LİZBON PORTO TURU

LİZBON PORTO TURU
0.00

LİZBON PORTO TURU

Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle

20 Nisan-24 Haziran 2017 Hareket

4 Gece 5 Gün

1. Gün: İstanbul - Lizbon

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 08:30’da buluşma. Uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1759 sefer sayılı uçağı ile saat 11:50’da Lizbon’a hareket. Saat 14:50’de Lizbon’a varışın ardından Lizbon Şehir Tanıtım Turu. Bu turumuzda ; Rossio Av,St.Georges Şatosu’nun Bulunduğu Şehrin Tarihi Bölümü, Alfama Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronımus Manastırı, Sao Jorge Kulesi, Alfama görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Otelimize transfer. Konaklama Lizbon’da otelimizde.


2. Gün: Lizbon

Kahvaltının ardından Arzu eden konuklarımız için ekstra “Sintra, Cobo De Roca Burnu, Cascais ve Estoril Gezisi (60 €) Tüm gün sürecek olan bu turumuza Sintra ile başlayıp, Unesco tarafından Dünya Mirası listesinde yer alan ve Sintra Kraliyet Ailesi tarafından mesire yeri olarak kullanılmış, meşhur Şehir Sarayını göreceğiz. 1147 yılında Portekiz Kralı tarafından fetih edilene kadar Araplara ait olan saraydan sonra kentin tarihi kısmında gezme ve yemek için serbest zaman. Avrupa’nın en batı ucu olan Roca Burnu’na ( Cabo de Roca ) devam ediyoruz. Guincho Burnu ve Boca do Inferno Kayalığı’nı ziyaret ettikten sonra yazlık evleri ve bahçeleri ile ünlü şık bir banliyö semti olan Cascais’te serbest zaman veriyoruz. Dönüşte Casino’su ile meşhur Estoril’e uğrayarak otelimize dönüyoruz. Akşam ekstra Fado Gecesi. Konaklama Lizbon’da Otelimizde.


3. Gün: Lizbon - Porto

Kahvaltı sonrası Porto’ya hareket. Güzergah üzerinde ekstra Fatima Şehir Turu ( 25 €). Hıristiyan Dünyası için son derece önemli bu bölgeyi gezdikten sonra Porto’ya hareket. Varışın ardından, Panoramik Porto Şehir Tanıtım turu. UNESCO tarafından tarihi kent olarak kabul edilen Porto‘da göreceğimiz yerler arasında ; Bento İstasyonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı,Tore dos Clerigos Kulesi, Santa Catarina , Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, vardır. Gezi sonrası otelimize transfer . Konaklama Porto’da otelimizde.


4. Gün: Porto

Kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu eden misafirler için ekstra Braga ve Guimaraes Şehirleri Turu (50€). Braga Portekiz’in kuzeyinde bulunan, barındırdığı bir çok Klise ve Katedrali ile Ülkenin adeta dini başşehridir. Kuruluşu çok eski çağlara dayanan bu müze şehri birlikte gezecek ve yaşayacağız. Braga Turumuzun ardından Portekiz’in ilk kurulduğu şehir olarak bilinen Guimaraes’i gezeceğiz. 10.yy’dan kalma kalesi ve tarihi sokakları ile ünlü bu güzel şehrin gezilmesinin ardından Porto’ya dönüyoruz. Konaklama Porto’da otelimizde.


5. Gün: Porto - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından Porto’da son serbest saatler. Arzu eden misafirler için ekstra Porto’da Doro Nehrinde Tekne Turu (25€). Havalimanına transfer. Uçuş işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1450 sefer sayılı uçağı ile 15:35’de İstanbul’a hareket. 22:05’de İstanbul’a Varış ve hizmetlerimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile gidiş dönüş uçak bileti
Havalimanı vergileri
Program’da belirtilen tüm otobüs transferleri
Lizbon’da (2 gece) & Porto’da (2 gece) 4* Otellerde Toplam 4 gece konaklama
Otellerde 4 adet sabah kahvaltısı
Lizbon Şehir Turu
Porto Şehir Turu
Türkçe rehberlik hizmetleri
Zorunlu Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri
Programda ekstra olarak belirtilen geziler
Kişisel harcamalar
Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL
Vize masrafları 120 EUR
Tüm giriş ücretleri
Seyahat güvence paketi
Lizbon Şehir Vergisi

NOTLAR
Ekstra Turlar, Tura katılım yeter sayısına bağlı olarak gerçekleştirilir. Turumuz İstanbul Havalimanın’da başlar ve biter. Bağlantı uçuşları için acentamıza danışabilirsiniz. Bağlantı uçuşlarından acentamız sorumlu değildir.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.