yerler arasındadır. Şehir Turu sonrası arzu eden misafirler için ekstra Granada El Hambra Turu (50 Eur.) Unesco Tarafından Dünya Mirası Listesine alınmış ünlü El Hambra Sarayı görülecektir. Tur sonrası otelimize yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sacra Monte (45 Eur) Gece Turuna katılabilirler. Granada‘da yaşayan Çingenelerin Farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı. Konaklama Granada’da otelimizde.


8. Gün: Granada – Malaga - İstanbul

Kahvaltı sonrası sonrası Malaga’ya hareket. Kısa bir Malaga Şehir Turu. Rehberinizin belirteceği saatte havaalanına transfer. Pasaport ve Bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1302 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:45’ta İstanbul’a hareket. 18:55’de Varışın ardından hizmetlerimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile gidiş dönüş uçak biletleri
Barcelona’da 4*Front Air Congress v.b. Hotel’de 2 gece konaklama
Madrid’de 4* Holiday Inn Las Tablas v.b.Hotel’de 2 gece konaklama
Sevilla’da 4* Via Mairena v.b. Otel’de 2 gece konaklama
Granada’da 4* Ma Alhamra v.b. Hotel’de 1 gece konaklama
Otellerde 7 adet açık büfe kahvaltı
Barselona, Granada, Sevilla,Madrid, Malaga PanoramikŞehir Tanıtım Turları ( Girişler dahil değildir. )
Programda belirtilen tüm transferler
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Havalimanı ve Güvenlik Vergileri
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri
Programda ekstra olarak belirtilen geziler
Kişisel harcamalar Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL
Vize masrafları 130 Euro Ören yeri ve saray giriş ücretleri
Barselona’da City Tax ( Şehir Vergisi )

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
*Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur VES TURİZM tarafından bildirilecektir.
*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce VES TURİZM tarafından bildirilecektir.
*Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce VES TURİZM tarafından bilgi verilecektir.
* 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
*Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
*Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından VES TURİZM sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
*Ekstra turlar , servis aldığımız yerel VES TURİZM tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
*Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
* VES TURİZM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. VES TURİZM, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
05.06.2017699.00 €914.00 € 699.00 €0 - 12 Yaş 659.00 €Taksitler »
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.