ENDÜLÜS TURU

ENDÜLÜS TURU
0.00

ENDÜLÜS TURU

Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle

20 Nisan-24 Mayıs 2017 Hareket

4 Gece 5 Gün

1. Gün: İstanbul – Malaga - Granada

Atatürk Havalimanı saat 06:00’da buluşma. Türk Havayollarının TK 1305 sefer sayılı uçağı ile saat 09:05’de Malaga’ya hareket. Saat 12:45’de Malaga’ya varış. Bizleri bekleyen aracımız ile Malaga Şehir Tanıtım Turu. Turumuz esnasında Malaga Katedral Meydanı, Pablo Picasso Evi ( dışarıdan ) ve Tipik Malaga sokakları görülecek yerler arasındadır.Ardından Granada’ya hareket. Otelimize varış ve yerleşme. Konaklama Granada’da otelimizde.


2. Gün: Granada

Kahvaltı sonrası ekstra Granada Şehir Tanıtım Turu ( 50 €). Turumuz esnasında Granada’nınTipik Sokakları, Arap Çarşısı ve Albaizin semti ve Dünya’nın en önemli kültür miraslarından biri olan “El Hambra Sarayı” görülecektir. Konaklama Granada’da Otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra “Sacro Monte Tepesi Turu ve Çingene Show” (40 €)


3. Gün: Granada – Cordoba - Sevilla

Kahvaltı sonrası Cordoba’ya hareket. Cordoba’ya varış ve ekstra Cordoba Şehir TanıtımTuru (40 €). Şehir Turu esnasında Musevi Mahallesi, Plaza Mayor, Tipik Endülüs Sokakları görülecektir. Turumuza Endülüs Emevilerinden günümüze kadar gelebilmiş dünyaca ünlü Cordoba Camii girişleri de dahildir. Tur sonrası Sevilla’ya hareket ediyoruz. Sevilla’ya varışın ardından konaklayacağımız otelimize yerleşme. Konaklama Sevilla’da otelimizde.


4. Gün: Sevilla

Kahvaltı sonrası Sevilla Şehir Tanıtım Turu. Şehir Turumuz esnasında ; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Bahçeleri ve havuzları ile ünlü, Maria Luise Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirler için ekstra Ronda Turu (50 €). İspanya’nın ilk arenasının da görüleceği bu mükemmel tarihi şehir turu sonrası otelimize dönüş. serbest zaman. Akşam arzu eden misafirler için ekstra Flamenco Show (40 €). İspanyolların bu karakteristik dansı Flamenco’nun Sevilla Şehrinde doğduğunu hatırlatmak isteriz. Konaklama Sevilla’da otelimizde.


5. Gün: Sevilla - Malaga - İstanbul

Kahvaltı sonrası Malaga’ya hareket. Varışın ardından Malaga’da son saatler. Havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1306 sefer sayılı uçuşu ile 13:45’da İstanbul’a hareket. 18:55’de varış ve turumuzun sonu…


Ücrete Dahil Hizmetler

THY ile İstanbul – Malaga – İstanbul Uçak biletleri
4 * Otellerde 4 gece konaklama
Açık Büfe Sabah kahvaltıları ( 4 adet kahvaltı )
Program dahilinde tüm transferler
Malaga Şehir Tanıtım Turu
Sevilla Şehir Tanıtım Turu
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri
Programda ekstra olarak belirtilen geziler
Kişisel harcamalar
Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL
Vize masrafları 120 EUR
Tüm giriş ücretleri
Seyahat güvence paketi

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.