ANKARA ÇIKIŞLI SELANİK KAVALA TURU

ANKARA ÇIKIŞLI SELANİK KAVALA TURU
0.00

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TURU
Selanik-Kavala
1 Gece Konaklama
9 KASIM ANKARA'DAN HAREKET...

1. Gün: ANKARA-İSTANBUL-SELANİK

14:30 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 85
14:35 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
14:40 Söğütözü Armada Önü
14:45 Odtü Köprüsü Altı
14:50 Bilkent Köprüsü Altı
14:55 Ümitköy Köprüsü Altı
15:00 Koru Sitesi Migros Karşısı
15:05 Yaşamkent Bp Benzinlik
15:10 Eryaman Optimum Önünden hareket ile İstanbul, Tekirdağ, Keşan üzerinde İpsala Sınır Kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında, Yunanistan'a geçiş yapıyoruz.


2. Gün: SELANİK

Yol üzerinde kahvaltı molası sonrasında, Ulu Önder Atatürk'ün doğduğu kent olan Selanik'e varış. Selanik'e varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Selanik Başkonsolosluğu bahçesinde yer alan Selânik Atatürk Evi müzesi ile programımıza başlıyoruz. Daha sonra  Aya Dimitri Kilisesi , Roman Forumu, Elefterios Venizelos heykeli, Aristotelous Meydanı Beyaz Kule
Macedonia Üniversitesi , Rotònda - Roman Tapınağı, Galerius Zafer Takı, Büyük İskender Heykeli gibi başlıca noktaları görüyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize hareket ve konaklama otelimizde. Dileyen konuklarımıza ekstra Yunan Taverna programı organize edebiliriz. Taverna Gecesi: 45 Euro ( Müzikli, Yemekli, keyifli bir program)


3. Gün: SELANİK-KAVALA-İSTANBUL-ANKARA

Otelimizdeki sabah kahvaltısının ardından Kavala'ya hareket. Kavala'ya varışımıza istinaden Eski şehir olarak isimlendirilen Panayia bölgesini ziyaret ediyoruz. Kavalalı Mehmed Ali Paşa heykeli, Kiliseler, Liman bölgesi, Deniz Feneri, Agios Nikolaos Kilisesi (eski İbrahim Paşa camisi) başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeği molası sonrası Türk bölgesi olan İşkeçe ,Gümülcine, Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçip İpsala sınır kapısına yolculuk.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Porto Lagos turuna katılabilirler.(5 EUR/Turumuz tüm grubun katılması hali ile gerçekleştirilebilir)Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da molası sonrası Ankara'ya hareket. Ve turumuzun sonu. Bir başka gezide buluşmak üzere konuklarımızla vedalaşıyoruz.


Ücrete Dahil Hizmetler

Luks otobusler ile ulaşım
Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
4* Otellerde  Oda kahvaltı konaklama
Programda belirtilen panoramik şehir turları.
Şehir vergileri
Gümrük Vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
Otelde alınan ekstralar.
Tüm kişisel harcamalar 
İlk gün sabah kahvaltısı 
Öğle ve akşam yemekleri. 
Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
Yurtdisi seyahat saglik sigortasi
Schengen Vizesi(130 Euro)

 

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.